Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska1

__-------------___DZIWNE PYTANIE___-----------___

Polecane posty

Gość Miska1

załóżmy: nie mówie facetowi że jestem dziewica i idę z nim do łóżka czy on się zorientuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
dlaczego??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkie to szszttuczczki
idź, to zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe no racja
ale bujda :D dziewczyna nie wie co ja czeka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorka z piegami
a no np. dlatego ze stracenie dziewictwa u roznych osob odbywa sie inaczej;) jesli koles jest doswiadczony i mysli ze nie jestes dziewica to bedzie chcial sie z toba kochac bardziej intensywnie.Bo widzisz.. jak kobieta jest dziewica to trzeba powoli nie mocno delikatnie przede wszystkim! Bo sie krwawi ( z reguly) bo boli, bo ciezko wchodzi. lepiej mu powiedz bo jesli masz gruba blone dziewicza to sie zaplaczesz na amen a nie ma opcji zeby on nie zauwazyl twojej zkwaszonej miny:) co to ogole za glupia moda(?) zeby nie mwoic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snajper
dobry facet zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
Ostanio Ginekolog wsadzał mi wziernik i nic nie bolalo i poszło jak po maśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorka z piegami
jak przypomne sobie swoj pierwszy raz to hym...... moj chlopak ( do dzis ) byl baaaaaaaaaardzo delikatny a ja tylko co chwilke stop stop stop bo ni emoglam wytrzymac nie da sie tego ukryc:) bo jesli tak to czula bys sie hym... no nie wiem.. jak by Cie ktos gwalcil:O jesli koles nie bedzie wiedzial....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorka z piegami
bo ginekolog wsadzil Ci wziernik dla dziewic taki ktory nie przerywa blony dziewiczej;)))) a penis ja przerwie a to boooli.. to nie to samo co u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam mialam szczescie
a moj facet nie wiedzial i do tej pory nie wie, nic mnie nie bolało i nie krwawiłam, ale taki przypadek jak moj to chyba bardzo rzadki, bo nikt mi jeszcze nie mowil, zeby tez tak mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E TAAAAAAAAAM
DUZO MOWILO I PISALO, ZE WCALE TAK STRASZNIE NIE BYLO! JAK SIE DOBRZE POPIESCI, TO SIE ZMIESCI I NIE BOLI! ZRESZTA W PONAD POLOWIE, MAMY BLONKI CIENKIE, RZADKO KTORE TO TE MOCNE! WIEC FAKTYCZNIE, NIE ZAWSZE BOLI I KRWAWI. U MNIE TEZ BYLO OK! I U MOICH ZNAJOMYCH, ZADNA NIE NARZEKALA NA BOL SPECJALNY! FAJNIE NO JEST:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tttam widze chyba nie za bardzo zrozumialas pytanie autorki topicku ona nie pyta czy boli czy nie a ta rozmowa wyniknela z rozmowy jak by ja przyatakowal facet ktory by o tym nie wiedzial ze ona jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
21 lat!! do tego mam tyłozgęcie macicy więc będę i tak odczuwać "lekki" ból przy stosunku i niektórych pozycjach póki co on wie że mam tyłozgięcie i ma być delikatny to chyba wystraczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E TAAAAAAAAAM
NIE O TO JAKBY JA PRZYATAKOWAŁ! TYLKO CZY BY SIĘ ZORIENTOWAŁ:p JEŚLI MA TĄ NORMALNĄ CIENKĄ BŁONKĘ, TO RACZEJ KRWAWIĆ NIE BĘDZIE. JEŚLI CHODZI O DOŚWIADCZENIE, TO JAK WIE, O CO CHODZI CONAJMNIEJ Z FILMÓW, TO FACET NIE ZORIENTUJE SIĘ:p, WEŹ PRZESTAŃ, ZADOWOLIĆ FACETA;)-NIE MA O CZY M ÓWIĆ;), TROCHĘ RĘKĄ, USTAMI, WPUŚCIĆ, I BĘDZIE ZADOWOLONY! ALE LEPIEJ POWIEDZ, PEWNIE RACZEJ SZCZĘŚLIWY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
podczas peetingu daje rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylowgiecie macicy co innego
blona co innego. ja tez nie mwoilam zemu pierwszemu ze jest moim pierwszym. a to tylko dlatego,ze bylam glupia i szalenie w nim zakochana a on......niestety mial dziewczyne. a ze milosc platoniczna z mojej strony,on nawet nie wiedzial ;) i bardzo chcialam tylko z nim stracic ,,cnote" nie zaluje. on sie nie zorientowal i do tej pory nie wie ale to bylo14 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
zrsezta natk na dobra sprawe to nie wiem czy mam tą błone, w końcu bardzo łatwo ją starcic nawet podczas uprawiania sportu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E TAAAAAAAAAM
TO GINEKOLOG CI NIE POWIEDZIAL? NIE MOWILAS MU ZE JESTES DZIEWICA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylowgiecie macicy co innego
miska - podczas sportu nie mozna tak latwo stracic. a tak poza tym, to dopiero z perpektywy czasu juz wiem czemu nie zauwazylam,ze bylam dziewica. poprostu mial tak malego penisa,ze bylo to niemozliwoscia chyba,hehe. ale wtedy nie mialam skali porownawczej i dobrze mi bylo z tym co mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylowgiecie macicy co innego
czemu nie zauwazyl - poprawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETAMMMMM
ETAMMMMMM JA ZANIM ZACZELAM SIE SEKSIC, TYLE JUZ FILMOW WIDZIALAM, ZE WIEDZIALAM, JAKI TO MALY A JAKI TO DUZY:p, ALE SKORO MOWISZ, ZE BYLO TO 14 LAT TEMU, TO MOZE DOSTAPU NIE MIALAS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
nie widomo ile to znaczy "mały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETAMMMMM
no ale Miska, to co nie powiedzialas ginowi, ze jestes dziewica? i co sie nie zorientowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylowgiecie macicy co innego
kurcze niby wiedzialam. widzialam w bravi itd :) ale co innego na ,,Zywo" :D:D:D zreszta glupie lata, zalezalo mi wtedy na nim jak cholera. dopiero po czasie zobaczylam co to za dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska1
no jasne ze powiedzialam poszedl po jakiś mniejszy wziernik ale za bardzo nie miał takowego :P wiec poszło normalnie ale było ok dlatgeo mysle ze moze ja juz tej błony nie mam .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETAMMMMM
no ale jakbys jej nie miala, to on by Ci chyba powiedzial:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETAMMMMM
no mi powiedzial, ze mam ta zwykla, cienka i pojdzie jak po masle:P i tak bylo, :D, od pierwszego razu bylaaaa jazda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylowgiecie macicy co innego
po pakims czasie byl nastepny. juz o wiekszych gabarytach i wtedy podczas seksu poleciala mi krew. mozliwe tez,ze dopiero wtedy stracilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×