Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieca kobietka

KOBIETY, ILU MIAŁYŚCIE PARTNERÓW??

Polecane posty

Gość onka300
a ja sie zastanawiam czy na dwunastu pozostnae..chyba nie;);) minimum dwoch zalicze jeszcze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie babce
do wyrka wciskacie.miala ile chciala.niech sie dziewczyna wyszumi a co ma pozniej biegac z jezorem na wierzchu jak jej wary i cyce obwisna? dobrze robisz.jak ci to pasi to sobie nie przeszkadzaj.przynajmniej w zstarosci w zimowe wieczory bedzirsz miala co wspominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
2-3- miesiące ktoś tu nazwał stałym związkiem heh dobre. To chyba od nowa musze policzyć moje stałe związki bo dotychczas te zaliczałam do znajomości przygodnych no ale cóż... ja ma 26 lat i jednego partnera i to się nie zmieni, chyba że sie nam nie ułoży..choć od 2,5 roku jest świetnie. A co do tych dziewczynek co po godzinie idą z facetem do łóżka nabijając sobie licznik to wam współczuje..wiem ze po tym czujecie sie jak szmaty.. i macie racje..słyszałam jak wypowiadali sie koledzy mojego chłopaka po zaliczonych laskach.. az mi ich zal jak je widze na ulicy.. wiem ze nie maja majtek.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka300
jestem w seperacji..szesciu zaliczylam w 11lat i 6 w poltora roku;) jesli bede w stalym zwiazku...tez wiernosc na pierwszym miejscu sama bym nie chciala byc walnieta w rogi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiłam, ze aaaaż tyle wiem hehe ale z żonatymi sie niegdy nie zadawałam, lubiłam swoją wolność i nie bawiłoby mnie chowanie się po kątach, żeby żona nie zobaczyła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieca kobieta: i 4 :) partnerów w tym mój narzeczony. i na 4 pozostane :) a na marginesie to żałuje. wiele żałuje. ale czasu cofnąć si nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka300
ona.a nie slyszalas nigdy jak dziewczyny mowilay.."zaliczylam kolesia";:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
niestety nie słyszałam, unikam miejsc gdzie takie ciała sie pojawiają , a znajomych dobieram bardzo wnikliwie. Użyłam słowa "ciała" bo tak właśnie usłyszałam od tych zaliczających. "Przecież to tylko ciało.." A ja mam jeszcze dusze..i przede wszystkim dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincessPaskudek
Bąbel, szanuj się, na oczy baby nie widziałeś, a już składasz ofertę :P Poszukaj w okolicach swojego bloku, zaoszczędzisz czasu i pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka300
ona..za pare lat mozesz sie wypowiedziec;:) zycie przynosi rozne niespodzianki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym to fajnych ma kolegów ten twój chłopak, i sam pewnie tez jest taki fajny, ja w życiu takich glupot nie słyszałam. zgadnij teraz o czym rozmawiaja,m jak cie nie ma w poblizu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
kobieca co tak na mnie naskakujesz..chyba coś masz na sumieniu bo co może cie obchodzić moja opinia.. ja do ciebie nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieca kobieta: :) żałuje, że zamiast tych 4 nie były 2 :) poprostu nieodpowiedni partnerzy, z ktorymi mam bardzo bardzo zle wspomnienia. pozostali 2 ok. tymbardziej ze z tych pozostalych 2 jeden to moj narzeczony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam na twój post w którym zwróciłaś się do \"was\". czyli do nas? :) ja do ciebie tez bym nie miała, ale nie lubie ludzi, którzy krytykuja innych w czasie ich nieobecności - bo nie zauważyłam tutaj dziewczyn, które czułyby sie jak szmaty. Nie powinnas tak pisac, bo sa nieobecne i nie mają się jak bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, że: ja tez załowałam bardzo długo - paradoksalnie zwiazku z facetem, z którym rok mieszkałam. ale doszłam do wniosku, że naprawde nie warto o tym rozmyslac - bo jak słusznie zauwazyłaś - czasu nie da się cofnąć. teraz jestem szczęsliwa i tamta historia wydaje mi się zupelnie bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka300
wtrace sie !!! ona...po czesci masz racje ze niedorozwinieci gowniarze chwala sie na lewo i prawo o swoich podbojach.."zaliczylem ja!!" wynika z tego ze ten facet to gowniarz ktory idzie w ilosc nie w jakosc a te ktore bzyknol byl tylko bzykana przez takich frajerow..trzeba wiedziec z kim uprawiac sex..dorosly facet dobrze rozwiniety emocjonalnie sie nie chwali kogo bzykal..no moze ze fajny zaliczyl sex z pewna kobieta;); i ci twoi kumple to jeszcze szczyle..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona.
nie przeczytałam wszystkich wypowiedzi, ale napisałm o dziewczynach które wskakują po godzinie do łożka by się uszcześcliwic.. nie uwierze w to ze na drugi dzien sa tak samo szczesliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincessPaskudek
hmm..a tak na marginesie, to sobie myślę - po cholerę ja się tu wypowiadam, każdy robi to, co uważa za słuszne. najbardziej obrzydliwe, co może być, to hipokryzja. życzę wszystkim powodzenia. po prostu. autorka topiku rozpętała niezłą burzę, ale tak już jest, że najbardziej ciekawią nas cudze "kąski". idę poczytać coś sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieca kobietka: masz raje, i ja o tym wiem, ale jestem młodziutka i troche jeszcze to we mnie siedzi. ale staram się zapomnieć o tym :) teraz jestem też naprawdę barzo szczęśliwa od ponad roku i nie zamienie tego stanu na nic więcej. Pozatym jedno zdanie do facetów. Chcecie mieć same dziewice? Więc sami badźcie grzeczni. równouprawnienie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie jest temat tego topiku, jesli chciałaś nowy wątek zacząc to troche delikatniej, a nie wysmoliłaś per \"wy\" a te dziewczynki, to naprawde nie my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz ja
Przed chwila policzylam....7-miu :P Ostatni to mąż. Facetow wiecej nie przewiduje (w zupelnosci starczy jeden).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze: a wiec jedziemy na tym samym wózku: ja z 16 facetami na koncie, ty z czterema, a obie jestesmy w szczęśliwych zwiazkach, to mówi samo za się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×