Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nibys

laserowa korekcja wzroku???

Polecane posty

Gość gość
wątek umarł a fajnie byłoby gdyby ktoś opisał taki zabieg... chce się zapisać do kliniki Lexum w poznaniu, ale boję się kolejek :/ ktoś coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejek tam nie ma. pamiętam, że jak dzowniłem umówić się na wizytę to byłem umówiony na pojutrze. a od pierwszej wizyty do zabiegu to chyba 1,5 tygodnia minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaKlusin
Ja mam wizytę w połowie przyszłego miesiąca, jestem dobrej myśli. Mój znajomy poddał się korekcie w Centre de la Vision i zachęcił mnie do tego samego. Minęły trzy miesiące a on czuje się, jak nowo narodzony. Nadal co prawda trochę na siebie uważa, bo zrezygnował z tenisa i jujitsu (na jakiś czas) ale generalnie chwali sobie decyzję o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia126
ja wybieram sie na laserową korekcję wzroku , a dokładniej zabieg Lentivu w Optegrze w Rzeszowie ;) jeste juz po badaniach kwalifikacyjnych i nie moge sie juz doczekac samego zabiegu. I bardzo cieszy mnie fakt ,ze 3 dni p zabiegu bedę już mogla latac samolotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allkas
W Rzeszowie owszem, ale też można w Katowicach! i tam jest bardzo dobrze wykonywany zabieg korekcji wzroku! szczerze mówiąc nie żałuję ze w Katowicach robiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobbis
Idealnym rozwiązaniem okazał się dla mnie zabieg Lentivu – robiłam go w Optegrze w Katowicach i szczerze mówiąc doskonale się tam czułam i bardzo bezpiecznie! Wzrok poprawiony, doskonale widzę i jest mi z tym bardzo dobrze! Naprawdę się cieszę, że do nich trafiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nesskka
tak, Optegra w Katowicach jest świetna! ja szczerze mówiąc jestem po wizycie kwalifikacyjnej...swoją droga kosztowała mnie niecale 200 zł wiec myślę ze nie tak dużo, i już wiem że to był doskonały wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heroska
no wlasnie jak się poddawać zabiegowi to tylko w sprawdzonej klinice. I moim zdaniem wlaśnie taka jest Optegra w Katowicach. Dobrzy, sprawdzeni lekarze. dobrze i sprawnie przeprowadzony zabieg. ja myślę ze to na prawdę sprawdzona klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiszkaa
tak tak Katowice to dobry wybór. Optegra tam jest bardzo dobrym i sprawdzonym miejscem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Jestem “za” i na pewno jak tylko będę mogła to się zdecyduję. Mój brat miał rok temu laserową korekcję wzroku w Centre de la Vision. Przez całe lata nosił okulary, czasami tylko zamieniał je na soczewki. Po zabiegi inny człowiek. Bardziej aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egiss

laserowa korekcja wzroku to same korzyści. Ja zdecydowałam sie na zabieg przy wadzie -7 i astygmatyzmie. Sądziłam, że nic mi nie pomoże przy takiej wadzie. Poszłam na wizytę do Optegry w Szczecinie. Trafiłam na świetnego lekarkę Panią Esterę Igras, która wytłumaczyła mi na czym polega zabieg i przekonała mnie, że w dzisiejszych czasach wykonuje się dużo poważniejsze zabiegi z sukecem, więc nie am czego się bać. Po zabiegu wróciłam szybko do formy i świetnie widzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela

Dla osób, które chcą normalnie funkcjonować jest to zdecydowanie najlepsza z możliwych opcji - zdecydowanie nie ma bardziej skutecznego zabiegu.  Jeśli tylko wada się zatrzymała warto się poddać korekcji. Moja znajoma pół roku  temu miała zabieg w Centre de la Vision. Jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnis

pewnie nie ma co się męćzyć z dużą wadą wzroku, jak mżna bezboleśnie i szybko usunąć wadę. Ja miałam -7 i -6, zdecydowałam się meisąc temu na zabieg i teraz chodzę bez okularów, widzę wyraźnie. Miałam metodą lentivu w Poznaniu w Optegrze i klinika naprawdę bardzo profesjonalna, ciesze się, że zdecydowałam się tam na zabieg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacza

ooo wiem że Lentiwu też jest w Rzeszowie - a tam mam zdecydowanie bliżej. i zastanawiam się poważnie nad Lentivu - moim zdaniem korekcja ta jest w sam raz dla mnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Moja siostra miała zabieg laserowej korekcji wzroku w Centre de la Vision w K-owie - bardzo sobie chwaliła. Ja niestety na dzień dzisiejszy się nie kwalifikuję, bo moja wada się pogłębia:( Liczę, że niedługo to się zmieni i będę mogła poddać się zabiegowi. Nie tracę nadziei, tym bardziej, że widzę, jak zabieg pozytywnie wpłynął na moją siostrę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcza

To bardzo fajna, skuteczna metoda na poprawę wzorku. Ja poddałam się laserowej korekcji w klinice Dr Nowosielska metodą EBK – powierzchowną i bezpieczną. Widzę znacznie lepiej, jest poprawa, a żadnych problemów czy powikłań nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

W przypadku braku przeciwskazań do tego rodzaju zabiegów, na pewno warto - nie mam co do tego wątpliwości. Mój mąż poddał się korekcji prawie rok temu w  Centre de la Vision w naszym rodzinnym Krakowie. Szybko wrócił do normalnego funkcjonowania i jest zadowolony z efektu zabiegu. Trzeba tylko mieć świadomość, że pierwszy tydzień-dwa mogą być trudne (oszczędzanie wzroku od urządzeń typu ekran smartphona, tablety, komputer, telewizor, ochrona przed ostrym światłem itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beroska

Korekcja wzroku to coś co zawsze chciałam zrobić - bo nosze okulary których nie lubię. I w optegrze miałam zrobiony zabieg Lentivu i jak dla mnie okazało się to super wybor! na prawdę mega dokładnie i szybko. Jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak Lentivu jest spoko, a gdzie robiłaś? ja w Katowicach i doskonale się mną zaopiekowali. a dodatkowo tak przygotowali że znałam każdy aspekt zabiegu! także jest bardzo ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo oni dobrze przygotowują, tak tłumaczą zeby człowiek się nie stresował i przede wszystkim wiedział ze wszystko będzie dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie! moim zdaniem warto się zainteresować takim rozwiązaniem bo można w końcu pozbyć się okularów i wady wzroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×