Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola233

czy w pierwszych dniach ciąży przytyłyście???

Polecane posty

Gość tak i od tazu bylo brzuch wida
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola233
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola233
nie zart ja wiem ze to glupie ale podejrzewam u siebie ciaze ,jem normalnie albo bardzo malo a mimo to tyje i myslalam ze moze ciaza ma na to wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszych tygodniach ciąży na pewno nie przytyjesz. Brzuch wychodzi później, piersi jesli się powiększą to nie spowodują kilogramów do przodu. W sumie to indywidualna sprawa ale ja pierwsze kg na plus miałam dopiero w 4 miesiącu (1kg!!!) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda szkapina
A to zalezy bo ja bylam chuda do 5 miesiaca -nic nie bylo widac . Pozniej mialam maly brzuszek i tylko brzuszek a dziecko urodzilo sie duze. Moja kuzynka natomiast /mozecie sie smiac/ przytyla od samego poczatku , jak byla w trzecim miesiacu to ludzie jej ustepowali miejsca w autobusie. Ciaza byla pojedyncza i dziecko mniejsze od mojego . Czyli bywa roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszym miesiący ciąży schudłam 2 kilo, ale to przez torsje, które miałam. A regularnie zaczełam tyć od piątego miesiąca. Do 7 miesiąca przytyłam 7 kilo, a potem poleciało... I ostatecznie stanęło na 19!!! Ale Kacpi też swoje ważył 3590:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×