Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imbirek

imbir a plaski brzuch??

Polecane posty

Gość imbirowe szalenstwo
kja czytalam ze nie mozna laczyc cukru brazowego z immbirem bo spowalnia spalanie tluszczu i dodaje kalorii zbednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiAD
KRĘGOSŁUP. Ćwiczenia eliminujące BÓL. __PODPOWIEDŹ: BH.46. KAŻDY z nas, jeśli boli go; KRĘGOSŁUP, to myśli zaraz o lekach tzw. przeciwbólowych. Nic bardziej mylnego. Należy zwyczajnie ćwiczyć mięśnie utrzymujące kręgosłup w prawidłowym pionie tzw. __MIĘŚNIE OKOŁO KRĘGOSŁUPOWE, a problem oddalamy. ĆWICZENIA, takie jeśli wykonujemy 15-20 minut, we własnym łóżku, 1 x w tygodniu, to wyniki tych ćwiczeń nas zaskakują, ponieważ mamy lepszą kondycję i większą ogólną sprawność całego organizmu, ____DUŻO większą. Eliminujemy też; ZAPARCIA jednocześnie uzyskując NA STAŁE tzw. klasyczny PŁASKI BRZUCH. Należy tylko przeczytać sobie opisy, pod zdjęciami ćwiczącego modela w książce !! _pt_______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. Dobrze jest też w trakcie ćwiczeń obciążyć się obciążnikami, lecz tylko takimi o ciężarze 500 gram. Mężczyznom poprawią się torsy, a dziewczynom talie. A więc do ćwiczeń, wesoło marsz !! Tabele produktów wg tzw. __INDEKSU ŻYWIENIOWEGO; pomogą nam we właściwej ocenie, przy realnym doborze pokarmów dla nas biologicznie prawidłowych. Tabele te, opracowali naukowcy z instytutu o nazwie; INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszard Lorenca w Krakowie. P. S. __Chleb typu KR-IRL, stanowi aktualnie o silnym; UKŁADZIE immunologicznym, organizmu człowieka. Dostarcza ogrom energii, eliminującej; GŁÓD, dlatego iż, GLUKOZA naturalna w nim zawarta, stabilizuje POZIOM CUKRU we krwi, na ok. 4-5 godzin !!, tzw. __NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu.. Złe to, WYSOKIE węglowodany. Podnoszą poziom cukru po spożyciu ZBYT wysoko; CUKRZYCA typu 2. To kłopot, że nie kupisz tego chleba, nikt go nie piecze, nikt na nim nie zarabia, ale samemu upiec WARTO !! Zobacz też: IRL KRAKÓW. __Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. __Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL __ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/ Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH Adrian CAIN, Kolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata z imbiru i czosnku : należy pokroić 4 cm imbiru (korzeń) na cienkie plasterki i gotować je co najmniej 20 minut w 2 litrach wody, na koniec dodać pół czosnku i doprowadzić do wrzenia. Pozostawić do ostygnięcia. Codziennie należy wypić 1 litr herbatki bez dodatku cukru. Jeśli ktoś chce skutecznie schudnąć musi zmienić nawyki żywieniowe i zacząć uprawiać sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawożerca
Kochane kobietki, spróujcie jeść w plasterkach na surowo na kanaplkach. Grypa pewnie Was ominie. Ja kupuję w marketach Real,Kaufland) - macie takie w pobliżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..pytacie o efekty..nie wiem czego efektem jest moj spadek wagi, ale napisze co robilam przez ostatnie dni..otoz kupilam sobie wage w sobote i o matko! w niedziele rano waga pokazala 79,5kg! zaczelam uzywac tabletki Adios z wyciagiem z morszczynu(chyba nie ma ich w Polsce)..do tego jem tylko do 18..na nastepny dzien mialam -0,1kg.zaczelam pic zielona herbate z imbirem w proszku(okolo pol lyzeczki na 0,5l herbaty)..pije okolo 4 takich kubkow dziennie..herbata jest z torebek wiec nie jest pewnie jakiejs super jakosci. na nastepny dzien mialam juz kolejne 0,4kg mniej! na trzeci dzien dodatkowe 0,6 mniej! dzisiaj jest czwartek i na wadze mialam 98,8kg..troszke wiecej niz wczoraj, ale....cwiczylam wczoraj miesnie i mam zakwasy, a przy zakwasach zawsze mialam wiecej na wadze!..co ciekawe..nie ubylo mi wody, bo po pierwsze juz jakis czas sie odchudzam(ale nie glodze), a po drugie mam wage z pomiarem tluszczu miesni i wody..tluszczu mam mniej o 0,4%, a miesni wiecej 0,1%..wody tez mi przybylo! jestem az ciekawa co bedzie dalej! zaznacze jeszcze, ze ostatnimi czasy nie moglam schudnac! mysle, ze imbir i te tabletki pomogly mi rozkrecic metabolizm, a dodatkowo imbir pomaga spalic tluszcz..co jeszcze robie, to smaruje sie bio oilem na rozstepy(dostepny ponoc juz w Polsce), ale podobno dziala tez na cellulit:) mysle, ze warto sposobowac imbiru..w kazdym razie ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy jest imbir z naturalnym jogurtem plus cynamon. Nie pełna szklanka jogurtu do niego dodać pół łyżeczki cynamonu i zatrzeć łyżeczkę imbiru , całość wymieszać i pić 1 szklanke zamiast kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja marynuje imbir w miodzie. kroje na plasterki do sloika i zalwam miode.po tygodniu mozna dodawac do cherbaty i smialo zjesc taki imbir. nie jest juz taki ostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiakj
Ja polecam imbir firmy hepatica w kapsułkach, zakupiłam w sklepie best-raf.pl na promocji za 17,69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×