Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie piciu

co piją wasze dzieci w te upały?

Polecane posty

Gość jakie piciu

wiadomo że najlepiej powinny pić wodę mineralną ale nie zawsze ją lubią , napoje typu kubuś za gęste, a te inne to sama chemia, co więc dajecie waszym dzieciom do picia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój prawie czterolatek pije wodę mineralną, Kubus play, ale najlepiej smakuje mu kompot z truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój półroczny synek pije herbatki bobo vita gaszące pragnienie i bardzo je lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj siedmiomiesiecznego synka karmie piersia, ale tez dokarmiany jest sztucznym mlekiem i po poludniu je obiadek warzywno - miesny. Czytalam, ze niby dzieci karmione piersia same sie domagaja mleka mamy i nic wiecej im do picia nie potrzeba, ale ja ze wzgledu na te \"inne\" pokarmy , w upaly daje mu do picia : - herbatke z kopru wloskiego (taka granulowana) - wode rozmieszana pol na pol z soczkiem Bobovity - ostatnim hitem jest jablko z mieta Samej wody synus nie chce pic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja małą od małego przyzywczajona do wody i chetnie ja pije :) czasami daje koperkowa herbatke lub rumiankowa albo jabłkowaz melisa ale głównie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatki Bobo Vita, przegotowaną wodę, albo rozcieńczonego wodą Kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinela
Moj syn pije rozne soki, ale teraz w takie upały przekonalam go do wody mineralnej niegazownej oczywiscie. Robie mu takze w blenderze roznego typu napoje na bazie jogurtu lub mleka+ różne owoce i kilka kostek lodu. Moj syn nie zna smaku coca-coli, nie pia takze napojow gazowanych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miejmy nadzieje ze twoja mamusia tez czesto ma lenia, bo w kompocie czy herbatce to sam cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
nie podawajcie herbatek uspakajajacych czy z melisa nimowlakom, czytalam, ze przez to mozg sie wolniej rozwija bo jest praca organizmu spoolniona, uspokojona..nie wiem czy to prawda na 100% ale ja ich nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineralną tez
trzeba przegotowac niemowlakom, ja mojemu 7-miesiecznemu dziecku robie herbatke na wodzie zrodlanej np. Kropla Beskidu lub Nestle przegotowanej z odrobiną cukru, rzucam kilka piorek herbaty lipton i daje kilka kropli cytryny, nic innego nie chce pic tylko to, zadnych soczkow, herbatek bobovity i, hippow nie chce tylko z cytryną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda - najzywklejsza, przegotowana, ostudzona. Z mineralną BARDZO uważajcie - to znów jest siła reklamy, niestety. A ta woda nie jest w ogóle zdrowa dla nas. Tymbardziej dla dzieci. \"Wode mineralną można pić przez określony czas 2-4 tygodnii, a potem koniecznie trzeba zrobić przerwę na 3-4 miesiące. Szczególnie niewskazane jest picie wody mineralnej przez dzieci! W składzie wody mineralnej spotyka się takie sole i domieszki, których organizm ludzki nie jest w stanie przyswoić. Niektóre z tych soli w ogóle nie sa wydalane z organizmu. Mogą się gromadzić w mięśniach i stawach, powodując ich deformację.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że każda mama wie że dziecku nie można podawać średniozmineralizowanej wody, ani tym bardziej tych wysoko jak staropolanka chociażby. i pisząć woda mineralan mają na myśżłi wody typu Żywiec czy inne oligocenki, nie w każdym mieście kranówa nadaje się do picia, w każdym razie ja dziecku daję zwykłą przegotowaną oligocenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój prawie nic nie pije.Soki,herbatki moga nie istnieć.Dlatego po malutku zaczął przekonywać się do zwykłej wody.Więc narazie wypija dizennie ok 50 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko woda zrodlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 123...
A co ja mam zrobić, kiedy mój synek WCALE nie chce pić? Od wielkiego dzwonu się napije, ale ile ja muszę się z nim naużerać! Boję się że się odwodni ale on jak tylko widzi butelkę, to zaraz w ryk i odpycha ją z całej siły. Próbuję mu dawać też picie z kubeczka, ale kończy się tym, że prawie całe picie jest na śliniaczku i na mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konnita
Moja 8-miesięczna córeczka nie lubi pić herbatki koperkowej, rumiankowej czy zwykłej wody. Lubi nastomiast wszystko co słodkie czyli owocowe herbaty, soki, Kubusie, Bobofruty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, Anka, nie wciskaj na siłę, raczej próbuj co 15 min np. Mój tez nie chciał, a teraz jak jest z tata to dwie butle do mojego powrotu wypija, no ode mnie twardo sie cyca domaga, ale i tak postęp jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja....
moje jednoroczne blizniaki strasznie duzo pija w te upaly. za to jedza mniej( nie ma co sie dziwic). najbardziej lubia herbarki rubinki- czerenniowa, pomaranczowa i cytrynowa ( w saszetkach do zaparzania i ostudzania). kilka razy dziennie daje im tez rumianek, bardzo go lubia i widocznie im pomaga na te upaly. no i jeszcze sochki bobovita, ale tylko jablko-mieta i winogronowy z rumiankiem i koperkiem. pozdrawiam;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123...
niby nie wmuszam na siłę, ale są takie dni, kiedy nie pije NIC ani kropelki! To chyba nie jest dobre, bo w takie upały przecież trzeba pić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieci
PIJEMY ZIMNE PIWKA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja....
w jakim wieku jest twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja....
to pytanie do anki123;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wode mineralna pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×