Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty...

koszulki antyrządowe

Polecane posty

Gość anty...

czy ktoś wie gdzie można sie zaopatrzyć w koszulke z żółtą kaczką wpisaną w koło i przekreśloną? linki do stronek mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnajakśnieg
ok, porazka :P wpisz sobie kaczka w wyszukiwarke na gorze tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty...
allegro to szit, gdyby tam było to nie potzrebna byłaby mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejMucha
Pomogłem znów dziś szaremu człowiekowi a pójdę siedzieć za pare tysięcy co w******em systemowi taką macie sprawiedliwość. Ochroniłem po raz kolejny szarego człowieka a w p**deczke dostaje za banki !!! Kryminaliści na posłów pośli na mięso ******* konfidentów PIS i PO oraz resztę . Sk****ała geo sfera w j-no za pare milionów - G***O !!! ****** dni jaworzna G***O !!! ****** straż miejska, policja , prokuratura , sąd i rząd G***O !!! ****** wyznawcy rydzyka G***O !!! Kim sie ochronicie jak oni zawiodą ? My !!! Ludzie zasad , wolności i tradycji . Nowej partii GŁOS SZAREJ STREFY , ludzi zwykłych !!! Działamy w 16 miastach walczymy z policją prawem i k*******m . Wyznajemy szacucek i wolność słowa !!! Karamy według zastad nie pisanych , które niedługo napiszemy sami !!! Moja wolność za moje przekonania !!! Wasza wolność za wasze złudzenia !!! My niezmienni wy jak chorągiew !!! My przetrwamy !!! Wy sami sie zjecie na wzajem BIS Maciej Mucha czarny z jaworzna z małej litery bo na równi z swoimi nikt się nie wywyższa. Jak nie przestaniecie nam dokuczać zaczniemy wam zabijać ( peja nagranie 997 ) prawda każdy kto chce rozpocząć wojne z k*******m i upadkowi zasad prosze o mail . Po sprawdzeniu osoby będe wysyłał instruktarz jak detonować oraz tworzyć ładunki wybuchowe za pomocą telefonu. CZARNY CHARAKTER na FB od dziś przekształca sie w organizacje skrajnie ugrupowaną walczącą z beznadzieją polskiemu systemowi społecznemu.Jutro mogę już być zamknięty a to konto może być usunięte , więc infprmacja dla moich ludzi !!! Wojny czas zacząć , kształtujcie ją na wzór putina . Dyplomatycznie , rozsądnie , a w razie braku podjęcia rozmów agresywnie i bez późniejszych negocjacji póty nie zyskamy ponad 60% przewagi ( nie uwzględniamy moherów społeczniaków i tchurzy , oraz osób współpracujących z policją , prokuraturą , sądem oraz innymi organami wymiaru fałszywej sprawiedliwości. Liczą sie ludzie zasad a każde wstrzymanie od głosu jest głosem popierającym nas PARTIE SZAREJ STREFY bo wstrzymanie się to nie oznaka niepewności lecz strachu przed władzą obecną !!! TO CZAS W KTÓRYM NIE LUDZIE A ICH OPINIA WYCHODZI NA ULICE dlatego sieć ma szanse wygrać z pochodem tak jak AKTA wygrała z cęzurą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×