Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieca kobietka

KOBIETY, ILU MIAŁYŚCIE PARTNERÓW??

Polecane posty

Gość tak se pisze
szczery do bólu, została ci mentalność dzieciaka z jakiegoś getta blokowego, gdzie szczyle spod klatek sypiają ze sobą w coraz to innych kombinacjach i żadna inna ewentualność nie przychodzi ci do głowy, żal czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobietka
haha, dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futurka
24 lata, 10 partnerow (mam nadzieje, ze wiecej nie bedzie. heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery do bólu
no niestety co do mnie się mylicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobietka
szczery, to skąd masz takie pomysły? bo mnie by do głowy to nie przyszło, mój facet też nie przesiaduje w knajpie z kumplami i nie chwalą się panienkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery do bólu
nie pisałem że wszyscy się chwalą, ale są różni ludzie, ja sam też się nie przechwalam, ale są tacy którzy czują się bardzoej męscy jak coś opowiedzą (dla mnie to żałosne, bo co zachodzi między dwoma ludzmi to zachodzmi między nimi) poza tym nie dymałem się na blokowisku z kim popadnie jak to ktoś sugerował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobietka
a wytykasz kogoś palcami ? bo nie spotkałam sie jeszcze z tym, żeby ktoś mnie albo moich znjomych wytykał, ani my nie wytykami nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery do bólu
nie mówiłem o dosłownym wytykaniu, chodziło mi o plotki itd. poza tym jeśli uważasz że wszystko jest ok, to czemu się przejmujesz tym co napisałem? olej mego posta i nie odpisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobietka
piszesz jak 18-22 latek, więcej ci nie daję lat. a jesli jestes starszy to może zadajesz się z nieodpowiednimi ludzmi. kto cywilizowany używała słowa "wydymać"? nie słyszałes o kochaniu się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobietka
nie przejmuje sie, dyskutuję :) jestem ciekawa skąd sie biora takie, a nie inne poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobietka
kto gada i dlaczego, kto kogo wytyka i dlaczego, jacy ludzie, skąd, gdzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery do bólu
mam 27 lat, zadaję się z odpowiednimi ludźmi teraz czepiasz się słówek za to, że moja postawa jest moralniejsza od Twojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.jjjj
20 lat. 4 w tym moj narzeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobietka
Czuję siętrochę jak dziwka;) zawsze miałam ochotę spróbować jak to jest być dziwka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobietka
to nie jest łapanie cie za słówka, pewni ludzie, z pewnych środowisk uzywają pewnego słownictwa. Nigdy nie usłyszałam od swojego faceta, że mnie wydymał. ja jestem moralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterowiczka
pierwszym był mój mąz a teraz drugi i będzie drugim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery do bólu
co do mojej postawy to nie chciałbym dziewczyny która przede mną miała więcej niż 4-5 facetów (nie przeszkadza mi to że przede mną miała kogoś innego, bo nie o to mi chodzi), moim zdaniem to świadczy o rozwiązłości, o "przygodowym" życiu i poważnie nadszarpuje zaufanie, bo ktoś kto tak "szalał" będzie taki całe życie i wcześniej czy później zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.jjjj
20 lat i 4 partnerow, w tym moj narzeczony. i 4 to dla mnie duzo :( nie wiem czemu zaluje. bo niby bylam w zwiazku, ale zostalam poprpstu wykorzystana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery do bólu
słowem kochać się mogę określić seks między osobami które się kochają słowem wydymać mogę określić taki "hurt" który Ty uprawiałaś, uwież mi to najgrzeczniejsze słowo jakie mogłem w swoim słowniku znaleźć dla Twojego zachowania spadam do jutra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz prawo woleć kobiety z krótszą miłosną historią. tak jak ja wolałabym facetam który miał juz jakieś kobiety przede mną, chociażby z racji jego wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery do bólu
pewnie zaraz napiszesz, że mam ubogi słownik - to cię uprzedzę i odpiszę za wczasu - mylisz się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery do bólu
jak bym o takim hurcie mażył to bym do takiego dążył zamiast siedzieć tu i Cię umoralniać miłego popołudnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policzyłam...
Nigdy wcześniej nie przywiązywałm do tego wagi. Ten temat skłonił mnie do policzenia. Mam 39 lat. Miałam 36 partnerow i 8 partnerek.Jestem mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zdecydowanie rekord
Patrzę w pzryszłość i przewiduję. Kobieca ma szansę pokonania twojego rekordu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"to zdecydowanie rekord\". Póki co, to od prawie roku mam jednego partnera, jestem grzeczna jak nigdy i nie zanosi się na zmiany. Ale nie wiadomo nigdy co we dwójke wymyslimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×