Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondynapoznan

24-25 latki macie juz dzieci i mezow?

Polecane posty

3 lata, z czego 1,5 roku mieszkalismy razem :) a jak to wyglada u Ciebie, blondynapoznan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy razem 5 lat chlopak jest starszy narazie dzieci nie planujemy mysle ze pomyslimy jak ja bede ok 30 stki to chyba najlepszyw wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
...i zaczyna mnie to smucic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez planujemy dzieci za ok.3-4lata, na razie chcemy sobie pozyc w \"wolnosci\" korzystac z zycia we dwoje :) to jest nasz plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 25 lat,meza od 2 lat a coreczka ma 4 miesiace i nie zgadzam sie ze na dzieci zawsze jest czas ....obyscie sie nie zdziwily jak juz bedziecie chcialy a wyniknie ze sie nie da.....pozdrawiam.... dodam ze jestesmy przeszczesliwi.....................:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 25 lat jak wyszłam za mąż, a 28 jak urodziłam córkę i uważam, że to późno. Bardzo żałuję, że właśnie nie w wieku 24-25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzelek - dlaczego zalujesz? wiem ze niektore kobiety odkladaja dzieci na pozniej i maja problemy z zajsciem, ale jak sie ma 30lat to nie jes tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie....super ze macie dzieci i jestescie szczesliwe.....mam do was pytanie podjełyscie prace po urodzeniu czy wychowujecie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia33
oczywiście , że tak ale nie tak od razu, ze swoim zieciątkiem siedziałam do 3-go roku życia i uwierz mi - to najwspanialszy okres w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie jest \"tragicznie\" - ja mówię o sobie - byłam bardzo dojrzała do macierzyństwa wcześnie i szkoda mi straconych - w mojej ocenie - lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na razie nie czuje dojrzala na macierzynstwo, mysle za 3-4lata juz bede :) ale kto wie, gdyby sie nam przydarzyla niespodzianka pewnie trzebaby szybko dojrzec do nowej roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem jesteśmy razem niecałe dwa lata, po ślubie 10 m-cy a za 3 m-ce urodzi się nasza córa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25lat po slubie 10 miesiecy mija jutro 3-go.....bylismy ze sobą przed slubiem 7 lat..... na razie mamy w planach 2 dzieci, ale do ich realizcji nie przystepujemy...byc moze za rok , dwa.......kto to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam 24 lata, od 10 miesięcy mężatka. Z mężem jestem od 3 lat. Jestem bardzo szczęśliwa, jestem z kimś kogo kocham. Dziecka jeszcze nie mamy, na razie cieszymy się tzw. wolnością. Ale kto wie, może niedlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna55
ja mam 24 latka i od 2lat jestem mezatka, dzieci 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna55
przed slubem bylismy razem ok 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna55
blondynapoznan ile jestes po slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie męzatka nie dzieciata
z facetem od 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem mężatką od 2 lat, w sumie z moim Mężczyzną 8 lat nam stuknie 4 lipca i mamy 3 miesieczna córusie, uwazam, ze 26 lat, to odpowiedni wiek na dziecko. Bylismy ze soba na tyle długo, ze moglismy sie ta nasza wolnoscia nacieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
mam 25 lat, męża od dwóch, znamy się 6 lat Mamy 11 miesięczną córkę, czyli rodzilam w wieku 24 i uwazam ze to byl najlepszy moment na dziecko, staramy sie w przyszlym roku o drugiego bobasa:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dziewczynki pracujesz teraz czy moze miałas szanse powrotu do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat moj maz 26 i jestesmy malzenstwem od prawie 7 lat.Mamy corcie 6 letnia i synka w brzuszku,ktory lada dzien sie urodzi.Nie zalujemy oboje tej decyzji o slubie,pomimo ze slub bralismy oboje w klasie maturalnej. Skonczylismy szkole zdalismy mature pozniej praca i zycie ulozylo sie.Wiadomo poczatki byly trudne,ale jak sie naprawde kocha to da sie wszystko ulozyc.Zaczynalismy od zera,teraz mamy swoje mieszkanie oboje pracujemy (choc wiekszosc czasu ja siedzialam w domu a maz utrzymywal rodzine) Nie zaluje ,ze tak szybko wkroczylismy w dorosle zycie. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
nie mam męża (za miesiące już tak), dziecka oczywiście też nie i wcale sie do tego nie palę. Czy to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×