Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunny=*

zerwalam z chlopakiem z powodu...pomozcie !

Polecane posty

heh...ale z leksza ciezko jest..i pewnie troszke jeszcze bedzie....ale nie ma co sie lamac i byc zalosnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2h temu mi sie fajki skonczyly :( wlasnie poluje na papieroski mamy hehe ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdzice i podajcie sie
napij sie bedzie jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ;) wszyscy sa na nie !:D nie widzialam jeszcze zebysie tyle osob na tym forum zgadzalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przykład
nie wierz mu Sunny,ja juz to przerabialam i wierzylam we wszystkie tlumaczenia,bo bardzo mi zależalo:(a też zaczęlo sie o takich smsów...lepiej czasem zacisnąć zęby i wytrzymać,potem bedzie gorzej:/i będzie bardziej bolało:(a nawet gdyby to byla prawda co mówi, to zastanów się co ten gość sobą reprezentuje skoro \"sprawdza Twoje reakcje\"!To nie jest chłopak na poziomie!Brak mu klasy!!Powodzenia i trzymaj sie!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...wiem... i wy wiecie ze latwo nie jest... ale ciagle mysle gdzie popelnilam blad..co zrobilam zle..jaka nie bylam a wg niego powinnam byc...ciagle mnie to meczy...przeciez bylismy tacy szczesliwi...a moze tylko mi tak wmawial..a ja wierzylam..;/:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba tez moj...bo gdyby wszystko ok bylo to by takich cudow nie robil? a teraz mi naoisal ze to przez tesknote mu sie popieprzylo ze sam siebie nie poznaje i mam mu wybaczyc...ale ja nie jestem za ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak on sam siebie nie poznaje, to Ty chyba tym bardziej! :) Odpuść. Jeśli dasz radę, to naprawdę odpuść.... Im dłużej pozwolisz na oszukiwanie, tym dłużej będziesz cierpiała, gdy się to rozpadnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśna
Dobrze zrobiłaś olewając go ,bo zbyt madry to on nie jest.Albo gra na dwa fronty,zabawiając się Toba i tą drugą albo zabawia się tylko Tobą sprawdzając Cię jak królika doświadczalnego i bawiąc się Twoimi uczuciami.Mało dojrzały ten chłoptaś i jeżeli tak robi pewnie mu na Tobie nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunny bardzo dobrze zrobilas! Nie martw sie bedzie dobrze, ciesz sie ze z takim dupkiem sobie zycia nie zmarnujesz. Na pewno spotkasz wartosciowego faceta i bedziesz szczesliwa, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie dziewczyny.. nom jest mi ciezko.nieciekawa akcja.. tymbardziej ze on ciagle przeprasza i mowi ze kocha... itd.. czuje ze wymiekam masakra..Dzieki Wam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastolatka_marta
pewnie pisał tylko z z heyah poniewaz tamta dziewczynia znała tylko ten numer , pewnie nie chciał by pisała na plusa bo mogła by mu sie przytrafic"wpadka" i w czasie gdy byłabys znim dostał by od niej esa;/ czysty dran , dobrze ze go zostawiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastolatka_marta
pewnie pisał tylko z z heyah poniewaz tamta dziewczynia znała tylko ten numer , pewnie nie chciał by pisała na plusa bo mogła by mu sie przytrafic"wpadka" i w czasie gdy byłabys znim dostał by od niej esa;/ czysty dran , dobrze ze go zostawiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieno raczej pisal z heyah bo i ona ma nr z heyah...i ma tam smsy po pol gr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×