Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka_gdynia

ILE OSOB NA WESELE

Polecane posty

Hehe kochani widze po niektorych topikach ze im wiecej osob tym coraz drozej. Ja wlasnie sobie tak liczylam ile to ja bym ze swojej rodziny miala osob + moi znajomi wyszlo mi 41 ... :( duzo i duzo wydam :( a u mojego faceta bedzie tez gdzies kolo tego.. czyli razem ok 85 osob to duzo prawda? Ale bylam na wielu weselach i ludzie zapraszali nawet i po 100 i nienazekali ze az tak drogo dali... a wy jak uwazacie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już poslubiona jakis czas temu
Oj to zalezy od Ciebie kogo byś chętnie na swoim weselu widziała. Dla niektórych będzie to najblizsa rodzina plus przyjaciele i uzbiera sie z 50 osób. Dla innych konieczna jest obecność ciotek i wujków, których widzieli raz w zyciu na oczy i uzbiera się tego grubo ponad 100. Inni maja tak duze grono znajomych, że też wyjdzie okolo 100. To naprawde zalezy tylko i wyłacznie od Ciebie i narzeczonego kogo chcecie zaprosic. Uwierz, że nikt nie poczuje się urażony jesli zrobisz malutke wesele, bo każdy normalnie myslacy człowiek zdaje sobie sprawe, ze to znaczny wydatek. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
Ciotki i wujków widzi się raz w życiu? siostra Twojej mamy to ciotka i chyba nie powiesz ze to dalsza rodzina? jeżeli ktoś ma tych sióstr 4, braci kilku ? widzisz ich często. To nie są pociotki przeciez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korelacja
Ja nie zapraszam ciotek, wujków i kuzynów. Jest ich tyle, że wyszłoby wesele na 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
otóż to.Cootka i wujek to własnie najbliższa rodzina. Jak się ma tyle ich niesposób niezaprosić. najlepiej by było miec rodziców jedynaków, i sami byc jedynakami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś inna jestem
u mnie wszystkich gości będzie 50... kurde.. załamałam się.. czy to tak mało??? ale nie zapraszam ciotek, których nie widziałam np. kilkanaście lat, bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam ok 80 osób z czego dobra połowa to znajomi i młodzi z rodziny. Starszych zapraszamy tych których nie wypada nie zaprosić - dziadkowie, rodzeństwo rodziców itp. A ciotek które widziałam raz w życiu 20 lat temu nie zapraszamy i uważam że to w porządku. Guzik mnie obchodzi co sobie pomyślą. Aż tak nie trzeba brać do głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
bardzo dobrze. Tylko najblizsza rodzina. Bywa ze tych własnie najblizszych jest 80 osób:) a nawet 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam 120 osób, a już mi 7 odmówiło :( Zapraszam tylko najbliższą rodzinę i tych, z którymi mam jakiś kontakt. No i najbliższe koleżanki. A co do kosztów to moja koleżanka zrobiła wesele na 200 osób za 20000. I były też poprawiny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120 osób to oczywiście rodzina i znajomi moi i mojego przysżłego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już poslubiona jakis czas temu
do . .0: Najbliższa rodzina to dla mnie rodzice, rodzeństwo moje i RODZENSTWO RODZICÓW, dziadkowie, dzieci rodzenstwa moich rodzicow...!!!!!!!!!!!!!!!! A pisząc o ciotkacj i wujkach mam na mysli kuzynów i krewnych rodziców albo dziadków, z którymi nie utrzymuję kontaktu. Czy teraz jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORKI ANI
Zadecyduj Ty i Twoj narzezcony, nie ulegaj naciskom rodzicow, ze tego trzeba, a tamtego wypada. To Wasze Swieto! Nie ludzi, z ktorymi nie utrzymujesz kontaktu. Powodzenia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bęzie ok 50 może trochę więcej ale 60 nie dobije. Nie zapraszałam wszystkich bo nie ze wszystkimi utrzymuję kontakt a mama mnie nie naginała i mojego rodzice też jego nie zmuszali do zapraszania nie wiadomo kogo. Może też dlatego, że my sami wszystko opłacamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×