Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wstydź się

gorrrąca daj fotki gdzie widać całą figurę

Polecane posty

:D:D:D:D:D:D chlopcy:D:D:D:D:D:D dzieci przy kompie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooo
tacy kolesie jak ja mają zajebiste piekne dupy w łożku mmmmmm polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marioooo
tacy kolesie jak ty mają zajebiste MĘSKIE dupy w lożku:-Pbuahahahahah:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ma ki
goraca nie mowię o tym o czym mówić nie powinnam nie mowisz o tym ze maz chochliczka jeszcze nie wie jaka zmije hoduje na swoim lonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
no dobra to moze troche merytorycznej tresci do topiku wprowadzimy. no wiec moze goraca nam powie dlaczego tyle tutaj o sobie opowiada, to rodzi podejrzenia o czerpanie z tego jakiejs przyjemnosci, po drugie ciekawi mnie, ile znajomosci zawarla na tym forum i jaki odsetek z nich mial podloze stricte seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
znajac goraca to juz dawno rozeslala linki z erotycznego do swoich rodzicow, dziadkow, bylych chlopakow, studentow i wszystkich prac :) ekshibicjonistka jedna..... no ja wiem ze mozna byc ekshibi, ale to juz przesada gorraca na pewno wsrod twoich jebakow znalazl sie jakis psicholog, uderz do niego po porady dlaczego taka jestes i rozpierdalasz czyjes rodziny z usmiechem na twarzy a potem sie tym chwalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooo
czemu kasujecie moje wpisy? przeciez gorąca sama mowi ze lubi obciagac kazdemu.. nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
dooobra goraca mnie zlewa, widac woli sie pouzerac z jakimis pajacami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioooo - chyba się na słońcu przegrzałeś !!! nigdy nie powiedziałam że obciągam każdemu - nie siej plotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooo
sory ale ja jej nie wyzywałem wyrazalem opinie ze jest brzydka i skoro ona twierdzi ze lubi obciagac z polykiem kazdemu to napisalem ze mi nie obciagnie i tyle bo sie zrzygam.. ej no chyba moge wyrazic swoje odczucia w tej sprawie?? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
no jak by maz wiadomej osoby sie dowiedzial to co myslisz ze bylby hepi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
mmm ty co jakis rzecznik? ze ci wyslala gole foty to juz jej bronisz jak swojej zonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooo
jak to? eee to marna z Ciebie obciągara... to co Ty sie tak reklamujesz i gorącą nazywasz...... mizeria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wykluczam opcji że wie.całkiem możliwe. ale podkreśla m że to tylko spekulacje, żeby plotek nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jassssssssssssne
bo lepiej wejść na forum i opowiadać że się komus obciągało z połykiem:o Albo kłócić się, czy ktoś obciąga śmierdzące fiuty:o W takim razie faktycznie wylatuje. Poziom debilizmu tutaj sięga zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
przyznawanie sie po fakcie to marny uczynek. dlaczego nie uprzedzilyscie faktu? tu juz trzesiecie spodnicami obie co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka z osielska
jurek a dopiero chciales lizac mi cipke i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bdgoszczy
jestem gejem wiec tylko obciagam i zazdroszcze gorrracej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
no ale tak naprawde to o czym Wy tu mowicie? ktos komus obciagnal, ktos komus wylizal, ktos kogos... nie wazne.. dorosli ludzie, jesli potem o tym opowiadaja na forum to w czym problem? gorzej by bylo, gdyby ktos komus cos tam, a potem jedna z zainteresowanych osob ujawnilaby w sposob nie budzacy watpliwosci personalia drugiej osoby majac za cel np. jej ponizenie, osmieszenie, czy wyrzadzenie jakiejkolwiek innej krzywdy! forum erotyczne jest od takiej wlasnie tematyki, a jak wiadomo nasze opinie w temacie w duzej mierze opieraja sie na naszych doswiadczeniach. ja sie tylko zastanawiam czy Panowie wchodzac tutaj mysleli ze beda czytac o niewinnych i "grzecznych" sprawach? a jesli wiedzieli ze tutaj bedzie pewnie swinsko i beee, to po co wchodzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie
zwlaszcza że chochlik jest również matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×