Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewojka

Czy warto kupic mieszkanie 1 pokojowe 36m za 98 tys?

Polecane posty

Sopocianka - a takie samo mieszkanie w Sopocie Kamiennym Potoku (w tych \"uroczych\" blokach na górce) za połowe ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
o matko, Sopot nieźle stoi :) w ktorym miejscu? tam budowali jakieś ładne domki ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopocianka
eeee w nowym budownictwie to 10 tys za metr:))))ja mówie o mieszkanku w starej kamienicy, aczkolwiek po remoncie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopocianka
do katariny ... a jakże a to też Sopot;)))i tak moim zdaniem absurdalne sa tam ceny jak na takie blokowiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
w gdyni 3 lata temu nowe mieszkanie na grabówku 48 m2 za 68 tys kupila sasiadka moja rynek wtorny tym sie rozni ze nie nabywam mieszkania bezsposrednio od developera i nie musi to byc stara smierdzaca kamienica bo w takich niewielu z nas kupuje jelsi chce pomieszkac tam kilkanascie lat ja bym nie dala tyle kasy za M1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sopocianka - to prawda :O W Gdyni podobnie - za małe mieszkanko w 30-letnim bloku (10 pięter) żądają takie kwoty, że nie wiadomo czy śmiac się czy płakać :O A nowe mieszkania sa niewiele droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopocianka
Nowe budownictwo też ma pewne niespoedzianki..zalezy kto buduje;) czasami koszty ogrzewania dochodzą do 500 zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba jeszcze brac pod uwage
to , ze mieszkanie z rynku wtórnego jest już wykończone, czyli łazienka zrobiona, podłogi są, meble na wymiar tez zostają, a ty robisz tylko małe poprawki w stylu malowanie ścian itp no i kupujesz swoje meble, a jak kupisz u developpera to dostaniesz w stanie surowym, czyli wszystko trzeba samemu wykończyć, a to też kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikiciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojojojojjjjjjj
kurewsko drogo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
wrocilam wlasnie z banku, okazuje sie ,ze mam zdolnosc kredytową i stac mnie na duze mieszkanko. zadzwonilam do spoldzielni - jezu jaka niemila osoba zajmuje sie tymi mieszkaniami. pomysle jeszcze dzis i jutro pojade, zeby sie ostatecznie zdecydowac. 48 m to juz piekne i przyszlosciowe mieszkanko, chociaz zdrowo mnie przyciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
kurcze wiem, ze to nietanio, ale jakos juz sie zdecydowalam na te, bo w koncu zostane w ogole bez. nie widze tu fajnych ofert. dzis w pracy znajoma powiedziala, ze kupili z mezem 62 m za 120 tys, ale stan mieszkania dramatyczny i totalny remont konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
ale ceny !! niedawno kumpel sprzedał mieszkanko < dwa pokoje> 57 m za 60 tys :)) Teraz widzę , iż oddał je za darmo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogo. W takim bloku jak ja mieszkam, jedna klatka, 4 pietra, z cegły żerańskiej (tak to się chyba zwie :P) metr kwadratowy kosztuje 1900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
wierze, ale pracuje tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena 077
Co za horendalne ceny...Nasz dom o powierzchni 190 m kosztował niecałe 200 tys. ,36m to jeden nieduzy pokój,ja bym nie kupowała,poszukaj jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewojka
no ceny niestety takie a nie inne :( ale zdecyduje sie chyba na 49m za 131. kredyt wiekszy :( ale mieszkanko juz perspektywiczne, bo 1 pokoj to chyba zaden komfot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętajcie ze cena
mieszkania nie bierze się znikąd , bardzo ważna jest lokalizacja. Ja mieszkam w Krakowie i za moje mieszkanie blisko centrum musiałam zapłacić 6tyś za m2, a sa i takie po 15tyś za m2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×