Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taksobiesiedze

jaki prezent kupic swojemu chlopakowi na obrone?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmm
mnie tez sie wydaje ze pioro jest lepsze ale czy to nie takie snobistyczne? i co bedzie uzywal tego piora zeby wszyscy do okola wiedzieli ze on mgr? moze zamiast tego mgr na piorze to cos innego jakis fajny cytat i data ? cos zeby mu sie kojarzylo z jakiej to okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nienie
mysle,ze nie snobistyczne, ale takie z jajem wg mnie. chlopak na pewno sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
juz tam sie czepiam. poprostu napisalam co mysle. a moze tak jakis pan sie wypowie co by chcial dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
nie nie nienie juz wykonalam tel. w celu zorientowanie sie ile to kosztuje i czekam na odp:)Pozniej przejde sie na misato i jak juz bede wiedziec to skonsultuje to z wami:)) corolla tez mi sie podoba ale on by sie nie ucieszyl:) ma spinki i nosi je ale zeby sie nimi podniecal...chyba niebardzo:) hmmmmmmmm moze to i snobistyczne ale co tam nie mozna byc czasem snobem:)?Pozatym wszysci wiedza gdzie on pracuje i beda wiedziali ze w zwiazku z jego stanowiskiem musi miec takie wyksztalcenie wiec nikt tego nie pozna po grawerze na piorze:) A pozatym chcialabym wygrawerowac mu tekst "tam siegaj gdzie wzrok nie siega" i data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
taksobiesiedze super tekst, dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nienie
i ten tekst jest bardzo dobry:):):) sam bym cos takiego chcial dostac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent na obronę? Na żadną nic nie dostałam. Nikomu też z tej okazji nic nie dałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nienie
ja slyszlam,ze sie daje, ale na razie nikt moj znajomy sie nie broni,ale jak bedzie to na pewno mu pioro kupie z tymi napisikami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
nie nie nienie to ty facetem jestes?:) e to jak tobie sie podoba to dobry znak:) A ten tekst wynika z naszego zycia:) A gdybyscie wiedzieli co on musial przejsc zeby byc teraz na stych studiach gdzie jest teraz to tym bardziej bysscie stewierdzili ze ten tekst pasuje. Kierunek masakrycznie ciezki. Dodam tylko ze z 350 osob na 1 roku zostalo 45 na piatym roku. Na wszystkich 3 specjalnosciach. Moj dostal sie na najlepsza specjalnosc. No to sie pochwalilam:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nienie
baba jestem:) ale spytalam brata ( ma 21 lat, jest na drugim roku prawa i administracji) i powiedzial,ze podoba mu sie ten pomysl. aa,chwal sie,chwal:):) not onalezy mu sie jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
nie nie nienie aaaaaaaa:)sory ta ta zmiane plci:) Wogole pomysl jest fajny ale koles u ktorego graweruje zawsze stwarza problemy ze ma za malo miejsca wie w ktorym miejscu robi sie ten grawer na piorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
A moze ktos z was juz sie bronil i dostal jakis prezent fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeżeki to praca
licencjacka to to pióro odpada bo co tam napisz licencjat XXXYYY wiec co można kupic na obrone pracy licencjackiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
a jeżeki to praca -->to moze alkohol dobry?:) Ja nie wiem ja sama pytam:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
No dale babki:) Juz wiemy ze mozna pioro z dedykacja, alkohol, i wizytowki. Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
Sa tu jacys faceci? Co wy byscie chcieli dostac z takiej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zegarek choc
wiekszośc facetów go ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarek to już duży wydatek
nie schowa się go do kieszeni i nosi się go kilka lat. warto więc zainwestować w lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aygo
Możesz zaprosic go do świetnej restauracji na wykwintną kolację z przystawkami, kilkoma daniami, winkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choppa
to sie dopiero kobieta wykosztuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
Bylam sie zorientowac i poeiwem wam szczerze ze ani wizytowki ani pioro jakos juz mi sie nie widzi. Jakie macie jeszcze pomysly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kociak ma obrone w dzien moich imienin a dzien po swoich wiec razem swietujemy :D z tej okazji idziemy do kina a potem na romantyczna kolacje do jakiejs lepszej (drozszej :P) knajpki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dostałam
od nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvc
kup mu wyjazd na zawody formuly 1 - kazdy facet o tym marzy a organizuje to poznanski Fun Club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×