Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwala77

wózki dziecięce

Polecane posty

Gość Tatiana4852
Ja również mogę polecić Polski wielofunkcyjny Anex Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takiej bezmyślnej reklamie tego anexa nawet nie mam ochoty go ogladac widac zerową sprzedaż wóżek ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ci Centrum dystrybucji artykułów dla dzieci Semma w Krakowie. Najczęściej właśnie tam zaopatruje w nowy towar swój sklep. Ceny są bardzo atrakcyjny a asortyment urozmaicony. Ofertę i dane kontaktowe znajdziesz na stronie pod adresem www.semma.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz naprawdę dobrej jakości artykułów przeznaczonych dla dzieci to z pewnością zainteresuje cię oferta krakowskiego Centrum Dystrybucji Semma. Moim zdaniem to najlepiej zaopatrzona hurtowania z dość atrakcyjnymi cenami. Jej ofertę znajdziesz na stronach serwisu pod adresem www.semma.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek Nemo , bardzo fajny, zwrotny, miękki, jest bardzo dobrze amortyzowany i prowadzi się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena357
ja mam anex sport. Dla mnie świetny wózeczek. Małej wygodnie jest w nim bezpieczna ma amortyzację, jest skrętny, lekko się go prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaa458
Mój mąż wybrał anex sport 3w1 i trafił idealnie... :) Jestem bardzo zadowolona z tego wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 887
Nasz wybór to Lonex Sanremo wózek jako jedyny odpina sie z jednej strony i naprawdę super sie prowadzi gondola bardzo duża cena przystępna wygodna i duża spacerówka przynajmniej do 2,5 lat osobiście następnym razem jeśli już to tylko Lonex polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie stoję przed zakupem wózka i zastanawiam się czy bardziej opłacalne nie będzie kupienie wózka wielofunkcyjnego. Ostatnio przeglądałam różne oferty i bardzo spodobał mi się ten wózek http://www.coletto.pl/produkt/62/verona-classic prezentuje się świetnie i z opisu wynika, że jest poręczny i wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam wielofunkcyjny 3w1 od Baby Merc i mogę powiedzieć, że gondolka jest całkiem duża tylko wydaje mi się że mógłby być ciut lżejszy, no ale mam windę w bloku więc nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży wybór jest w sklepie krainadziecka.com.pl osobiście pierwszy raz kupiłam coś przez internet, ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, czy mogłaby któraś wypowiedzieć się na temat wózka RIKO EXPERO 3w1? Mam zamiar zamówić go przez internet ale nie mogę znaleźć opinii na temat tego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Riko to jako gondola fajny ale juz spacerowka tragiczna. Bardzo wysoko usadzona i bardzo cieżko wypinany paląk. Ja kupilam Anex Sport . Bardzo duza gondola z kokosowym materacykiem a spacerówka super. Posiada wkładke dla młodszego dziecka i materialy łatwe do czyszczenia co w spacerowce jest ważne. Anex a Riko??? Zdecydowanie Anex Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wielofunkcyjny to zamówiłam przez internet taki Baby Merc. Wbrew pozorom to spora oszczędność kasy bo masz możliwość przerobienia wózeczka na spacerówkę jak dziecko podrośnie zamiast kupować nówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3w1 Anex Sport. W Warszawie coraz wiecej rodziców sie na niego decyduję. Dla mnie wózek bez wad ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska2016
Pół roku temu kupowałam Tako Max One. Trochę drogo ale wózek jest kapitalny. Piękny, lekki, dobrze się prowadzi. Polecam każdemu kto ceni sobie jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I my sie.zdecydowaliśmy na Anex Sport. Użekła mnie w nim spacerówka która nie wygląda jak taka z zestawu . Jest nowoczesna i funkcjonalna. Rozkładana do spania i regulowany ma podnóżek . Okrywa na nóżki jest w komplecie oraz barierka bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie zamówiłam http://www.baby-jogger.pl/wozek/city-select-r mam nadzieję że sprawdzi się tak jak bardzo mi się podoba ;) koleżanka go ma i zadowolona, mam nadzieję ze i ja też bedę ( w necie dziewczyny jest taniej niż w stacjonarnych , sprawdziłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby Jogger robi bardzo dobre wózki, powinnaś zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio na targach z wózkami. Wybór ogromny zwłaszcza ,że chciałam dużą gondolkę i fajną amortyzację. No i w końcu stanęło na Anexie Sporcie. Serio jest inny niż konkurencja. Widać fajną jakość i ma super amortyzację- jest bardzo miękki. Wybrałam Anexa Sporta kolor( z tym był problem) ten rudy chyba Foxy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a gdzie te targi sie odbywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierajac wozki dzieciece warto zdecydowac sie na taki naprawde solidny i wygodny, z ktorego dziecko nie bedzie wyapdalo i bedzie odczuwalo komfort jazdy. Mam jednak swietny sklep z artykulami dzieciecymi http://aico.com.pl/oferta-produkty/ - ja u nich kupowalam sporo rzeczy i dobre ceny maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam sie na Anex Cross. Nowoczesny wózek w pieknej kolorystycze uszyty z b.dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zastanawialiśmy się pomiędzy Bebetto a Adamex'em i ostatecznie kupiliśmy wózek Bebetto - koła z pamięcią kierunku jazdy, dzięki czemu nie szarpiemy dzieckiem przy pokonywaniu przeszkody. Duża gondola, ładna i wygodna spacerówka na co zwracaliśmy uwagę bo w końcu dłużej będzie nam służyć. Skrętny, na pompowanych kołach, duży kosz na zakupy i łatwy dostęp do wentylacji gondoli. Szeroki wybór gdybyś chciała zobaczyć na żywo jest w sklepie BabySowa w Pozaniu na Glebowej - od ręki było dostępnych 12 wersji kolorystycznych. Fajne są też wózki Dada Paradisco Group ale trochę droższe od Bebetto czy Adamex'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peg Perego Book Plus Completo SUPER! Dla drugiego maleństwa też kupię ten sam model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to targi (Kids time) odbywają się co roku w Kielcach - gdzieś w okolicach lutego albo kwietnia bo dobrze nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Targi w Kielcach są w lutym ale nie każdy może wejść na nie! Organizator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem blogerką tylko mamą i prawdziwym mamom polecam Anexa Sporta. Ja naprawdę nim jeżdżę i jestem zadowolona. Łatwy w obsłudze i gustowny wózek za rozsądne pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×