Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiunia86

zakochalam sie w... LUMPEKSACH!!!!!

Polecane posty

Gość asiunia86

hej! jestem z poznania i ostatnio mam nowa milosc-lumpeksy! jestem uzalezniona, do tego co jest kolo mnie potrafie isc rano i popoludniu i zawsze cos znajde zajebistego!!! mowie wam kobietki polecam z calego serducha! pozdrawiam ps. a Wy chodzicie do lumpow:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowana
dzisiaj byłam i znalazłam 2 bluzeczki, fajne i jutro też ide do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia86
a skad jestes???tez poznanska pyra:)? a gdzie ten lump?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ja omijam szerokim łukiem, odrzuca mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja próbowałam się zakochać
w lupeksach, ale mi nie wyszło. Może to z lenistwa. Po prostu nie chce mi się przewalać ton szmat po to żeby za 500-tnym razem znaleźć coś sensownego. Jak wchodziłam i przelatywałam wzrokiem to od razu się z niechęcałam, a jak wchodziłam do normalnych sklepów to jakoś mniej wysiłku wkładam, żeby znaleźć coć co mi się podoba. Nie jest tam tyle tego nawalone. Wszystko fajnie wyeksponowane i nowiutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z poznania
chodzisz do ktorych lumpeksow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksowa
moja mama lubi chodzic do lumpeksow, czesto znajduje mi tam super bluzeczki :) oryginalne, firmowe za grosze. sama bym tam chetnie chodzila ale nie mam z kim (18 lat), bo wśród moich rowiesnikow to "siara" chodzic do takich sklepow, bo "jeszcze nas ktos zobaczy" :( ja tam sie nie wstydze ze mam niektore ciuszki z lumpeksow bo sa naprawde fajne, czasami chodze z mama jak mnie zabierze ze soba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam...
ja własciwie nie widze nic strasznego w tym zeby ubierac sie w lumpeksach, naprawde fajne ciuchy mozna wypatrzec i to tanio ;)a wiele jest takich, ktore sa malo co uzywane albo nowe wiec oplaca sie ;)pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuudontbhACVHASFH
Niektorzy mysla,ze lumpeksy sa okropne smierdzace itd...fakt,takie sa.ale sa tez takie w ktorych ciuchy wisza na wieszakach,a ubrania sa swietnej jakosci.sama czesto chodze tam "na lowy" i szczerze mowiac(nie przechwalajac sie ;)) mam wiele zajebistych ciuchow dobrych marek,i to w dodatku kupionych z pewnoscia,ze pol mojej szkoly(jestem w liceum)nie wyjdzie w tym samym.hahaha juz baaardzo duzo osob pytalo mnie"a gdzie kupilas te swietne spodnie?"i wiele podobnych pytan itd...pozdrawiam i polecam poszperac!!! :* he jak chcecie moge nawet podeslac zdjecia jakis zdobyczy skoro nie wierzycie PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youuudontbhACVHASFH
TZN SORRY NIE MIALO BYC "SKORO NIE WIERZYCIE" TYLKO " JAK NIE WIERZYCIE" a zreszta niewazne.... :P pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio znalazłam super koszule na mój rozmiar 36, dopasowana do ciała, w małą krateczke biało czarną z nitką srebrną i rękawek na 3/4 za .......13 zł nie mówie już ze za taką w sklepie lub chociażky na targu musiałabym zapłacić z 30-40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppaulinka
:D fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132137744
ja tez chodze :) nieraz dorwalam ciuch z metka,czyli nawet nienoszony ...zapach maja specyficzny,ale wiadomo,ze trzeba wyprac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophialoren
ja tez ja tez ! dla meza koszula pierre cardin( czy jak to tam sie pisze) i bluzeczki...H &m ,vero mody itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophialoren
tzn bluzeczki juz nie dla meza lecz dla mnie :) tak dla sprostowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka
ja także kupuję ostatnio kupiłam 2 koszle rękaw 3/4 ESPRIT po 5 zł, były na wagę 45 zł kg, a że mam rozmiar 34 to niewiele ważyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_bardzo
a do jakich chodzicie? bylyscie na dabrowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhaa
a macie moze jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się specyficznego zapachu? ;) bo pranie wiadomo, ale czasem nawet po kilku praniach zapaszek niestety zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze do lumpeksów.... jak napisała lumpeksowa-(jestem od niej trochę młodsza ale mam tą samą sytuacje)-nie chodze do lumpeksów bo siara albo ktoś by mnie jeszcze zobaczył.A ludzie potrafią być okrutni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettkam
prawda.ale w sumie nie warto takimi rzeczami sie przejmowac.nie zawsze akurat ktos cie spotka jak wchodzisz do lumpa! a skad masz fajny chiuch nie musza wiedziec :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_bydgoszcz
dziewczyny musiałybyscie przyjechac do bydgoszczy, tutaj to są dopiero lumpeksy :p jest ich wiecej niz 'normalnych' sklepów! na prawde w ciagu kilku lat, a awet miesięcy powstaje ich pełno na kazdej ulicy! swietne ciuchy, na prawde! juz teraz mało który jest taki ze trzeba szukac, reszta jest poukładana i wyprana! polecam! ps. ja tam sama moge chodzic, mi to nie przeszkadza! przekonalam tez do lumpeksów mojego chłopaka, ktory przedtem ubierał sie tylko w oryginalnych sklepach!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poznaniu na głównej
jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znane osoby też ubierają
sie w ciucholandach żaden wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdgJA
w Bydzi sa dobre naprawde !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka86
nie prawda bo w poznaniu sa najlepsze!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna fanka
Jeszcze do niedawna bylam przeciwniczka lumpeksow.Zawsze jak wchodzilam,to czulam tylko smród i nie moglam zrozumiec,jak mozna przebierac w stosie ciuchow,wygladających jak szmaty...alemktoregos dnia weszlam do nowego second handu na moim osiedlu i szok!Wygrzebalam pare super ciuszkow!I tak od kilku tygodniu wpadlam w jakis nałog,zawsze cos fajnego wygrzebie!niemniej uwazam,ze trzeba chodzic raczej w dniu dostawy i ewentualnie dzien po..Bo potem to juz zostaje niezly shit..A propos jestem z Bydgoszczy;)Są tutaj naprawde fajne lumpeksy.Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_bydgoszcz
bydgoszczanko od niedawna fanko zobacz co napisalam wyzej- ze w bydzi wląsnie taki wysyp lumpeksów:) na jakich ulicahc kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia86
to fakt, ze na dobry lumpeks trzeba trafic! ja mam na swojej ulicy jeden i tam jest sterta nieposotrowanych szmat, smierdzi jak cholera i zaraz odechciewa mi sie tam ryc!!!!! natomiast kawalek od mojego domu doslownie 5 min drogi otworzyli fajny sh i tam zawsze cos fajnego wyszperam! mowie Wam kobitki, nie moge sie oprzec i prawie codziennie tam zagladamn! wiem ze mam cos nie tak pod deklem ale mi z tym dobrze i juz.. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasia87
ja też uwielbiam lumpeksy, wiekszość ciuchów mam z lumpeksów i są naprawdę rewelacyjne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×