Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

2 kreski na tescie...

Polecane posty

Gość mkk

Czy jezeli na tescie sa 2 kreski, ale jedna jest ciut jasniejsza, czy to znaczy, ze jest ciąza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kreseczki
taaak! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
strasznie sie ciesze,,,udało się w 3 miesiącu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kreseczki
TO SUPER! RAZ JESZCZE GRATULACJE! MNIE SIĘ UDAŁO ZA PIERWSZYM RAZEM :D U MNIE TEZ TA DRUGA KREECZKA BYŁA JAŚNIEJSZA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
starsznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kreseczki
to normalne... ja tez się boję mimo iz to 7 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
jak pojde do lekarza w 3-4 tygodniu to juz bedzie cos widzial?bo juz sie zapisalam na przyszly czwrtak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lekarz tobie ciąży nie wykryje najwczesniej jak po miesiącu..... ile masz latek słoneczko... no i wielkie gratulacje.....mnie sie dzisiaj sniło niemowle ze byłam w ciąży....czytałam sennik to podobno wrózy dobre rzeczy i nowe sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kreseczki
ja tak byłam u lekarza i widziałam maleńki pęcherzyk.... ale to zalezy od sprzętu jaki lekarz posiada..... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec bedzie to tygodniowa ciąża...nawet nie masz co isc...lekarz powie ci ze za wczesnie i nawet usg nic nie wykarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kreseczki
ja byłam w 4tygodniu (+ kilka dni) także było juz widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
ja ide w 4 tygodniu...to moze juz cos zobaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo z twojeje wypowiedz zrozumiałam ze dzis zrobiłas test...no ale jesli to 4 tydzi...ok mozesz spokojnie isc juz cos powinno byc widac.....powodzenie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 kreseczki
mkk- dziś robiłaś test, prawda? Jesli tak to to jest 4 tydz. liczony od pierwszego dnia ostatniej @.... czyli, ze się zgadza.... ja byłam na usg w 4 tyg - tak samo licząc. Pęcherzyk miał tak naprawde jakieś 2-2,5 tygodnia.... i go widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
dzis robilam test...a osttnia miesiaczke mialam 30 maja,,,to owulacje mialam ok...13 czerwca,,a jak pojde 6 lipca, to będzie cos widac chyba juz,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic z tego nie rozumiem... jak miała okres 30 maja a dni płodne mniej wiecej w połowie czyli 14 dniu i wtedy zaszła w ciążę to jak dzis jest 29 to jak ciąża moze miec 4 tyg.......ma 2 tyg!!!! a lekarz liczy od dnia oststniej miesiaczki? bez sensu...przeciez wtedy nie było zapłodnienie ...ono było 2 tygodnie później !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki więc jest w 4 tygodniu. To nie jest żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
chodzilo mi o to, ze od 14 czerwca, mialam dni płodne czy li wtedy zaszłam, a jesli ide do lekarza 6 lipca to wtedy bedzie juz prawie 4 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku GRATULACJE!!! Jak pójdziesz do lekarza 6 lipca to będzie 5 tydz. i 2 dni. Lekarze zawsze liczą ciążę od ostatniej @ a to dlatego, że wiele kobiet nie ma pojęcia kiedy miało owulacje a kiedy ostatnią @ zwykle tak. Jeśli lekarz będzie miał w gabinecie usg to będzie widać pęcherzyk. Jak byłam w 6 t.c + 2 dni to było już bijące serduszko.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ tez byłam zdziwiona bo myślałam że to 5 a lekarz mi na to że to 7 tydz. i też już widziałam wtedy maleńkie serdusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori123
Dziewczyny te dośiwdczone bardzo proszę o odpowiedz. Mianowicie kilka dni temu też zobaczyłam 2 kreski, do lekarza ide w poniedziałek ale w czym problem; pobolewa mnie brzuch, dziś w nocy nawet miałam taki silny ból, który mnie obudził był chwilowy, identyczny jakbym własnie w tym momencie miął dostać@ (nawet poszłam do WC sprawdzić czy tak nie jest) a dziś dodatkowo kłują mnie lekko jajniki - czy to jest normalne, czy tak się powinno dziać??? Proszę pomóżcie. Boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to jak najbardziej normalne... oczywiscienie wiem jak silny byl Twoj bol, ale ja tez mialam pobolewania brzucha, jajniki kluly bardzo (jak nigdy) i na wysokosci pochwy... potem bolala mnie miednica, teraz juz prawie nic nieboli, czasami takie uczucie, jakby @ sie zblizala, aleto pewnie macica sie rozciaga.... nie mam zadnych plamien, z ciaza wszystko jest okey... tak wiec dori Twoje objawy sa jak najbardziej w porzadku (mowie na podst. autopsji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori123
Dzięki Mazowszanka. Więc ból (ten w nocy) obudził mnie co przwda więc musiał być silny ale zaraz zasnęłam. Plamień żadnych nie mam więc muszę wierzyć że wszystko jest ok. To jest moja pierwsza ciąża więc bardzo sie boję - tyle na nią czekałam. Jeszcze raz dziękuje. Życzę Tobie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez jestem w pierwszej ciazy, wiec wszystko jest nowe, ale przechodze ja bez negatywnych rewelacji, u Ciebie tez tak bedzie, zobaczysz... tez zycze Ci wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×