Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swimmer

Kobiety prosze o opinie..

Polecane posty

Gość swimmer
oczywiście piszcie dalej jeszcze jak byście linki wkleiły ze zdjęciami to już wogole by bylo super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste nogi, o co trudno, to jeszcze przeboleję , bo to raczej domena kobiet. Powyżej 180cm, inaczej nie może być. Fałdy brzuszne sa nie do przyjęcia dla mnie. Broda i wąsy tak samo, po co piękno ukrywać pod zarostem Świezy oddech, czyste włosy, muszą być koniecznie, żeby można je było troche potarmosić (niekiedy) Odpowiedni ubior też jest istotny, miało byc o fizyczności , ale o przymiotach duchowych jak tu nie wspomnieć Jeszcze kilka cech fizycznych można wypisać...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie zwrocilabym uwagi na faceta,ktory ma mięsień piwny,ktory skacze przy kazdym kroku,to jest okropne.Własnie twarz zawsze ogolona i bez pryszczy.Obowiązkowo 2 razy dziennie prysznic,nie ma nic gorszego niz facet brudas!!!!!dodatkowo dobre,niezamocne perfumy,ktorych woń unosi sie w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swimmer
wiesz mam właśnie taką owłosioną klatke i depiluje.... dla mnie to wygląda nieestetycznie, taka zarośnięta, natomiast gole sę co dwa trzy dni bo mam bardzo wrażliwą skóre na twarzy i potem mam podrażnienia które wyglądają tragicznie wole już ten 2 dnioy zarost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
amantko! poprostu czytasz w moich myslach! a miesien piwny jest absolutnie nie do przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
swimmer! ja to cie podziwiam! depilacja jest nudna, zmudna i konca nie widac nawet u kobiet. osobiscie wole u mezczyzn gladka klate a moj mezczyzna taka wlasnie ma. nie do przyjecia to jest futerko na plecach ale mojej kolezanki chlopak tak ma i dobrze im tak.... rzecz gustu jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opalenizną bez przesady, to kobieta poprawia urodę, a mężczyzna..... ja wolę osobiście naturalnych , bez dodatkowych upiększeń, typu solarium itp. Takich co mają wszystko na miejscu, gdzie trzeba.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
zle wyglada noszenie skarpetek do sandalow a niektorzy faceci to z domu bez nich nie wyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
troszke prywatnie - swimmer moge spytac ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuieyhi
Dupeeeee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
zbyt duza ilosc tatuazy - jeden na ramieniu np OK, ale tak jak niektorzy maja wytauowane cale rece, torzy czy lydki to przesada i brak estetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
sorki mialo byc torsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×