Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwala77

wózki dziecięce

Polecane posty

Mam i polecam bebeto luca. 

Edytowano przez OliwkaKa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2019 o 16:05, Gość klaudyna napisał:

My kupiliśmy dla synka muuvo quick i jest naprawdę świetny, a w sklepie tosia jest ostatnio na promocji

Również polecam. My co prawda wybraliśmy Muuvo Quick 3.0 z gondolą i spacerówką xl, ale trzeba przyznać wózek jest wypasiony. Ma wszystko. Najważniejszy był dla mnie komfort i bezpieczeństwo dzidziusia. No i żeby posłużył też następnemu. Mieszkamy w górach i faktycznie radzi sobie w każdym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mojej córki kupiłam Espiro Next 2.1 i teraz kupuje jej nową spacerówkę, bo ten będzie już dla synka. Bardzo dobrej jakości wózek. Znalazłam w sklepie tosia. Pani mi doradziła i faktycznie tak jak mówiła jest świetny. Akcesoria bardzo się przydają. Bardzo dobrze się go prowadzi. Zapinany kosz na suwak jest mega plusem. Nie zgubiłam nic, chociaż do tej pory notorycznie mi się to zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecam na przyszłość spacerówkę Kinderkraft Grande LX kolekcja Freedom. Znalazłam go na stronie Tosi. Wózek jest nie tylko piekny, ale przede wszystkim mega wygodny. Dla dziecka i dla mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakies opinie o kinderkraft prime  3w1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2021 o 10:09, Eva napisał:

Jakies opinie o kinderkraft prime  3w1?

My mamy ten wózek. Jest ładny, dobrze się go czyści. Prowadzenie również bez zarzutu. Cena w tosi przystępna. Zamawialiśmy online i wszystko było w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Robert45 napisał:

My mamy ten wózek. Jest ładny, dobrze się go czyści. Prowadzenie również bez zarzutu. Cena w tosi przystępna. Zamawialiśmy online i wszystko było w porządku. 

Zgadzam się. Też kupiłem w Tosi. Cena w porządku. Wózek jak na moje oko bardzo dobry. Żona bardzo zadowolona. Córka chyba też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Robert45 napisał:

My mamy ten wózek. Jest ładny, dobrze się go czyści. Prowadzenie również bez zarzutu. Cena w tosi przystępna. Zamawialiśmy online i wszystko było w porządku. 

 

4 godziny temu, Damian Handel napisał:

Zgadzam się. Też kupiłem w Tosi. Cena w porządku. Wózek jak na moje oko bardzo dobry. Żona bardzo zadowolona. Córka chyba też 🙂

W dupie mam wasza reklame. Nie interesuje mnie ten sklep, bo kupie w smyku. Chcialam opinie na temat wózka poznać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2021 o 14:49, Eva napisał:

 

W dupie mam wasza reklame. Nie interesuje mnie ten sklep, bo kupie w smyku. Chcialam opinie na temat wózka poznać 

Eva, ale ja nie pisałem Ci gdzie masz kupować tylko wypowiedziałem się to co wiem jako mężczyzna o wózkach. Na moje oko jest bardzo dobry. Łatwo się nim jeździ, a reszta to wózek jak wózek dla mężczyzn kolor nie ma znaczenia :) Każdy kupuje gdzie chce jedni stacjonarnie drudzy online co to za różnica najważniejsze żeby każdy był z wózka zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed porodem przejrzałam wiele różnych ofert wózków dziecięcych jednak najbardziej przekonał mnie EasyGo Optimo Air. Jest tani, lekki, a siedzisko spacerówki jest przekładane. Mój wybór okazał się naprawdę dla mnie trafny, więc polecam i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My właśnie szukamy wózka dla synka. Myslę o modelu Osis marki Cavoe. Ktoś z was ma ten wózek> Bardzo mi się podoba wizualnie. Poza tym jest lekki, ma duży kosz na zakupy i Pan w sklepie mówił, że jest idealny do jazdy po mieście. Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×