Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna jakos bardzo

Czuje sie dzis taka przygnebiona .....

Polecane posty

Gość smutna jakos bardzo
a czy wy tez tak kiedys mieliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsi**
aha/no to wszystko jasne:P mam nadzieje ze w koncu spedzicie ze soba całyyyyyyyyy dziennn . nie jeden a dwa tralala.usmiechnij sie i badz dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna jakos bardzo
mam nadzieje ale to chybaskonczy sie tylko nanadziejach bo czasu brak na to ....:( i jet mi z tego powodu niezmiernie przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna jakos bardzo
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsi**
czemu tak myslisz ?chodzi tylko o brak czasu???czy o cos jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna jakos bardzo
wiesz kłebia mi sie rozne mysli ale mam nadzieje ze to tylko brak czasu bardzo mi go brakuje a wiem ze ma zajecia rozne ale ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna jakos bardzo
pewnie niedługo sie to okaze ale ja wierze ze to tylko brak czasu i chciała bym zeby tesknił za mna tak samo jak ja za nim baaaardzo pewnie gdyby mogł to by był juz ze mna wiec pewnie nie moze pozostaje mi tylko poczekac na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsi**
no sama widzisz ze tylko jakies domysly: ze aleee ze moze, Poczekaj :) spotkacie sie i zobaczysz jak jest. moze wcale nie ejst tak jak teraz myslisz:) NOOO smutna nie smuc sieeee.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulunka
No, wy to macie chwilowe, a u mnie tak trwało ponad 3 miesiące! Nic mi się nie chciało, najchętniej siedziałabym zamknieta w pokoju. Gdy ktoś do mnie dzwonił albo chciał żebym z nim gdzieś wyszła, to się denerwowałam, że mi przeszkadzają (w nic nie robieniu). Na wszystkich się obrażałam, miałam humory i cały czas chciało mi się płakać. Zaczęłam przyjmować magnez i stosować odpromiennik Creatos i jakoś wyszłam na prostą. Ale tamten okres był najgorszym w moim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×