Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jupiterek

co pomaga na przewlekłe ZATOKI ???

Polecane posty

Gość UHM
Bo można tez pójs do gabinetu kosmetycznego tez zrobia,ale koszt jest wysoki jak na taki zabieg lepiej to zrobic w domu,potrzebne sa świece szt 2 i druga osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellua
Toż opiszcie wreszcie dokładnie te świecowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frdaa
Myśmy niedawno się zaopatrzyli w inhalator PRO SANITY. Piszę my, bo używam go ja, czasami mąż i jeszcze córa skorzystała jakiś czas temu bo się zaziębiła. Fajna alternatywa dla normalnego, doustnego podawania leku. Przez inhalację szybciej się wchłania substancja czynna i można w krótkim czasie oczyścić zatoki, czy złagodzić katar, ból gardła, kaszel itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dantyy
Nam się w domu przydaje inhalator PRO. Raczej inhalacje stosujemy do nawilżania śluzówki. Akurat kupowałam ten model bo tu jest też wmontowana funkcja irygacji. Można szybko i bezpiecznie oczyścić zatoki czy nos. Świetna sprawa, szybka ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buryyy
Ja się z żoną zdecydowałem na kupno inhalatora od Sanity, model nazywa się Baby. Wybór padł na taki model dedykowany specjalnie dzieciom, bo nasz syn to strasznie przeżywał inhalacje, więc liczyliśmy, że może tego typu inhalator pomoże. I efekt jest pozytywny. Synek się szybko przekonał i teraz sam nas woła do zajączka ;-) Ogólnie jeśli chodzi o sens inhalacji to jestem zwolennikiem, zwłaszcza jeśli chodzi o stosowanie przy alergikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
LUKRECJA -1 łyżka na szkl wody 3xdziennie .Zastąpi leki ,zadziała wykrztuśnie ,zmniejszy ilość śluzu .W zaostrzeniu dodatkowo 1-2 tab dziennie FLEGAMINY-wykrztuśnie.Tanie leczeni i bez bólu zatok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenkass
Dobrze nawilża śluzówkę taka aparatura jak PRO Sanity. To jest zestaw dwa w jednym, bo jest inhalator, ale też irygator. Generalnie żadnego schorzenia tym nie leczymy w domu, tylko bardziej profilaktycznie używamy i się sprawdza. Odkąd postawiliśmy na inhalację to jakieś katary, kaszle i inne tego typu sprawy nas praktycznie omijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie przejrzeć inhalatory od Medbryt - www.medbryt.com.pl Polska firma, nie jakiś chiński producent. Robią solidne, trwałe inhalatory. W domu mamy Elisir, z którego najczęściej korzysta nasz syn, ale są też maseczki dla dorosłych w zestawie. Można nim leczyć górne i dolne drogi oddechowe. Lek nie zatrzymuje się tylko na gardle, ale dociera dalej aż do płuc. Szybki, wydajny inhalator, nie męczy się dziecka na długiej inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata332
Dużo jest różnych inhalatorów, naprawdę wybór od kilku lat widzę, że się mocno poszerzył. Co do mnie to mam u siebie w mieszkaniu Pro Sanity. Komfortowe urządzenie ale za wcale nie jakoś przesadnie duże pieniądze. Atestowane, dokładnie, nie traci leku przy samej inhalacji i ma bardzo praktyczną funkcję irygacji do nosa czy zatok. Trochę takie 2 w 1, ale obie funkcje działają na wysokim poziomie – nie jest tak, że kosztem inhalacji zrobili irygator, albo na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa744
Mogę podpowiedzieć aparat którego sama używam czyli polski produkt Sanity Simple. Szybko inhaluje, jak na razie też muszę powiedzieć że mało leku pobiera, także nie ma takiego problemu jak w innych urządzeniach gdzie sporo leku się marnuje. Może współpracować z różnymi typami lekarstw, nie ma tutaj większych ograniczeń, byleby lek był przeznaczony do podawania wziewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala19877
Nie narzekam na inhalator Alergia Stop. Trochę kupowałam w ciemno, bo to mój pierwszy inhalator w domu, ale zdaje egzamin. Raczej korzystamy doraźne przy różnych infekcjach i przeziębieniach, ale można też go używać do ciągłej terapii. Dla mnie super sprawą jest jak taka inhalacja łagodzi podrażnioną śluzówkę, z czym akurat mam duże problemy w związku z tym, że pracuję w miejscu gdzie powietrze jest mocno przesuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatalewa
Długo się zastanawiałam nad tym jaki inhalator kupić i postawiłam na coś polskiej marki Sanity, dokładnie na model Simple. Pierwsze wrażenia są pozytywne. Nie robi za dużych drgań, nie ma wielkiego buczenia przy pracy kompresora i też wszystko po skończeniu inhalacji można szybko i łatwo sobie wyczyścić i spakować. Nie pałęta mi się ten aparat po domu, wszystko leży ładnie zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pomaga Irigasin, bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiiiii
Szybko można inhalację zrobić naszym aparatem Alergia STOP. Kupowałam go już w zeszłym roku ale pod koniec i działa póki co tak samo płynnie. Dobre dla dorosłych ale też dla dzieci, bardzo intuicyjny w obsłudze model, nie trzeba się domyślać co do czego i jak prawidłowo wziąć oddech, żeby mgiełka gdzieś bokiem nie uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałabym może inhalator Baby – odkąd go kupiliśmy czyli od marca cały czas działa tak samo wydajnie i płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paigex
Przy mukowiscydozie stosujemy u nas w domu aparat Baby i dobrze zdaje egzamin, wygodny dla dziecka, nie męczy maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaiks
Czuję efekt po inhalacji automatem Silent Mesh, udrażnia drogi oddechowe bardzo fajnie, można sobie szybko ulgę przynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaliśmy trochę kasy na Silent Mesh ostatnio ale to była fajna inwestycja, automat jest wszechstronny, dla dorosłych i dzieci, do dolnych i górnych dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio mnie wyszedł komplet Smartcardio + Duo control w sklepie Sanity, jakbym miała zamawiać oddzielnie to bym pewnie kupiła coś w gorszym standardzie, bo szkoda byłoby mi pieniędzy a tak wyszło nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1990x
Inhalator mamy Baby – jest dobrze zbudowany, akcesoria są porządne, jest smoczek, maseczki, można inhalować dziecko i dorosłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić inhalator Sanity silentmesh kupiony razem w zestawie z temometrem bezdotykowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzi się przy niemowlaku aparat Baby u naszego synka z tego korzystamy i są wyniki, inhalacja jednak dużo daje i jest bezpieczniejsza dla dziecka niż inne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siateczkowego Silent Mesh używamy od miesiąca gdzieś i problemów nie mam z nim, można go ładować przez zasilacz albo batere wlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zrobić diagnostykę w 3D wtedy lekarz wszystko widzi i może dobrać skuteczną terapię tak było w moim przypadku Jedna wizyta w http://www.panoramica.pl i w końcu prawidłowa diagnoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeszłam przewlekłe zapalenie zatok, trwało ponad miesiąc. Po Augumentinie przeszło, ale za chwilę znowu nawrót. Pomogł mi dopiero Dalacin C. Oczywiście oba te leki są na recepte, także trzeba się wybrać do lekarza. Po tym drugim antybiotyku problem już nie wrócił. Syutacjia miała miejsce 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre parametry ma Silent Mesh, jak na tak mały inhalator (waga bez baterii to wg producenta 77 g!) to potrafi już bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie nam się inhaluje przez Alergia Stop tutaj można każdy rodzaj aerozolu przygotować i taki na górne drogi i taki na dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, my używamy u nas przy dzieciach inhalatora Baby, świetny sprzęt, lekki, poręczny, bezpieczny dla maluszka, atestowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×