Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczek25_

Nie jestem normalny - jestem męską ciotą

Polecane posty

Gość wysoki facet ma zawsze branie
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p r o w o k a c j a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ci nie wyszło kurduplasie z tą wypowiedzią.... Jak wytłumaczysz fakt,że ja ,która zawsze twierdziłam ,że facet powinien być wyższy od kobiety lece na gościa mojego wzrostu:o(no,gdybym nosiła buty na obcasie byłby niższy:P). Nie wiadomo też,czy on mnie nie oleje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczku
prosze odpowiedz,dojrzales do tego aby miec dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczku
odpowiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczku
kochales kiedys kogos,tak po cichu?ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek25_
Oczywiście nadal kocham od 8 lat taką dziewczynę, ale nigdy jej tego nie powiedziałem. Stracilem z nią kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwij sie
warto walczyc o milosc.musisz bo zginiesz bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz zjakiego woj jesteś
zawsze możesz także trafić tutaj na kogoś,,,,równie samotnego i pragnącego miłości...miejsce jak każde inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACoPowiecieNaTo
Kurdupel, 170 c wzrostu, waga 67 kg, rozmiar buta 39, brzuch, zakola, małe ręce !!! Taki to ma dopiero przejebane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz zjakiego woj jesteś
wzrost i wygląd u faceta ma o WIELE mniejsze znaczenie.....ludzie o co w ogóle chodzi z tym wzrostem? bez sensu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie napisze bo sie boi
ze ktos go tu rozpozna,woli zostac anonimowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdupel - z takim podejściem to ja się wcale nie dziwię, że Ty dziewczyny sobie znaleźć nie możesz. Która zechce takiego użalającego się nad sobą faceta? Sam się wpędzasz w kompleksy. A może Ty masz niewiadomo jakie wymagania co do kobiet? Skoro jesteś brzydki jak sam piszesz, to może rozejrzyj się za podobną do Twojej jeśli chodzi o urodę dziewczyną :) A tak w ogóle to powiem wam, że tutaj wzrost ma małe znaczenie, bo kobiety (piszę celowo kobiety, a nie dziewczynki) zwracają uwagę na coś innego. No ale stary to trzeba sobie uświadomić a nie użalać się nad sobą wiecznie. Ja też nie jestem ani wysoki ani super przystojny (173 cm), a jakoś z poznawaniem dziewczyn nie miałem nigdy problemów. Mam za to inny problem, bo ciągle kocham moją byłą i inne mimo że do mnie ciągną, to ja ignoruje. A uwierzcie mi, naprawdę jestem zwykłym przeciętniakiem jeśli chodzi o urodę. Dla zainteresowanych - podaję linka do książki \"tajemnice uwodzenia\". Jest tam sporo cennych rad jak postępować z kobietami. Poczytajcie a przekonacie się, że nawet największy brzydal może oczarować prawdziwą piękność. Ale trzeba zmienić podejście panowie. Oto link: http://rapidshare.de/files/23776067/tajemniceuwodzenia.pdf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×