Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blekitnooka

praca w GRECJI-kto był, kto planuje jechać?

Polecane posty

Gość Waldek21
Witam, gdzie i kiedy w ogóle trzeba się zgłosić żeby dostać pracę w Grecji. Chodzi mi czy załatwia się przez ambasadę czy jakoś inaczej. A i jeszcze coś-chciałem jechać z moją dziewczyną która rocznikowo ma 18 lat ale kończy dopiero pod koniec roku-czy byłby w związku z tym jakiś problem? A propos mieszkania-jest większy problem z dostaniem mieszkania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sag
Hej, a ma ktoś orientacje ile zarbia pilot wycieczek -takich np 1 dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewangela
grecja- fajna kocham mieszkam od paru lat ale kokosow sie nie dorobisz 600-700e i napiwki, jesli chate z kims na pol i zarcie w hotrlu ok, atak to na 0 wyjdziesz, grecy.. hmmm......... burdel taki jak i w polsce a oni psy na baby i oszukuja tez..... ale zato jaka pogoda i jakie mozrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiamisiunia
Grecja jest SUPER!!!! w knajpach masz te 700 e plus napiwki Pare lat temu wyladowalam na wyspie Kea dostalam 750 e bez napiwkow i jedzenie jak dla psa Raczej grecy sa z dala zeby placili Ike Teraz mam 1200 e pracuje w klinice jako tlumaczka zajmuje sie polkami itp plus mam okolo 500 e za znalezienie dziewczyn plus Ike Kolezanka robi na klatkach od 7 rano do 17 dostaje 800 euro nawet niema gdzie z toalety skorzystac!!! Mozna znalezsc dobra prace bo zycie w sumie niejest takie drogie my z mezem wydajemu okolo 200 euro miesiecznie na jedzenie za mieszkanie placimy 300 plusrachunki to nam wychodzi jakies 600 euro czyli mozna odlozyc kase Jesli zamieszkasz z kims byscie na polowe placili czynsz dasz rade ale trzeba uwazac na .....polakow jak cos chca to sa jak nie to na ulicy ciebie nie poznaja i jeszcze okradna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Grecja
ja planuję jechać w tym roku na 2 bądź 3 miesiące, na razie zbieram informacje i czytam opinie różnych ludzi którzy tam byli i pracowali. Szczerze powiedziawszy to trochu się zmartwiłam. Przeglądam na razie oferty pracy przez internet, na razaie nic konkretnego nie wybrawszy, ale jakby ktoś miał jakieś SPRAWDZONE namiary i mógł polecić mi jakieś miejsce również sprawdzone byłaBYM naprawdę wdzięczna to moje gg6614486 dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatunia
Czesc!!! ja tez poszukuje pracy w Grecji i takze przeszukalam Internet ale nic konkretnego nie znalazlam.. rok temu bylam na Krecie na praktykach za 300Euro fakt ze malo ale przelot,wyzywienie i zakwaterowanie zapewnione, biorac pod uwage wygorowane ceny w celu zarobkowym jechac raczej nie mozna, dlatego rozgladam sie za PRACA. WYJAZD w ciemno raczej nie wchodzi w gre. Przyznam ze Grecy tak jak moi przedmowcy nie wywarli na mnie pozytywnego wrazenia-mowa o pracodawcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilios
Witam wszytkich. Mam 19 lat skończyłem szkołe gastronomiczną - zawodówka jako kucharz (mam certyfikat po angielsku), dogadam się po grecku (sporo) i po angielsku (mniej). Byłem raz w grecji na wakacjach, ale chciałbym tam jechać do pracy (Kreta lub jakas inna wyspa a nawet Riwiera Olimpijska). Wiem jakie są tam realia mam znajomą która tam pracowała, ale i tak chciałbym jechać. Przy zakwaterowaniu i wyżywieniu 700-800euro to i tak nieźle. Jestem gotowy jechać pod koniec maja i szukam ofert pracy na internecie i niestety nic jeszcze nie znalazłem. Może mógł by ktoś pomóc? :) Piszcie na e-maila. Efcharisto poli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazellla
Najlepszym roziwązaniem chyba będzie jak pojedziesz tam i będziesz pytał o pracę na miejscu, ja tak robiłam, bez żadnych biur itp,a później pracodawca wszystkie papiery ci załatwi ike,, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuję dwóch dziewczyn do pracy w Grecji (Patra) jako kelnerki. Po więcej szczegółów zainteresowane osoby prosze o kontakt: agnieszka.w121@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba28
Mieszkam tu 5 lat mam znajomych wiem co sie dzieje tu dookola odradzam jesli ktos chce przyjechac w celu zarobkowym sa inne kraje do tego.Sam chce zjechac.Tak grecy to oszusci mysla ze sa najmadrzejsi sa typowymi rasistami oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc duza wiekszosc.Pracownicy sa oszukiwani bez ubezpieczenia sa i wyjatki oczywiscie.Ale kreca konkretnie.Strajki i tylko wykrzykuja zeby obcy stad wyjazd robili.Tak jest kolo mojego domu.Duzo rzeczy sie dzieje ale ksiazke by o tym mozna bylo napisac.Jesli ktos ma jakies pytania odpowiem w e-mail jakub27_1988@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarzyna 1213
Ktoś tu piszę,że Grecy,to porządny naród,czy coś takiego........To jest tak śmieszne,że nawet nie można się śmiać.Jak można opisywać w samych superlatywach kogoś,kto jeszcze do wczoraj pasł kozy(pomijam już co z nimi robił jeszcze). Ktoś tu pisze o zarobkach 600 euro.To za tydzień?Jeśli tak,to rzeczywiście niewiele,i pewnie u tych pieprzonych angoli zarobicie więcej.A jakaś laska piszę tu o perfekcyjnej znajomości angielskiego.To czemu nie jedziesz do Skandynawi,tam wszyscy świetnie mówią po Angielsku.Zobaczysz chociaż kawałek porządnej Europy,dobrobytu,i kultury,a przy tym sporo,naprawdę sporo zarobisz.A co do tych 600 euro na tydzień(pewnie z sobotą,i niedzielą włącznie). Czekajcie niech policzę.Ja w przeliczeniu z koron Norweskich 600 euro mam w niecałe trzy dni.Dla mnie to jakieś 17,18 godzin pracy.Przyłącze się do głosu,że grecy są obleśni,brudni,fałszywi,nietolerancyjni,zawistni,i głupi(mało inteligentni),ograniczeni,no i patrzą tylko aby wyruchać jakąś Boginię(nie Grecką-tylko Polkę). Pozdrawiam tę która piszę o świetnej przygodzie.Jak ty harujesz tam od świtu do nocy przez 7 dni w tyg.to kiedy masz czas korzystać z uroków greckiego klimatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarzyna 1213
Do misiamisiunia kurwa co za ściema"my wydajemy z mężem 200 euro miesięczne na jedzenie". To ja ci będę robił listę zakupów,a ty mi je wyślesz DHL-em,albo DPD.Jedna paczka ok 30,40 kilo na tydzień,i dopłacę jeszcze 100 do niej.To w Polsce jest o wiele drożej.......A te pieniądze ekstra za szukanie dziewczyn,To do burdelu szukasz?Nie wiedziałem,że Klinika to po Grecku Burdel.Translator Gogle jakoś inaczej mi to tłumaczy.Kurczę,a może mam jakiegoś wirusa w kompie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurealiano
Witam Kochani, Prawda z ta Anglia ja i moj partner siedzimy tu 6 lat, zarabiamy ok,ale wykancza nas ta pogoda, zero slonca, hektolitry deszczu.W maju bylismy na Corfu na wczasach i wiemy juz,ze Grecja to nasze wyspy szczesliwe.Znamy sytuacje, gdyz rozmawialismy z Grekami,ze ciezko, ze bieda, ze podatki.Ale my nie chcemy jechac by zarobic, my chemy jechac by cieszyc sie pogoda.Pracowac za nawet 600euro czy 500 tak by sie utrzymac. Mam wiele pytan do osoby konkretnej, ktora zyje i pracuje na Krecie lub korfu i podpowie jak stawiac pierwsze kroki. Ogladlaismy mieszkania do wynajecia i juz za 200 euro mozna wynajac calkiem przyzwoite, zatem jest OK.Znamy swietnie angielski, oboje jestesmy nauczycielami, ja prowadze mini przedszkole, a partner od lat w hotelarstwie. Dajcie znac prosze jak to wyglada i jakby napisala jakas osoba, ktora zna sie na zyciu tam bede bardzo wdzieczna: moje gg3504989 Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjghgjghjh
200 euro napiwki :D:D to chyba z calego roku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayjah
Hm, może w samej Grecji nie jest tak łatwo, ale jeśli ktoś jest kierowcą i zajmuje się transportem międzynarodowym to często bywa w Grecji. A transportem na Kretę zajmuje się np. firma Banex - http://www.banextransport.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we.ro.ni.ka
Chciała bym uzyskać kilka informacji dotyczących pobytu w Grecji. Mógłby mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :)w październiku wyjeżdżam do Grecji w poszukiwaniu pracy, nie chodzi mi o jakieś duże zarobki, jakby ktoś mógł pomóc, poradzić to bardzo proszę o kontakt zanus25@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Aurealiano Troche stary post ale co tam Mam to samo jestem w uk juz 6 lat i mam serdecznie dosyc tego kraju ich pieniedzy Ich ju or rajt mejt ich jedzenie ich ludzi ich pogody , teraz jesttem Na urlopie w grecji trzeci raz juz w sumie ciagnie mnie tutaj Pogoda jedzenie grecy moze mniej zarobki mnie nie interesuja Chcialbym poprostu zyc tutaj obecnie jestem na corfu fajna wyseka Do rze rozwinieta infrastruktura 100 tys ludzi mieszka gdzie szukac Ofert pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pazdzierniku zapomnij bo jest po sezonie juz i nic nie ma sezon zaczyna sie od konca kwietnia ofert hmmm ciezko z neta bo grecy zatrudniana na czarno najlepiej polzic samemu i tyle ja nie polecam nic sie nie zbiera do lat prracy ani eerrytury polscsm krajgdzie jest jakis socjal a nie grecja, ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdeee
Hej! W te wakacje wyjechałam na miesiąc do mojego chłopaka do Grecji i powiem wam szczerze, że zakochałam się w tym kraju. Od zawsze chciałam wyjechać za granicę, nie chciałam mieszkać w Polsce. Za rok zaczynam studia, mój chłopak zaczął teraz studia i mieszka sam w Kavali i to moje pytanie - myślałam o studiach on-line abym mogła się do niego przeprowadzić.. Wiem, że w Grecji kryzys i z pracą słabo ale czy są jakieś szanse by cokolwiek zarabiać tak aby "przeżyć" ? A co do greckiego to na razie umiem pojedyńcze wyrazy ale jeśli bym się zdecydowała na wyjazd to mogłabym się nauczyć.. Tylko nie wiem czy jest sens, ale bardzo bym chciała z nim tam zamieszkać. Jeżeli ktoś się orientuje niech pisze na klaudialublin@wp.pl dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziałam Ci już na prv, ale w ramach uaktualnienia informacji: *Obecne wypłaty w Grecji są równe z obecnymi w Polsce. Nie wyciągnie się więcej niż 400-500 euro miesięcznie. *Bez znajomości języka greckiego jest trudno znaleźć pracę chyba że w turystyce. *Internet jest drogi a ceny wody i prądu również poszły niesamowicie w górę bo do kwoty dodają tak zwany 'haracz' za metraż domu. Jeśli potrzebujecie więcej informacji dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiedzilam ze tam nedza ale mysllam ze chociaz 8000e wiec jak zyc za 400 500 e? jak mieszkanie tyle kosztuje trzeba byc serio poronionym zeby tam siedziec albo myslec o wyjezdzie tyle to ja mam tygodniowki a za 500e to ja jade na 2 tyg do ekstra hotelu:)do grecji na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłaty są identyczne jak w Polsce :-O ? Ale p********z głupoty ! Zarabiam na tydzień 350-450 euro w zależności od ilości pracy i nadgodzin. Pracuje jako spawacz . Wynajem mieszkań jest tańszy niz w pl .Ja za mieszkanie 70 mkw , nowe z garażem, tarasami z widokiem na góre Parnitha i wieloma ekstra płacę 280 e Internet + telefon domowy kosztuje mnie 20 e na miesiąc . Prąd około 300 e za 4 miesiące .A ten "haracz" o którym piszesz to mnie nie tyczy bo mimo , ze przychodzi z rachunkiem za prąd to płacą go właściciele mieszkania a dokładniej odbijam sobie tą sumę z czynszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie moj kolega i skandynawii i grecjii nie potrzebuje cow pl zarabia wiecej niz ty w grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe że w Polsce wyciąga do 1800 e miesiecznie jako spawacz . Nawet inzynier tyle nie zarabia w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
Ja byłam w Grecji 4 razy tak wiec jestem w stanie opisać tutaj swoje wrażenia, które są zresztą bardzo pozytywne. Bez wątpienia jest to piękny kraj z dużą ilością ciekawych zabytków, który na pewno warto jest zwiedzić ;) Co mi się tam podobało najbardziej ? Smaczna kuchni, piękne krajobrazy. Generalnie wczasy nie są drogie tak wiec warto jest przejrzeć sobie oferty wszystkich biur podrózy, na przykład tutaj: http://greckiewycieczki.pl/ - dzięki temu będziecie mogli wybrać coś w dobrej kwocie;) My w czerwcu polecielliśmy za 1100 zł ;) za osobę z all inslusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalam 12 sezonow u grekow -brudasow.Nie mozna generalizowac,ale tak jest z wiekszoscia.Praca w hotelu nie jest latwa,ale dawalam rade.Najgorzej jest to ,ze oni mysla ,ze jak pracujemy dla nich,to jestesmy ich wlasnoscia.Jak bylaby mozliwosc to 24 godz. na dobe to malo.Ja zawsze mialam dobre warunki,nie wspomne o jedzeniu,bo to trudno nazwac dobrym,skoro w hotelu ,gdzie byly posilki ,turysci jedli stare,nie swieze,,to ja mialam zjadac to co oni nie zjedli,a ze tego bylo malo,to nic nie bylo.ZywilaM SIE SAMA RAZEM Z MLODA GRECZYNKA,KTORA ZE MNA PRACOWALA.aLE POKOCHALAM TEN KLIMAT,I TESKNIE ZAWSZE JAK JESTEM W DOMU.TERAZ TEZ SIE WYBIERAM,ALE PRZEZ BIURO,ZAWSZE JEST JAKAS POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel
Hotel w Alonissos poszukuje 4 dziewczyn do pracy na sprzątanie. Oferuje mieszkanie jedzenie ubezpieczenie i pokrywa wszelkie opłaty dostania sie do hotelu w dwie strony. Jesyk nie jest wymagany.Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt pod nr tel 697 718 12 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×