Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wstydź się

gorrrąca daj fotki gdzie widać całą figurę

Polecane posty

Gość jak możecie oceniać i krytykow
ac kooś koo nawe nie znacie???!!!Tylko widzicieliście otkę znacie ja z jej opiwsci z netu,z forum,skad wiecie jaka jest naprawde???????????Ja tam lubię gorącą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooo
:D:D:D Ty popros gorącą może Ci wylize ;) tylko umyj bo robi selekcje i nieswiezych nie przyjmuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooo
na tak fakt. jestem zazdrosny o taką swietna laske.. wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario - zastosowałeś klasyczną nadinterpretację faktów - nie mój problem. nika można miec jaki się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ja lubie, nawet pomimo tego tekstu w stopce, o psach i facetach ;) ..wyzwolona babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
jak to nie znamy! goraca podaje nawet swoj adres i miejsca pracy i zaklina sie ze pisze prawde o sobie i zna osobiscie kilka ludzi z tad no i ja moge poswiadczyc ze tak jest jak mowi chochlik tez zapodawala kiklka swoich zdjec oby nie zalowala no i ma corke. niezle przeszkolenie dostanie jej mala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
dooobra widze, ze to nie ma sensu... goraca daj sobie luz i moze lepiej pokaz mi gdzie takie ciekawe rzeczy opowiadasz, ze az sie tutaj zakotlowalo, bo teraz to juz jest ewidentnie spor ideologiczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooo
ale ja nie interpretuje wszystkiego , mowie tylko że jesteś fuuuu i ze bym Ci obciagnac nawet nie dał.. zakumała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario - no to doszliśmy do konsensusu - oboje tego nie chemy:D nie zatrzymuję Cię zatem dłużej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioooo
ale nie w tym gorąca leży sendo sprawy. Chce Ci tylko uswiadomic że jestes oblechem. i podyskutowac z tymi którzy mimo tego ze jestes oblechem dają Ci ciągnąc swoje lachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy uwaza ze goraca jest
oblechem!Wg mnie jest ona ladna:-)Kazdy ma prawo do wlsnej opinni wiec marioooo nie wmawiaj wszystki ze wszyscy uwazajagorcą za oblecha,bo tak nie jest:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
nie podyskutujesz bo ostatni koles goracej dzik juz tu nie zaglada, jej kochanka chochlik jest na urlopie a zespolowi muzykow z ktorymi zacznie sypiac jeszcze nie podeslala linka do kafeterii :p ale wiesz co? chyba dalbys rade ja poderwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marioooo
o gustach się nie dyskutuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie dewota jakaś Ci prowokuje... albo pryszczaty z grzywką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
hmm no looknalem na fotki i gdzie ona brzydka? ja tam bym sie z nia z checia blizej poznal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przecież zabawek nie zabieram... piaskownica duża podrzuć mi coś... to wybudujemy.... monstrum :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwigowy roman
nooo, tylko tyle ci zostało... z tą aparycją już nie ma co liczyć na zywego członka. Wspolczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
co za idiotyzm, ludzie przeciez ona wie ze jest atrakcyjna, wiec takie wciskanie jej kitu ze jest odwrotnie to glupie nawet w kontekscie "dowalenia". goraca, powiedz mi, dlaczego postanowilas sie calkowicie "odkryc" w sieci (zdjecia i wyznania zwiazane z prywatna sfera Twojego zycia). czy masz z tego tytulu jakies negatywne, a moze pozytywne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×