Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewica21

Od wiek wiekow było tak, że dziewice są bardziej pożądane

Polecane posty

Gość Dziewica21

Nie zmienią tego feministki i inne akcje, mężczyzna wie, że dziewica będąca żoną rokuje bardziej na przyszłość! Nie piszę tego, że jestem dziewicą, no jestem, ale nie chcę się wywyższać nad niedziewicami. Chcę tylko powiedzieć, że żaden zdrowo mysląco porządny facet nie weźnie dziewczyny niedziewicy za żonę, bo to same kłopoty. Wiecie, że dla samców akt rozerwania błony jest przypieczętowaniem związku, świadomość, że dziewczyna była z kimś innym w lóżku działa na facetów jak płachta na byka. Nie zmienicie tego, zobaczcie na arabów, u nich zachowała się kultura związków męsko-damskich i co? A no, dziewicę każdy chce mieć za żonę, bo można się pochwalić w towarzystwie, nikt by nie chciał mieć dziewczyny, i spotkać dawnego faceta, który rozdziewiczył jego własną żonę. Wyobrazam sobie co musza czuć wtedy faceci. Więc jesli chcecie być szczęsliwe w małżenstwie, oddwajacie się mężom po ślubie. Kaśka - Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd jesteś Kasiu
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz Seksu34
SEKS Z CNOTKĄ JEST FAJOWY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica21
Tak naprawdę mam na imie Karol i ma 71 lat i dziewiczy jeszcze odbyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abox czyżbyś była feministką
o których kasia mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulabby 25
To prawda, cipka to nie garnek, który można umyć i po sprawie, i podstawić kolejnemu aby się w nim mógł spuścić, to wielka inntymna sprawa, tajemnica dziewiczości i miłości dla jedynego partnera. Dlatego warto czekać do seksu po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIC NOWEGO NIE ODKRYŁAŚ
PONAD 2/3 FACETÓW, CHCE NA ŻONĘ DZIEWICE!!!!! TO CAŁKOWITE ODDANIE KOBIETY MĘŻCZYZNIE, I MĘŻCZYZNA WTENCZAS SIĘ REWANŻUJE, TEŻ ODDANIEM. DZIEWICTO KOBIETY ZOBOWIĄZUJE I JEST GWARANTEM UDANEGO ZWIĄZKU CZY MAŁŻEŃSTWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica21
mam 55 lat i nadal trzymam swoja cnote dla tego jedynego. Jesli sa chetni to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie nie znam
ale mi obojetne czy moja zona bedzie dziewica czy nie, wiem tylko ze nie bede jej kochal za fakt posiadania blony (czy z innych malo istotnych szczegolow)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskader Kasander
Ech pitolcie głupoty, wiadomo, że NIEdziewice będą wmawiać wam, że jesteście te gorsze, po co czekacie, kochajcie się z kazdym, mąż was zaakceptuje, a jak nie akceptuje to znaczy że imponent ma małą kuśkę i nie ma osiągniec. Większych bredni pannien puszczalskich nie czytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka a raczej autor
tego topiku jest facetem:-Kobiety nie sa tak plytki przy ocenie innych i nigdy by nie napisaly takich glupot:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIC NOWEGO NIE ODKRYŁAŚ
ALE ANALOGICZNIE! POCHWALIĆ SIĘ MOŻNA NOWYM SAMOCHODEM (DZIEWICĄ), A UŻYWANYM TO RACZEJ NIE:O (NIEDZIEWICĄ) BO TO NIC GODNEGO CHWAŁY:O, RACZEJ WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskader Kasander
Niedziewice wynocha z tego wątku, rozmawiamy o ukochanych pannach posiadających jeszcze błonki, a nie wiszące frędzle Piszcie dalej dziewice, mężczyzni uwielbiają was słuchać, czytać i rozmwiać z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIC NOWEGO
Zejdź w końcu z tych wersalików, bo nie dość, że jak zawsze bez sensu gadasz, to jeszcze się drzesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Leszek
Dlaczego czystość przed ślubem? Odpowiem Wam, Drodzy Młodzi, na pytanie postawione w tytule możliwie jasno i w punktach. Bo tak zwane "sprawdzenie się" przed ślubem (to znaczy, czy pasujecie do siebie fizycznie albo czy jesteście psychicznie zestrojeni) jest w gruncie rzeczy kłamstwem. Warn wcale nie chodzi tak naprawdę o "dopasowanie się", ale tylko o znalezienie "mądrej" racji dla podjęcia współżycia, bo przecież "kota w worku" się nie kupuje. A co powiecie o takiej sytuacji: dwoje ludzi twierdziło, że bardzo się kochają, a po "dopasowaniu się" doszli do przekonania, że nie pasują; co wtedy z ich miłością? Czy człowieka kocha się za coś (np. za to, że do mnie pasuje), czy też kocha się po prostu, bez warunków i kropka? Bo popularne twierdzenie, że miłość (a raczej odurzenie drugą osobą) uprawnia ludzi do pójścia ze sobą do... łóżka, jest w gruncie rzeczy jedną wielką bzdurą. Prawdziwa miłość nie daje przecież praw! Daje obowiązki! Bo współżycie przed ślubem, nawet przy najlepszej motywacji, ostatecznie daje odczucie popełnionej nieuczciwości, zerwania zakazanego owocu. Nauczywszy się nieuczciwości przed ślubem, będziecie po prostu nieuczciwi po ślubie, wobec swego współmałżonka. Ankiety wśród małżeństw rozwiedzionych wykazują, że rozpoczęli oni współżycie przed ślubem. Bo współżycie przed ślubem robi z was egoistów, którzy w życiu szukają tylko siebie, a seks stawiają jako autonomiczną wartość, ponad innymi. Nauczycie się traktować płciowość, swoją i partnera, jako wspaniałą zabawkę, jako sposób na nudne życie, a w konsekwencji - co widzicie w życiu - zawierane będą małżeństwa między osobami nie dobranymi, jedynie po to, aby dziecko miało ojca. Argumenty, które przeczytaliście, dotyczą w równej mierze wszystkich ludzi, bez względu na to, czy uważają się za wierzących czy niewierzących. Wy jednak, jak sądzę, uważacie się za ludzi wierzących. Dlatego podaję kolejne motywacje płynące z wiary rzymskokatolickiej: Znajomość, sympatia czy przyjaźń nie daje Warn żadnego prawa do drugiego człowieka, chłopaka czy dziewczyny. Nie macie prawa do jego ciała. Prawo do każdego człowieka posiada tylko Bóg, nasz Stworzyciel. Kiedyś, w sakramencie małżeństwa, Bóg przekaże Warn prawo do drugiego człowieka, do drugiej ukochanej osoby, ale i tak nie na zawsze, a tylko na pewien czas (tj. do śmierci; Mt 19, 6). Bo obowiązuje Was po prostu VI przykazanie "nie cudzołóż". Co znaczą te słowa wyjaśnia sam Pan Jezus w Ewangelii wg św. Mateusza: mówi tam, że wcale nie trzeba współżycia seksualnego (przed małżeństwem czy też poza małżeństwem), by złamać VI przykazanie; nie trzeba namiętnego pocałunku ani nawet dotyku czyjegoś ciała: cudzołóstwo popełnić można już wzrokiem: "Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już w swoim sercu dopuścił się z nią cudzołóstwa" (Mt 5, 28). Bóg nam dał dziesięć przykazań Bożych nie po to, aby nam zatruć życie, ale aby nam je ułatwić. Przykazania, jeśli się głębiej zastanowić (a katolik powinien głębiej się zastanawiać), są po prostu darem Pana Boga dla nas, są receptą na autentyczne dobro i prawdziwe szczęście, l dlatego, kiedy Bóg mówi do nas: "nie cudzołóż", to On w swojej mądrości i dalekowzroczności tę receptę nam daje. Tego szczęścia, rozumianego szeroko, doświadczają ci ludzie, którzy są Bogu posłuszni. Bo współżycie przed ślubem oswoi Was po prostu ze złem i nauczy Was lekceważyć Boga i Jego prawa w każdej innej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_debilizmowi
czytam, czytam, śmieję się... ale to o chwaleniu się w towarzystwie że żona była dziewicą, to mnie powaliło na łopatki i jak ja mam teraz spokojnie pracować jak się zwijam ze śmiechu a niech mój partner spróbuje tylko coś takiego powiedzieć, w towarzystwie.... ;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abox
Kto cię skrzywdził? Czyżbyś była tą wybrakowaną, że nikt cię nie chce? Bo gdybyś była dziewicą, to prawda jest taka, że miałabyś męża już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka historyjka
Wyobraźcie sobie człowieka, który przez dwie godziny grał w piłkę i teraz jest kompletnie spocony. Ten człowiek staje rozebrany przy otwartym oknie, w zimnym przeciągu i mówi: "Nic mi się nie stanie. Nic mi nie będzie". Choćby nie wiadomo jak mocno chciał się nie przeziębić, i tak zimny przeciąg będzie silniejszy od niego. Podobnie chłopak, kiedy wchodzi z dziewczyną podczas obozu czy wakacji do namiotu i myśli sobie: "Nic się nie stanie", musi wiedzieć, że w tym momencie zaczynają działać siły mocniejsze od niego... Czy to jest miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Leszek
Abox - Bóg kocha cię bezwarunkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Leszek
Co daje Ci poczekanie z rozpoczęciem życia seksualnego do chwili zawarcia ślubu? Przede wszystkim daje Ci wolność od lęku: "A może zaraziłem się jakąś chorobą?" "Może jestem w ciąży?" (dalsze zmartwienia pojawiają się, jeśli rzeczywiście tak się stało). "Czy ktoś nie pomyśli, że jestem łatwa?" "Czy rzeczywiście mnie kocha, albo chodzi mu tylko o seks?" itd. Daje Ci wolność od emocjonalnych zranień, np. poczucia bycia wykorzystywaną, używaną, porzuconą albo poczucia winy, że "wykorzystałem ją". Daje Ci wolność do skoncentrowania się na realizowaniu ważnych życiowych zadań czy ideałów. Wszystkie obawy i lęki spowodowane grzechami nieczystości, niesłychanie angażują i wprowadzają w życie nieład. Unikając ich, będziesz miał większą wolność kształtowania swojego życia w sposób pełny i godny. Daje Ci wolność od uzależnienia seksualnego podobnego do uzależnienia od alkoholu czy narkotyków. Dostarczenie sobie kolejnej dawki seksu staje się dla erotomana tym, czym zdobycie kolejnej butelki dla alkoholika. Osoby uzależnione od seksu są egoistyczne, oszukują i wykorzystują innych. Czystość przygotowuje Cię do cieszenia się seksem w małżeństwie. Nie będzie on wtedy uśmierzaniem nałogu, ale wolnym darem z siebie, który prawdziwie uszczęśliwia obu małżonków. Daje Ci wolność do lepszego poznania drugiej osoby i zdecydowania, czy jest dobrym dla Ciebie kandydatem na męża (żonę). Łatwiej Ci będzie określić, jaki on (ona) rzeczywiście jest i jakie są jego (jej) faktyczne zamiary w stosunku do Ciebie. Łatwiej Ci będzie także określić swoje własne uczucia i zamiary. Decyzja o wyborze męża (żony) jest jedną z najważniejszych w życiu i wiele od niej zależy. "Jakoś się wszystko ułoży" - to marna filozofia. Lepiej wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość. Zachowanie czystości uczy pokonywania własnego egoizmu, uczy samozaparcia, ofiarności, odpowiedzialności, a więc prawdziwej miłości, która jest podstawą dobrego małżeństwa i rodziny. Przez zachowanie czystości stajesz się dla innych bardziej atrakcyjnym kandydatem (kandydatką) na męża (żonę). Któż poważny chciałby mieć za męża mężczyznę, który "lata za dziewczynami", albo za żonę kobietę, która jest "łatwa". Będziesz odbierany jako ktoś nietuzinkowy. Przez zachowanie czystości stajesz się przykładem i umocnieniem w dobrym dla innych. Czystość utwierdza Cię na drodze do Boga i wprowadza w orbitę dóbr niewypowiedzianie wielkich: dóbr nadprzyrodzonych, wiecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Defloracja gwarancją szczęśliwego związku. O bzdurach typu partnerstwo, zaufanie, miłość itp najwyższy czas zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie tez jestem dziewicą,ale dlaczego tylko od kobiety sie wymaga tego a facet moze ruchac co popadnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo29
Jeżeli nie będzie krwi podczas seksu z moją żoną, to zapytam się jej wprost: Z kim spałaś? Z kim nie zdradzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Leszek
Jestem przodownikiem w swojej parafii w otrzymywaniu Snickersa od ks.Proboszcza w mojej parafii za ofirane poslugi na kolanach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo29
Mnie po udanej nocy w magazynie Lidla odbyt krwawi jakby tętnicę przeciął:o No ale zawsze pozostają jeszcze moje zachłanne usta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo29
Rambo: First Blood :D - Nie ma nic przyjemniejszego dla mężczyzny niż defloracja kobiety zakończona bólem i strumieniami krwi. To jest efekt przymierza między kobietą a jej wybrankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co Wy tu za bzury wuypisujecie. Sugerujecie że dziewice powinny chodzić z tabliczkmi \" jestem nietknięta\" i to ma być gwarantem ich ewentualnego zamążpójścia? W jakich Wy czasch żyjecie. Zresztą o czym tu rozprawiać Ci którzy chca sobe żyć w czystości nikt im tego nie broni i niech sobie szukają lasek nieskalanych nigdzy wcześniej. Widze że tu się zakłada jkiś blio antypropagandowy przeciwko wszystkim tym którzy nie czekają do ślubu. Każdy panem swego życia. A swoją drogą to czy dziewczyna jest dziewica czy nie naprawde nie ma tak horrendalnego znaczenia jak tu wypisujecie (no chyba że za pierwszym razem) Niech każdy robi według uznania. Uważam temat tego topiku za absurdalny Jeszcze może stosy zaczniecie stawiać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×