Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja Lu

Co TRZEBA miec?

Polecane posty

Gość Maja Lu

Dziewczyna! Kazda z nas chcialaby byc na biezaco z moda,sledzimy pokazy mody i stramy sie dorownac dziewczom z wybiegow.Niektore z nas wiedza w co sie ubrac jakos instynktownie, innym to nie wychodzi.Dlatego apeluje pomozmy sobie, podpowiedzmy sobie co TRZEBA miec tego lata,jesieni itp. Rozpoczynajac polecam biala sukienke, bez ktorej w tam sezonie ani rusz!A poza tym zlote dodatki-sandalki, torebki... Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bredna
whahahaha.... taaaa biała torbe typu worek i rozową kurteczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalel
Kozaki 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
biale kozaki,tylko i wylacznie.Czesc dziewczyny!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
Hallo! Kozaki do spodnicy najlepiej szerokiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
famme ty kupilas dzis biala sukienke:)widzisz ,widzisz jestes na czasie hihihi :D tylko zloych dodatkow ci brakuje ale to nic za tydzien nastepne zakupy to cos dobierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeść :> tak, moja biała sukienka jest niczym wykradziona z garderoby jakiejś top modelki :P a złote dodatki mam--> aj em de czołzen łan da mi swoje złote japonki :D i moze porzyczy białą torbe typu worek. Jeśli chodzi o różową kurteczkę, to nie obędzie się bez napaści na jakąś tipsiare :P P.S przepraszamy za odejscie ( nie zamierzone/ zamierzone... proszę sobie wybrać) od tematu P.S 2 . A CO TRZEBA MIEć ??poziomki na parapecie i błyszczyk o kształcie i wielkości pasty do zębów, który można zawsze bezobciachowo wyjąć z torebki ( najlepiej białej...typu worek jako że jest to HIT SEZONU...taaa...niezaprzeczalnie...)--->odeszłam od tematu... zgłosi się po mnie sam Dante w osmalonych mokasynach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
widze femciu ze nowa dawka filozofi dobrze Ci zrobila:) Ale pojedziemy za tydzien na zakupy ,bo ja tez musze podazac za moda i kupic conajmniej jedna rzecz wymieniona przez autorke topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadeit
no to fajnie..a ja mam taka torbe tyle ze jest bezowa i lniana........nie wiedzilam ze to jest kuzwa modne...i co teraz jestem tandetna....ale mi dalyscie...do tego jestm blondynka...ale rozowej kurtki nie mam..wiec chyba moge jednak nosic ta torbe,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
Nareszcie jestescie dziewczyny jak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
Do femme chyba ktos tu sie bardzo zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
Dziewczyny a taki kiel na szyje na dlugim srebrnym lancuszku? Tomek Jacykow mial go juz zima! (mam niemiecka klawiature sorry za bledy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, kieł to DRUGI hit sezonu . Do owego kła założyłabym miniówę w lamparci wzorek, złote szpilki z wieeelkim czarnym pomponem na froncie oraz BIAłą TORBE TYPU WOREK ( dla złamania afrykańskiego stylu :D ). Moda na afrykańskie wzory jest ponoć sexy. Dlatego radzę zamiast srebrnego łańcuszka zastosować rzemień, mocną szewską nic, za pomocą której naprawia się kalosze i buty do treckingu, badź też w przypadku braku powyższych tworzyw-->najzwyklejszą w świecie sznurówkę ( oooczywiście w odpowiednim kolorze...najlepiej wschodzącego słońca zmieszanego z barwą kurew*ko dużej ćmy afrykańskiej). P.S. Ale tak na poważnie-> kieł mi się nie podoba...odpowiedni dla wulgarnej prostytutki, albo albo T.Jacyk...( aaaaaaa....bez nazwisk !!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaah D D D
ja tam preferuje bardziej styl a la blachara czyli:krotkie odkrywajace prawie cala (moja zgrabna) pupe szorty, oczywiscie bawelniane albo uciete ze starych jeansow(cos jak J.Lo from the block) do tego krotka koszulka bardzo obcisla najlepiej z koronki w rozowym lub bialym kolorze,pod spod zadnych stanikow- a co !oddychajmy pelna piersia!!!:) do tego zielone buty na koturnie tylko nie tej modnej teraz ,proponuje wyciagnac z szfy koturny z lat 70 -tych (napewno macie jakies po mamie-hipisce)i na koniec niesmiertelna biala torba typu worek Efekt-zaden dressss sie nie oprze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
to wyzej to ja, juz mi sie nicki pieprza, to z goraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
Szkoda,ze niektorzy nie na serio bo moglo byc fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Maja Lu, nie nerwuj się tak :D przecież lepiej jest skrytykować jakąs rzecz, ciuch, czy cokolwiek innego, nie używając dobitnych słów, a posługując się żartem, niezbyt ostrą ironią. Obiecuję dodawać w \" P.S-ach\" prawdziwą opinię wyzutą z wszelkiego sarkazmu ( chociaż to też nie jest w zasadzie pewne :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
Ok, ale nie zgadzam sie z tymi prostytutkami!Poziomki w porzadku, masz wyszukany gust,ale taki kiel noisi nawet Cameron D.A swoja droga jaka masz ta sukienke dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
Femcia ma fajna ta sukienke,sexi hahahahahahaha;) tyz se podobna kupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...no...w zasadzie nie powiem Ci jaki to fason, bo sie na tym nie znam :D taka urocza i dziewczęca, z delikatnymi falbankami u dołu,lekko asymetryczna. Tyle mogę powiedzieć/napisać. Mogę jeszcze podać rozmiar, cenę oraz w jaki sposób ją można konserwować, bo ma na metce :D Isabelle, Ty pomiocie Szatana !! Ta sukienka wcale nie jest sexy, bo... to ja jestem sexy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
no wlasnie chodze za zlotymi lub srebrnymi sandalkami ew.klapkami bo moj facet ma swira:) ale wiecie ze nigdzie nic ciekawego nie moge dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulszit
jenyyyy...co za ludzie.... a ja mam niebieską sukienkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez piekna troche haftowana z falbankami tak ja kocham!!!W sobote ruszam na Stuttgart po blyszczyk wielkosci pasty do zebow!!!Napisze Wam co nowego w sklepach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z tym niebieskim to jest w tym sezonie jak z rozowym... raczej ostroznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewierni !! Zginiecie marnie pod ciężkim jażmem mody !! Pokara was ten brak pokory wobec obowiązujących trendów ! spłoniecie żywcem od ognia tlącego się w niemodnych sandałkach i torebkach ! Polegniecie od zarazy zaszytej w przestarzałych fasonach sukienek i marynarek ! Nie ma ratunku, nie ma !! P.S w zasadzie to odradzam niebieski :P czemu ? bo mi się z otaczającą nas przyrodą kiepsko komponuje :P Niebieski niekorzystnie kontrastuje z żółtością słońca i zielonością pojedynczych drzew jakie jeszcze można w mieście spotkać :P aaaale, po głebszym przemyśleniu sprawy oraz przekartkowaniu 24 albumów o malarstwie oraz 35 książek dotyczących sposobu mieszania akwarelek dochodzę do wniosku, że niebieska sukienka wprowadzi nieco \"swojskości\" w nasz miejski krajobraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka bylejaka
A ja mam jakąś awersję do asymetrycznych dołów sukienek i spódnic. Nigdy mi się to nie podobało.Za nic na świecie nie ubrałabym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
symetria jest nudna tak samo jaka jednolitosc wiec stawiam na asymetrie i wzorzystosc.Niech ten swiat poprzez nasz stroj stanie sie kolorowszy i ciekawszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
szatan ?????a tak mam z nim wiele wspolnego,sypiam z nim i jest ....bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×