Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taksobiesiedze

jaki prezent kupic swojemu chlopakowi na obrone?

Polecane posty

Gość gość
Ja swojemu chłopakowi zamówiłam na abcksięgarnia.pl trylogię husycką Sapkowskiego i w każdej z nich napisałam mu dedykację. Prezent był jak najbardziej trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, też tam chyba kupię książki, w porównaniu do innych księgarnia abc ma naprawdę fajne rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amedla
Eee książka? Chłopak cały rok się uczy i jeszcze każecie mu czytać he he Swojemu chłopakowi kupiłam w prezencie na obronę perfumy. Jego ulubiony zapach znalazłam w niskiej cenie na vip-republic.pl. Byłam zadowolona z obsługi bo kontakt był bardzo szybki. No i ta cena dużo zaoszczędziłam bo wyobraźcie sobie, że za perfumy Diora zapłaciłam ponad 100 zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, a teraz pora na natretne reklamy. dla mnie to sa antyreklamy, w zyciu nie skorzystalabym z uslug kogos, kto musi sie reklamowac na forum. smierdzi na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Munczako mu kup,moze sie obroni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska19800
A jak lubi pobiegać to kup mu buty do tego biegania. Fajne mają na http://air-max.pl/ . Jest w czym wybierać :) Do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałaś się nad czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że najlepsze prezenty to prezenty praktyczne, szczególnie jeżeli obdarowany ma być mężczyzna :) Co powiesz na elegancką koszulę lub nawet zestaw koszula+marynarka, który posłużymy mu przez długi czas na kolejne egzaminy? Jeżeli jesteś na tak, to śmiało zapraszamy do nas na rozeznanie. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Posiadamy szeroki wybór produktów, a wszystkie je dostaniesz w szokująco (!) niskich cenach. Sprawdź nas → www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×