Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jupiterek

co pomaga na przewlekłe ZATOKI ???

Polecane posty

Gość gość
Kupowałam już rok temu Baby i cały czas inhaluje tak samo sprawnie nie ma strat aerozolu dzieci radzą sobie z prawidłowym wdechem co wbrew pozorom wcale na samym początku nie jest takie proste. Jeśli ktoś nie inhalował się wcześniej to będzie musiał się przyzwyczaić ale akurat w Baby to szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę dobre słowo napisać na temat Alergia Stop i jego działania. Lekka budowa łatwe ustawienie i podłączenie wszystkich elementów, po samej inhalacji nie ma problemu z zatykaniem się przewodów, całość można szybko umyć i złożyć. Polecę ten model osobom które podróżują a chcą mieć inhalator przy sobie (lekki, mały, mobilny pod tym względem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa

Dobrze że teraz robią takie urządzenia w trochę bardziej przystępnej dla dziecka formie, ja ze swojej strony też polecę   Baby. Taka estetyka sprawia że przełamuje się pierwszy lęk dziecka, nie ma potem większego problemu żeby przekonać pociechę do aerozolu i samej inhalacji. Im dziecko jest spokojniejsze tym wdech jest swobodniejszy i cała inhalacja jest wykonywana prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ze swojej strony będę polecała ten sam inhalator którego ja używam u siebie w domu czyli Novama Familino Pro. Sama korzystam bardziej profilaktycznie ale już u dzieci to się mgiełka bardzo dobrze sprawdza w infekcjach – nosa, gardła, zatok, czy niższych partii dróg oddechowych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ader

Z wiodących na rynku producentów to niewątpliwie firma, Sanity i jej inhalatory będą dobrym

wyborem, użytkownicy sobie je chwalą a tych modeli firma też ma kilka w sprzedaży, więc można coś dla siebie szukać. Z takich sensownych opcji to bez wątpienia model Pro, który jest dobrze oceniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie inhalacje pomagają, polecam ten Olejek  Tulsi Madurai   , lepszego nie ma . I do inhalacji, aromatoterapii, dziecku na kolderke daje kropelki dwie i tez katar mija. A i pomaga na ścięgna, bolące mięsnie, znakomity dla sportowców. Warto miec go w swojej domowej apteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×