Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirietka

KTO MA DOSYĆ REKLAM NA KAFETERII?

Polecane posty

Gość fh gsd d
zawsze możesz im zasponsorować serwery i wynagrodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw1
Ja wylaczylam i mam spokoj...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Siedze juz dosc dlugo a niewiele przeczytalam, bo co klikam w temat to przypadkiem wpadam w reklamy i z nimi sie zmagam. Zaczyna sie tu roic od reklam. ZWOLNIJCIE Z TYMI REKLAMAMI. Blagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sada
Jeny ludzie, wystarczy po prostu zaistalowac co trzeba i po klopocie )albo wylaczyc). Kafe utrzymuje sie z tych reklam, nie rozumiecie tego?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdzcie w narzędzia potem szybka konfiguracja- blokuj wszystkie wyskakujące okna i wyłącz obsługę javy i obsługe javyript

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aw1 jak wylanczylas? Zlituj sie i podpowiedz jak to zrobic bo mnie cos trafi normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw1
wylaczylam tak jak pisze ACE W linku nade mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
fidodido a gazeta wyborcza i tamtejsze forum? o babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalem linki - wroce ze sklepu to im wszyskim zablkuje te okienka - nie bedą mnie babardowac syfem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakich reklam
Ja tu żadnych reklam nie widzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie, pięknie i w ogóle tylko dlaczego ja mam coś instalować żeby mi reklamy nie wyskakiwały?! :o Wiem, że kafe utrzymuje się z reklam ale firmy chcą zamieszczać tu swoje reklamy tylko dlatego, że jest tu dużo ludzi! I czy właśnie tym ludziom dzięki którym mają te reklamy chcą utrudniać życie?! Jak na moje jest wiele sposobów żeby wsadzić reklamy tak by były widoczne ale nie przeszkadzały tylko trzeba się postarać. A jak widać Oni nie mają na to ochoty! Tak samo jak nie chcą zdjąć tych okropnych nóżek na pierwszej stronie i w ogóle ne słuchają użytkowników co do zmian na kafe. Taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw1
Ja mam IE. Nic nie musialam instalowac, po prostu wylaczylam javascript i nie mam reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamy umieszcza sie po to, zeby miec z tego okreslone korzysci. Tylko watpie zeby ktos mial ze mnie korzysc skoro sie tylko wkurzam na te reklamy i je usilnie wylanczam. Porzytku reklamodawcy niezadowolona osoba raczej nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw1
Dokladnie. Ja nabieram wrecz obrzydzenia do firm ktorych reklamy wyskakiwaly mi przed nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to ze sa reklamy, TYLKO ze jest ich zbyt duzo w ostatnim czasie. A to roznica. Staly sie poprosatu zbyt natretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś były reklamy ale nie aż tak skrajnie natrętne. Na pewno nie było tak że za każdym razem się włączała reklama jak chciałam zmienić lub odświeżyć topik. Kiedyś było znośnie. Były reklamy (nienachalne) i była kafeteria. To jest dowodem na to że jednak można. A to co jest teraz to przechodzi granice wytrzymałości. Mam mozillę i firewall ale to nic mi nie daje. Nie wiem co powinnam włączyć. Te rady co mam zrobić żeby nie wyskakiwały okna to nijak ich nie mogę zastosować. W narzędziach mam zupełnie inne opcje niż ktoś wymienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mozille Firefox. Wylanczylam w taki sposob: Narzedzia potem opcje przegladanie, odchaczylam wlancz obsluge jezyka Java script-okienko musi byc puste. I wreszcie mam swiety spokoj. Jeden klik i blogi spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA!!!!!!!!!!!! A szczegolnie tej z wampirem,czy oni nie zdawaja sobie sprawy ze wchodza tu ludzie co szukaja pocieszenia po stracie bliskich???Pierwsze co zobacza to truposza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia nie wierze, że ty masz problemy z reklamami?!?! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje wszystkim--> te tematy są jak niekończąca się opowieść:O tak samo jzresztą ak buźki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci nie pasuje to po co zagladasz? nie kazdy jest orlem komputerowym i wie jak sobie poradzic od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×