Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka_22

któraś ma faceta filozofa???

Polecane posty

Gość taka jedna marzycielka
Ale przyznasz, że to jest pociągające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ai
Ja bym zadała pytanie odwrotne, czemu ci faceci lecą na takie laski (zamiast znaleźć sobie równie mądrą dziewczynę). Pewnie im się wydaje, że są podziwiani. Coś w rodzaju nauczyciela i mistrza. Trochę by się zdziwili, jakby poczytali ten wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
co dziwactwo jest pociągajace??? pierwsze słysze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna marzycielka
Kocham mojego filozofa:) Inspiruje mnie tym, że nie myśli tak "przyziemnie" jak inni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje bardzoo mocno kocham:) włąsnie za to jaki jest, ze mysli inaczje i kocha nie to co inni np skakal sobie po skalach na morzu hmm od razu powteirdzil tym samym jaki fajny z niego facet, lubi tez murki:) moje marzenie ide po murku a on idzie chodnikiem i tryzma mnie za reke a obok nas morze, szumi w rytm tego co w nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna marzycielka
Bardzo podoba mi się u mojego Ukochanego to, że nie przywiązuje wagi do tego co powiedzą inni- po prostu jest sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mowia inni, aj oni mowia, ale nie warto sie tym przejmowac:) Moj ma swoje wizje, zdanie, i nie zmienia go:) ale jak widzi inna dobra droge to tak, zmieni i to jest w nim fajne- mądre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna marzycielka
może niektórzy określają to "dziwactwem", jednak mi wydaje się, że jest to spowodowane tym, że sami nie potrafią być sobą- muszą wpisywać się w jakieś schematy, bo tak łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda. oceniaja- aha jestem mjak inni zatem ok, ten inny to dziwak, a tymczasem to oni sa dziwakami, nie maja swojego ja, wpisuja sie w schematy, robia co im wieksozsc mowi np jak sie ubiuerac, co jesc, gdzie bywac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna marzycielka
Ja również nigdy nie lubiłam wpisywać się w schematy. Miałam kiedyś chłopaka "nie filozofa". Chciał żebym zachowywała sie tak jak on chce. Teraz gdy mam "mojego Filozofa" mogę być sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wpiszę sie pani filozof
:] pracę, jak kazdą inną, nalezy zostawiac przed drzwiami domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna marzycielka
Filozofia to nie jest jakaś zwykła praca, to jest sposób na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x x x x x x
pieprzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka filozofa
"Filozofia to nie jest jakaś zwykła praca, to jest sposób na życie." Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Bardzo się ciesze, że mój ukochany jest filozofem. wczesniej pisalam pod nickiem "hehe a jaaa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka filozofa
hmm a gdzie studiują, albo studiowali wasi faceci filozofię? Mój studiuje w Łodzi i jest na 2 roku, tzn mam nadzieję, że od piątku na 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka ma faceta: typ intelektualno- filozoficzny z boku na to wszystko patrząc:) i co? niedawno mi powiedziała, że musi żreć cynk i dynię, bo to ją pobudza i pomaga jej się nawilżyć w łóżku kiedy on nie jest w stanie doprowadzić jej do takiego stanu... nikt Ci tu nie powie, czy będziesz z nim szczęśliwa, ani czy Ci się ułoży. Musisz sama stwierdzić czy na dłuższą metę ma to sens. Ja na przykład wiem, że nigdy nie mogłabym być z takim facetem. Jestem zbyt żywa na faceta typu intelektualnego, muszę mieć kogoś, kto kocha sport jak ja, nie jest zbytnim romantykiem, ani nie traci czasu na gadanie o głupotach. Ja oczywiście bardzo lubię długie rozmowy, ale nie bez sensu :/ ja po prostu wiem, że z takim człowiekiem nie byłabym szczęśliwa, ale Tobie i całej reszcie, która się w tym odnajduje życzę szczerze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj w wawie:P a ja lubie jego filozfoie np aj zagnala te piosenke w kozi rog, aby jak najszybciej zaspiewac;) ma super teksty, bylo w nich tyle czulosci:) ma empatie, wrodzona:) albo dawaj dawaj, a co masz z tylu na kosuzlce:P fajie sie smieje tak mesko:) ma szczery usmiehc i smiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_22
dzięki za wszystkie odpowiedzi szkoda że nie potrafię do niego dotrzeć:( on cały czas wpada w dół ostatnio powiedział że myślał o samobójstwie bo ma kryzys życiowy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_22
nie wiem czy on mnie kocha nie wiem czy ja kocham jego... po prostu jak sie spotykamy jest miedzy nami pewna wiez. najlepsze ze w jego zyciu na pierwszy rzut oka wszystko gra i nie ma powodow do depresji. czasem nawet jego najlepszy kumpel go nie rozumie. czasem mysle ze nie jestem mu potrzebna ale jednak caly czas sie do mnie odzywa... nie wiem co o tym sadzic. ja jestem prosta dziewczyna, marze o rodzinie, o zwyklym zyciu. a czasem mysle ze on nie jest zdolny do normalnego funkcjonowania, do bycia zakochanym, bycia ojcem... kurcze, troche to skomplikowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka_22
taka jedna marzycielka - tez tak mysle i staram sie mu ja dac nie wiem tylko czy on bedzie chcial ja przyjac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka_22 napewno facet- filozof ma inne podejście do życia niż \"zwykły\" facet. Jeśli chcesz z nim być musisz zaakceptować jego indywidualizm. Każdy człowiek jest zdolny do miłości! Jednakże każdy inaczej ją wyraża i inaczej definiuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik-kosmita
Filozofowie są odjechani w kosmos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozof to nie facet na stałe
Ale samym mysleniem rodziny nie utrzyma. Znam wielu bezrobotnych filozofów, a Ci szczęsliwcy, którzy pracują zarabiają grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×