Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość benitana

Wlasna dzialanosc w UK.

Polecane posty

Gość benitana

Czy jest na forum ktos kto otworzyl wlasna dzialanosc w Angli?Chodzi mi o firme jednoosobowa. Nie pytam w jakiej dziedzinie ani nic takiego :D Chodzi mi o kwestie prawne.Czy rzeczywiscie zalozenie firmy jest tak proste?Ile wynosza konieczne oplaty miesieczne (i jakie)? Jeseli ktos moze cos o tym napisac to bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes juz w Anglii to moge dac Ci namiar na ksiegowa mojego chlopaka, on zakladal 1-osobowa firme, ale teraz dokladnie nie pamietam szczegolow, bo to bylo jakis czas temu. Najlepiej jesli zadzwonisz do tej ksiegowej i zapytasz sie co jest potrzebne do firmy Twojego typu.... Napisz do mnie na maila jesli chcesz (pod nickiem) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem, to bardzo proste, oplaty wynosza 8 funtow na m-c w tym masz ubezpieczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnawiam temat
jestem zainteresowana, moze ktos mi pomoze wystartowac ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu nie ma zadnej filozofii
otworzenia wlasnej dzialalnosci zajmie Ci moze z 3 minuty - wypelniasz aplikacje ktora mozesz sciagnac z netu albo pobrac w irland revenue i tyle. wysylasz i za jakis czas przychodza Ci papiery ze masz swoja firme. jak do tego bedziesz jeszcze gdzies pracowala i placila skladki na insurance to nie bedziesz musiala nic plcic. ja tak mam - swoja dzialalnosc jednoosobowa i pracuje jeszcze na caly etat i nic nie place za to. nie oplaca sie robic tego przez ksiegowych bo tylko stracisz kase a naprawde poradzisz sobie sama bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak z podatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnawiam..
Chce zajmowac sie grafika www mieszkam w UK jak sie rozliczac\??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem bardzo zainteresowana. Bardzo chcę wrócić do Londynu. Dowiedziałam się o wszystkie szczegóły i również mam księgową. Tylko kłopot w tym że w moim profilu, będzie ciężko na początek i muszę szukać innej pracy. Proszę jeśli możecie coś powiedzieć o tym jak teraz tam się sprawy mają, ale nie chodzi mi o wieści z gazet ani mediów, tylko z Waszej praktyki. Chcę się przeprowadzić na stałe do UK od 2010 roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusek a co dokladniej
chcesz robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turusek
jestem architektem i projektantem wnętrz, w ogóle to szeroka gama zajęć okołoarchitektonicznych - jak grafika, plakat, małe formy przemysłowe - w Polsce mam sporo kontaktów i chciałabym to jakoś połączyć ale boję się jak cholera! natomiast po to żeby się utrzymać w Londynie na początek mogłaby być praca z dziećmi, mam doświadczenie, lub praca gosposi domowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusek a co dokladniej
turkusku no to jakby ci sie udalo dostac prace architekta no mozesz miec w Londynie zycie jak w Madrycie ;-) gdybys szukala pracy w swoim wyuczonym zawodzie to zoabcza na www.targetjobs.co.uk co prawda tam sa oferty dla studentow na work experience albo graduate job,ale mysle ze i tak moglabys do nich wyslac aplikacje.... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci serdecznie Teraz jest potężny kryzys i uderzył w moją branżę. Odczułam to niestety na własnej skórze w zeszłym roku. Miałam Londynie fajna pracę w zawodzie, ale to była maleńka pracownia i moi szefowie sami złapali się za głowy co dalej. I tak się skończyła moja przygoda z Londynem. To miasto jest fantastyczne dla mnie. Jego energia odpowiada moim potrzebom. Ale teraz jest kiepsko. Dlatego chciałam coś zdziałać na własny rachunek, na początek mieć na życie, z innej pracy i powoli się ustawiać ale na dwa fronty polsko-angielski Dziękuję za stonkę, zaglądnę. Ale wiem że jest teraz posucha. Pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy spółkach ltd i offshore polecę biuro na stronie http://financialrepublic.co.uk/ . Można ich znaleźć w południowym Londynie w Tooting. Dobra obsługa na miejscu, tłumaczą wszystko po kilka razy itp. zakres obsługi mają międzynarodowy więc jeśli ktoś myśli o spółce na Seszelach czy Malcie to mogę ich podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×