Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wstydź się

gorrrąca daj fotki gdzie widać całą figurę

Polecane posty

Gość dzwigowy roman
och, "goraca" jak ty wspanialomyslna :D "ona mysli, ze jest atrakcyjna" i nie wyprowadzajcie dziewczyny z błedu jak ma jej to w zyciu pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
mnie bardziej by zalezalo zebys powiedziala jak jest, a nie jak "moze jest":) czy sprawia Ci przyjemnosc to ze ludzie o Twoich osobistych sprawach tyle wiedza? jak to jest z Toba? co to znaczy "ze nie ma nic do ukrycia":) zakladasz, ze wszyscy boimy sie wartosciowania, ale to blad, bo boimy sie SMIESZNOSCI:) to stad wieczne dazenie do osloniecia prywatnosci przed tlumem. masy maja to do siebie ze latwo wysmiewaja i ponizaja, sa nietolerancyjne w samym zalozeniu swojego bytu. takie odsloniecie kart jakie robi goraca moze byc albo wynikiem uwarunkowan psychicznych, albo jakiejs formie ideologizacji wlasnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oni tak pisza bo zazdroszcza:) slodkiego bezstresowego zycia:Dgdzie nie majac nic do ukrycia robimy to na co mamy ochote:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
nie jestem specem od tutejszych powiazan, wiec co to sa "my" w Twojej wypowiedzi Panie kolego? a odnoszac sie do niej merytorycznie, to widze ze ciagle wracasz do tego "ukrywania". wynikaloby z tego, ze skoro nie ukrywasz, tzn. ze opinie innych splywaja po Tobie jak po kaczce, ale czy tylko obcych w sieci, czy w realu tez? siec i real sie przeplataja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
hehe gorraca wlasnie jak poznajesz kogos to tez od razu uswiadamiasz go cio do swoich preferencji i doswiadczenia? wszystkie twoje kumpele i kumple wiedza o tym forum? na piwie rozmawiacie o optymalnych pozycjach anala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
ale odpowiadasz wybiorczo:) a to jednak oznacza ze wcale nie chcesz sie tak bardzo odslonic. jestem zwolennikiem tezy o celowosci ludzkich dzialan. ciekawi mnie jaki Ty masz cel publikujac swoje skadinad przyjemne dla oka fotografie w kontekscie wyznan natury scisle seksualnej. co Toba powoduje? czy to jest przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm - nie generalizujmy - niektórymi czarnymi nie mam przyjemności i ochoty rozmawiać, a niektórzy pomaranczowi są spoko - kolor nie jest tu najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
nie zbaczajmy z tematu, tez tutaj kiedys bylem czarny, z lenistwa jestem teraz pomaranczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest to przyjemne. może to i kontrowersyjne ale grzeje mnie to - zarówno tutaj jak i w realu nie zamierzam naginać siebie do zasad, a zasady do siebie. tak jurek wszyscy moi znajomi o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
o, cala goraca: jak przychodzi pogadac o czyms poza seksem to sie wywija :P ja tylko chce wiedziec czy swoim realnym znajomym mowisz to co tutaj nap rzyklad jak kumpel przedstawia ci swoja narzeczona to szepczesz do niej ze lubisz kobiety? albo nowo poznanemu kuzynowi kolezanki mowisz ze uwielbiasz podwojna penetracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
hehe a jak dzwonisz do rodzicow to opowiadasz jak zeszlej nocy mialas wspanialy orgazm dzieki dwom penisom jeden w cipce drugi w pupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to dobre:) wyobraż sobie że mama wie że nie jestem dziewicą orleanską i wie że w nocy niekoniecznie sypiam sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
no dobra i to chcialem wiedziec, a wiec kieruje Toba hedonizm. pytanie brzmi tak, czy kreci Cie to bo jednak sie wstydzisz? ciekawisz mnie.. nie odbierz tego jako probe ataku, poprostu mnie ciekawisz:) wspominasz o zasadach i tutaj mi sie cos nie gra. jesli dazysz do przyjemnosci, a odslanianie swoich tajemnic odczuwasz jako przyjemne, to dlaczego nazywasz to zasadami? to by pasowalo bardziej do jakiejs ideologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgfgfse
gegdfgdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
jestes jeszcze bardzo niedojrzala ciezko ci bedzie zyc w sytuacji gdzie jednak bedziesz musiala dostosowac sie do zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek z Bydgoszczy
nieprecyzyjna bylas. oczywiscie wiem ze wie ze nie sypiasz sama ale czy wie z kim i w jakiej ilosci i w jakich rotacjach sypiasz? haha watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
ciekaw jestem jakie musza sie pojawic warunki zebys mi o sobie wiecej opowiedziala, bo jak mowie, nie sledze tego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
no tak, to najprostsze rozwiazanie, ale chodzilo mi bardziej nie o aspekt techniczny (moze byc tez gadu gadu naprzyklad), a o aspekt "checi":) to raczej bylo chyba pytanie z zakresu "czy chce mi cos o sobie opowiedziec", no bo oczywistym jest, ze nie poda mi "parametrow" dzieki ktorym opowie albo nie, tak ludzie nie dzialaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam goraca
czy to koniec tego topiku? goraca zniknela chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×