Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imbirek

imbir a plaski brzuch??

Polecane posty

Gość puszysta_kuleczka
Imbirku, a ile raz dziennie pila twoja sasiadka ten napar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
jeden raz w ciagu dnia rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jadła coś jeszcze
przy tym ' podaj dokładnie bo interesujący temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,poczytalam i stwierdzam ze pedze do sklepu po ten imbir. mam nadzieje,ze smak bedzie bardziej przyjemny jak herbatka z lukrecji. naczytalam sie o niej kiedys,ze taka ach i och,ale po zaparzeniu pierwszego kubka nie wypilam ani lyka bo taka ochyda. dziewczyny piszcie ,ktorej pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzanna
ona Wam nic nie da,sama piłam i przyznam ze straciłam tylko czas,podstawa to dieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszony
zrobiłam herbatę i od niej wsypałam tak 1/3 łyżeczki suszonego imbiru piecze język myślicue ze suszony tez zadziała tez nie moge kupić korzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikka28
na razie obserwuja, ale dzisiaj tez sprobuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszony
nie jednak 1/3 łyżeczki suszonego imbiru to za dużo wypiłam może 2-3 łyki i wylałam zrobiłam sobie drugą tylko ze szczyptą imbiru i to juz było do wypicia przestałam być głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zrobiłam sobie dzisiaj herbatkę z ibmiru ( 4 cm. Imbiru na 2 l. wody) ugotowałam to. Zapach nawet niezły, ale smak, nie ma go prawie w ogóle. Myślałam, że będę musiała słodzić, ale to prawie woda, jest bardzo delikatny prawie niewyczuwalny. Myślałam, że smak powinien być trochę ostrzejszy, a tu nie. Czy wy tez tak macie? Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nożyczki może i tak, byłam przekonana, że 4 cm na 2 litry wody. Ale i tak to już nie ma znaczenia, ponieważ nie będę tego piła. Nie podeszła mi ta herbata, ani gorzka, ani posłodzona miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z tego zrezygnowałam
przecież tego G nie da się przełknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie piję herbatkę. Zrobiłam 4cm na litr wody. Smak ma delikatny, ale po kilku łykach piecze w język. Da radę!:D Zobaczymy co z tego będzie. Ile tego pić w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tez z tego zrezygnował
i wlasnie oto chodzi ! zeby nie jesc a szczegolnie dobrych zeczy takich ja torty i inne slodycze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttis
witam, tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi i nie widze żeby kótraś pisała o efektach. są jakieś? kiedys wyczytałam w gazecie i ostatnio w telewizji słyszałam że taka "herbatka" (kawałek imbiru, cytryny i troche miodu) zaparzona i wypita rano działa pobudzająco i można ją pić zamiast kawy. myślę że to dobra alternatywa dla odchudzających się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomatołekona
helo helo tak sobie czytam was i jestem ciekawa czy ktos juz schudl przez ten imbir:?) bo zamierzam sobie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosuje tydzien
i w zasadzie nie widze zadnych efektow :( - tyle ze normalnie jem. Od jutra zaczynam diete kopenhaska i mam nadzieje ze wtedy imbirek pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosuje tydzien
dodam tylko jeszcze ze wywarek smakuje! (pije zawsze zimny; bez miodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomatołekona
normalnie ejm?tzn? a przedtem jak jadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomatołekona
odś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie efekty
czy ktoś może mi powiedzieć, czy są jakieś efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka30wawa
Hey dziewczynki! Mi tez bardzo smakuje zwlaszcza zrobiona z proszku (1/4 lyzeczki na szklanke i do tego 2 kostki cukru brazowego),niewiem czy na odchudzanie pomaga ale na pewno zlagodzilo mi ostatnio bol glowy i brzucha Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbinki
a jak zrobić wywar z imbiru w proszku?? wyobraźcie sobie, że w 15 tys. miescie nie ma korzenia imbiru! masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyanopsionka
eeeeej... to niemożliwe, że Wasza herbatka z imbiru ma niewyczuwalny smak! Moja jest tak ostra, że aż nie da sie wytrzymać i muszę dodawać miodu :D Jak ją robie? Sciaram na tarce około 2cm do garnuszka, zalewam szklanką wody i gotuję mniej więcej 7 min i zostawiam pod przykryciem okoló 20 min... Efekt w moim przypadku natychmiastowy--> kupa (za przeproszeniem xD)... Cały dzień mam plaski brzuch, chociaż się obrzerałam się dziś jak świnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no ciekawa sprawa
z tym imbirem. musze sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_j85
widzę że ostro debatujecie na ten temat chyba jutro polece po ten imbir może sie uda mieć płaski brzuch chociaż jeden dzień :)oczywiście nie zastąpi to ćwiczeń a jak długo się go zaparza jeśli chciałabym zrobić 1 cm na szklankę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×