Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja Lu

Co TRZEBA miec?

Polecane posty

Gość gfv
O matko! Nie wiedzialam że tu tyle pustaków na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
ten tekst jest juz stary i nie modny a my tu o modzie m.in.snujemy rozwazania wiec jak cie to nie interesuje to zachowaj swoja opinie o nas dla siebie,bo malo nas to obchodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos chyba pomylil temat dyskusji, o materialach budowlanych to nie tutaj!!! Tekst stary jak...swiat mody z drugiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węszę krew jakiegoś budowlańca z wykształcenia... :P wrrrr... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moga byc zamiast kozaków gumiaki??? :P a sukienka moze byc szara??:P (nie kazdego stac ma vanish :P ) probowalam wykombinowac ten kieł ale sie nie dalo. Teraz pies nie chce do mnie podejsc jak widzi kombinerki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyone
Dobra ja powiem poważnie :) Trzeba absolutnie TRZEBA mieć w swych zasobach modne niezmiernie korale, koraliki takie długie do pępka i krótsze i średnie i grubsze i cieńsze... bez nich wogóle nie ma efektu ani dziewczyna nie wygląda modnie. Tyle ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe dobre
dobrze powiedziane,trzeba przed wszystkim mieć WŁASNY ROZUM;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ze wlasny rozum nigdy nie wychodzi z mody nie ulega watpliwosci!!!To jest tak oczywiste,ze nie trzeba w ogole mowic,ale dziekujemy za kolejna porade! Podsumowujac dotychczasowe wywody mamy obrazek nastepujacy: Kobitka w bialej sukience i zlotych sandalkach na obcasie,ze zlota torebka( w srodku tylko blyszczyk , bo nic innego sie nie zmiescilo), do tego super korale i...wlasny rozum oczywiscie!!! No...Femme co powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj em, gdybym Cię osobiście nie znała, to pomyślałabym, że... drwisz sobie z naszego topicu !!! :P Do wszystkich nie spokrewnionych z aj em de czołzen łan : ONA MÓWI/ pisze SERIO :D ( a ja się z nią generalnie...ZGADZAM :D) P.S dla rozumujących inaczej niż aj em i ja ( czyt. rozumujących normalnie) ---> moim skromnym (buhehehehe...to śmiech aj em i Isabelle spowodowany sprzecznością mej natury z pojęciem skromności :D) zdaniem , korale pasują bardziej do stylu etno, niż do białej sukienki, która jakby na to nie patrzeć, podkresla dziewczęcość i świeżość dziewczyny, która ją nosi. Korale mogłyby zepsuć wrażenie. ( oczywiście mówię tutaj o tych koralach, których jest teraz w sklepach pełno:P np. te kolorowe, z pomponami wiekszymi nawet niż wspomniana wcześniej kurew*ko duża ćma afrykańska:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
hit sezonu ! parciany worek i sandałki a`la Jezusek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle06
a ja dzisiaj kupilam sobie zlote kolczyki ,obwiesze sie jeszcze zlotymi lancuszkami i bransoletkami i bede super modna...aaaa i jeszcze biala sukienka, takowej brak obecnie w mojej szafie ale to nadrobie w najblizszym czasie a co do wibratora w ksztalcie kukurydzy... no coz poswiece sie i zaopatrze w niego...skoro jest modny to nie moge go nie miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczyny... zmykam na weekend, więc macie zapewniony spokój od moich kaznodziejskich , zalatujących dewocją i moherem postów :P JADE NA WIEJSKą IMPREZE :D całkiem miejski klub pośrodku buraczanego pola :D zamierzam przywieźć do domku parę warzyw, więc jeśli macie jakieś zamówienia to piszcie na maila. Przy okazji wykorzystam sytuację i podejrze wiejską modę dyskotekową :D narazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyhy
Jak zakładzasz dziarski korale to już rezygnujesz z bransoletek, i wkładasz delikatne kolczyki, a jak masz dziarski kolczyki to już korale nie moga byc oczojebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzyba
no za dużo to się tu nie dowiedziałam:p ale smiesznie jest ... a tak poza tym to nie prościej mówić bez żaluzji? modne czy nie modne worki trzeba jednak na siebie zakładac a odpowiedz na pytanie można znaleźć samemu cio na siebie włożyć tego lata. jest gorąco- potrzebujesz czegoś lekkiego, są wakacje musuisz się czuć swobodnie, idziesz na przyjecie-musisz olśniewać i wreszcie siedzisz w domu- możesz pozwolić sobie na odrobinę ekstrawaancji czyli strój ewy;] ja wybrałąbym na te wakacje sukienkę delikatna niekoniecznie białą ważne żeby czuć si komfortowo i żeby była dopasowana do figury, odrzucam dzins bo nie mam ochoty czuć się jak zakonserwowana w spodniach odsłaniam stope i modeluje łydke- czyli sandałki lubisz złoty to sobie takie noś ja wolę które nie są na topie nie lubię wygladac podobnie hasło na tegoroczne lato to moim zdaniem indywidualna kobiecość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no Famme pewnie wroci dla nas z koszem ...pomyslow! Czekamy niecierpliwie.A ja dzisiaj na miescie...upolowalam blyszczyk w sloiku!fajniutki,ale ogolnie nic ciekawego chociaz duze przeceny. Wszyscy spia czy ogladacie te glupie mecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie własny rozum
i własny gust - przydałoby się wielu panienkom pędzącym za modą na oślep i potem straszącym swoim wyglądem na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh... to był szalony weekend :D no więc zacznę od tego, że to nie sezon na buraki, więc nic nie przywiozłam :P podejrzałam natomiast modę disco i ... stwierdzam, że wiejskie dziołchy ubierają się całkiem nieźle;) dopatrzyłam się nawet białej sukienki :) ( ale po BIEŁEJ TORBIE TYPU WOREK ani śladu ! toż to zgroza ! czyn haniebny zasługujący na potępięnie albo conajmniej chłosty batem piekielnym !! ) . Także jeśli chodzi o laski, to całkiem, całkiem. Ale faceci...ZGROZA :/ wszędzie sztruksy w idiotycznych kolorach, koszulki z WIEEEEEELKIM logo Adidasa albo Nike a do tego czarne okularki przeciwsłoneczne ( no na ch*j im okularki skoro wszedzie ciemno...nawet pieprzona ćma afrykańska nie znalazłaby drogi do domu). Nie byłabym w porządku gdybym nie wspomniała o kilku WYJĄTKACH ( ho ho...wiejskie chłopy, krzepkie chłopy, bo w polu pracują :D a i do tego nawet ubrać się umieją :D )---> ... tylko żeby jeszcze nie wyrażali się w stylu : " zabrołem", "wziełem", "uprołem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Famme! Fajnie,ze jednak nie skusil cie jakis wiejski chlopak i tam nie zostalas!Widac zatem,ze moda na ADIDASA, NIKE jest od paru lat na topie...hmmmm osobiscie tez nie przepadam...ale jak to mowia nie szata zdobi czlowieka (kto to wymyslil!?!!!?) Mowisz,ze chlopaki w okularkach ...no,no te stojaki z okularami coraz popularniejsze-UWAGA omijac z daleka! Wstyd jak smok!Ale to tylko moja skromna opinia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×