Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ania26

Jak sie pozbyć tego brzucha?

Polecane posty

Gość świat zwariował
cudów nie ma i mega rozciagnieta skora nie stanie sie nagle jedrna !bzdury !a rekalmowanie wlasnego salonu kosmetycznego to mnie obrzydza.te zabiegi nic nie pomogą no chyba ze opróżnić portfel jedynie ćwiczenia odpowiednio dobrane wspomagane kremami ale to tez zalezy od jakosci skóry,poziomu jej ukrwienia i nawilżenia nie słuchajcie takich bzdur bo szkoda waszych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie forumowiczki. Nigdy nie należy robić brzuszków, aby się pozbyć brzuszka. Te ćwiczenia powodują budowanie mięśni, a najpierw trzeba spalić tłuszcz. Najlepsze są ćwiczenia aerobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej..ja urodziłam bliźniaczki (dwojaczki) 7 m-cy temu..ogolnie jestem i zawsze bylam bardzo szczupłą osobą wiec fartuch skórny na brzuchu mnie dobija..juz myslalam o operacji ale chcialabym miec jeszcze jedno dziecko wiec wyrzucilabym tylko pieniadze w bloto to raz a dwa ciezko by bylo potakim zabiegu raczej sie sprawnie poruszac tym bardziej ze moj partner pracuje na nocki wiec sama w zasadzie zajmuje sie dziewczynkami..ma ktos pomysl jak pozbyc sie rozciagnietej skory? od niedawna nawet chodze na basen..przez pierwsze 2 miesiace po ciazy cwiczylam brzuszki plytkie i glebokie, codziennie natluszczam skore brzucha specyfikami typu bio oil itd ale to nic nie dziala :( nie chce by mi ta skora taka zmarszczona wisiala do konca zycia..moze jakbym przytyla byloby lepiej ale z tym tez walcze i choc staram sie nie wiem jak to od dobrych 10 lat nie moge przytyc..dobijam gora do 56kg i tyle :( ratunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli planujesz niedługo drugie dziecko, to można się wstrzymac z zabiegiem ale moim zdaniem to najlepsza metoda. Ja zawsze byłam szczupła, a po porodzie pojawił się problem z jedrną skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto zacząć od ćwiczeń i racjonalnej diety. Zabieg to ostateczność, ale u niektórych tez jedyny sposób na wymodelowanie sylwetki. Ja zawsze miałam skłonności do tego ze tkanka tłuszczowa gromadziła się w okolicach brzucha, chociaż wagę miałam prawidłowa. A po ciąży było jeszcze gorzej. Korekcję powłok brzusznych można spokojnie połączyć z odsysaniem tkanki tłuszczowej. Ja miałam takie zabieg w klinice chirurgii plastycznej w Warszawie http://www.drchecinski.pl/ i cieszę się, ze w końcu pozbyłam się tego brzucha na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniana
Po tym jak w zasadzie wróciłam prawie do swojej wagi sprzed ciązy została mi bardzo duża fałda , której w żaden sposób nie mogłam się pozbyć i dopiero pozbyłam się tego po zabiegu w Lux Medzie na Puławskiej . Ogólnie moje samopoczucie przez to jest o wiele lepsze, już nie wstydzę sie swojego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Pas poporodowy BELLY BANDIT polecam,  warto. Sama miałam i używałam,  kupiłam na olx. Miałam pas ściągany w dwóch punktach niezależnie...naprawdę nie pożałowałam wydanych pieniędzy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 13:56, Gość świat zwariował napisał:

cudów nie ma i mega rozciagnieta skora nie stanie sie nagle jedrna !bzdury !a rekalmowanie wlasnego salonu kosmetycznego to mnie obrzydza.te zabiegi nic nie pomogą no chyba ze opróżnić portfel jedynie ćwiczenia odpowiednio dobrane wspomagane kremami ale to tez zalezy od jakosci skóry,poziomu jej ukrwienia i nawilżenia nie słuchajcie takich bzdur bo szkoda waszych pieniędzy

To prawda. Tylko ćwiczenia, joga np jest świetna, nawet taka dla początkujących w domowym zaciszu, i smarowanie odpowiednimi specyfikami, ale tu tez trzeba dobrze wybrac bo  te wszystkie preparaty cud miód za wielka kase tylką tą kasę wyciągają, bo na kobietach w ciazy i po ciązy dobry jest zarobek. Ja nie stosowałam nic typowo "dla kobiet w ciązy" a samą naturę bez chemii czyli roślinne oleje, a dokłądniej jest taki olejek arabski BUSAJNA - poszukajcie i poczytajcie sobie o nim. Saudyjki go stosują po ciazy bo tam trzeba być pięknym dla męża, żeby ich nie wyrzucił, i stosują ten olejek własnie. Poza tm pomaga na wiele innych rzeczy, tez stymuluje kolagen, ja go na twarz i dekolt tez stosuje na noc, widać efekty bo skóra ma coraz lepszą kondycję i się ujędrnia. Ten Olejek ogólnie ujędrnia, pomaga ściągać się rozciągniętej i zwiotczałej skórze , pomaga na rozstępy i walke z celulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×