Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieca kobietka

KOBIETY, ILU MIAŁYŚCIE PARTNERÓW??

Polecane posty

Gość pan wroc
28 lat - zero facetów, za to 4 kobiety... z żona było najfajniej i zostało do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora miala wielu
partnerow to dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada
dziwka to ta która bierze za to kasę... co innegojeśli robisz to dla przyjemności:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedonistka38
ok 40 facetów 6 kobiet, biorę, a nie daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelann
użyj naturalnych środków wspomagających osiągnięcie orgazmu www.dyskrecja.pl/sklep.php/k103-krople.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłobuck
same k*rwy szok nie chciałbym mieć takiej matki jak wy!! robicie testy na wenery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszek 1990
ja z 4 tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dismantled
38l/1 żenująco zły wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza druga lepsza
8, ale pare razy to tak nie do konca.. to byl ze tak powiem brzydko numerek, nawet nie zawsze wychodzilo takich czesciej albo na stale - mialam 2-3 \nie wiem jak liczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza druga lepsza
nie przejmuj się ja miałam 2 którzy tez okazali się "0" nie dopisałam że 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprzejsciach
5.. tak sie zycie ulozylo ze 4 razy zlamano mi serce, raz zlamalam ja, zdrady nigdy sie nie dopuscilam. niestety, nie uwazam tego za chwalebny wynik, wrecz zaluje, ale z drugiej strony gdyby nie to nigdy nie dowiedzialabym sie czego chce od zycia i ze moj facet to ten wlasciwy, i ani mi sie sni chocby dotknac innego.. ze tez bledow naiwnej mlodosci nie da sie wymazac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaa
25-1 partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaaaaaaaa
18:54 [zgłoś do usunięcia] przesada dzi**a to ta która bierze za to kasę... co innegojeśli robisz to dla przyjemności kasę za seks bierze prostytutka, dla przyjemności robi to właśnie dziwka, jest takie przysłowie- kur...a to zawód, dziwka-charakter:) A tak poważnie jeżeli kobieta to lubi i nie krzywdzi przy tym innych, np. nie rozbija związków, to jej sprawa, a faceci i tak są hipokrytami, chcieliby dziewicę, ale najlepiej dobrą w łóżku, biorą taką niewinną, a później płacz, bo leży jak kłoda itp, a gdzie ona miała się wszystkiego nauczyć?? Dlatego biorą sobie dziewice, a zdradzają je z doświadczonymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaaaaaaaa
a odnośnie tematu - 25 lat- 1 partner (mąż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewweaddede
Sam stosunek to pewnie z ok. 7. A jeśli doliczyć oral i takie tam, to pewnie kilkunastu, nawet ok. 20. W tym jednąkobietę. Myslicie, ze o duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Widzę, że wyniki się równoważą. Osobiście miałem 4 kobiety przy 24 latach, mimo możliwości powiększenia wyniku trzykrotnie uważam, że ciało jest jak dysk twardy, mimo usuń ślady zawsze są. Ciało mamy jedno i perspektywa zobaczenia 15 partnerów mojej kobiety jest przykra. Ale by nie było, że jestem stronniczy to powiem, że każdy inaczej na to patrzy. Kobieta majaca 30 partnerów znajdzie sobie partnera co miał 30 partnerek itd. ot to wszystko. I okłamywanie kogos o ilości partnerów jest niewybaczalne. Sam osobiście bym niepotrafił być z kobieta co miała zbyt duzo partnerów. Pozdrawiam i proszę byś Cie drogie Panie poprostu nie myślały tylko o teraz i tu. Bo jutro jest kolejny dzien i trzeba spojrzec w lustro. Facetów tez sie to tyczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym dyskiem twardym to mnie trochę poniosło haha. Al napewno rozumiecie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×