Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dz.

w moich fantazjach jestem...

Polecane posty

Gość dz.

Dziewczyny, czy wy też macie takie fantazje, w których jesteście... prostytutkami? Oczywiscie dotyczace tylko jednego partnera. Ja mam fantazje, że facet płaci mi za seks, lubię, kiedy używa wulgarnych słów podczas seksu, lubię bawić się, że on jest moim klientem a ja jego dz... Czy faceci lubią jak kobieta jest otwarta na taki wyuzdany seks i ma takie fantazje:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasQueNada
mają :D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam koke
a ja mam takie fantazje ze pare kobiet naraz mnie zadowala jest taka strona world luckiest guy czy cos ale jada ja piernicze ja maze o seksie z 2 laskami a on ma 5 skubaniec i jeszcze zarabia z tego tytuu skubaniec:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam koke
a jaka jest twoja fantazja pietruszko powiedz nam z moimi srodkami i znajomosciami moze bede w stanie ja zrealizwoac :) sure:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehe
heh...podobno każda kobieta w głebi duszy to dziwka i materialistka, wiec cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Germańskim Najeźdźcą
:] OPRAWCĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie powiecie że nie spełniacie swoich fantazji erotycznych??.. ja wszystkie spełniam. Choć ostatnio spełniałam fantazje ale mojego faceta- w prezencie urodzinowym :P... nie powiem, wyglądał na zadowolonego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exekutor
generalnie lubią,ale uważaj z tym.Twoj partner może stać się podejrzliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×