Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiunia86

zakochalam sie w... LUMPEKSACH!!!!!

Polecane posty

Gość Promienna Aksamitka
ja tez poprosze jakies dobre secondhandy w Krakowie w Nowej Hucie gdzie mozna znalezs fajne ciuchy typu h&m itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zakochana... Mimo, że pracuję na stanowisku, na którym elegancki wygląd ma bardzo duże znaczenie, to duża część moich rzeczy pochodzi właśnie z second handów. Dlaczego? Bo są na przekór nowej modzie, która do mnie nie trafia, bo można upolować przepiękne markowe okazy za grosze... Faktycznie, na Wyspach second handy to dopiero poezja - duże, małe, tematyczne - nic, tylko wybierać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie jestem zwolenniczką lumpeksów ale nie raz można tam znaleźć rzeczy orginalne i jeszcze z metkami nie nie lubie chodzić w rzeczach po kimś fuuujj blee dlatego wole kupować żeczy w butikach i sklepach typu H&M i New Yorker tam są fajne przeceny i można kupić tanie bluzki i spodnie ....Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewka00
osobiście to nie przeszkadza mi to, że ktoś już miał to wcześniej. kupuje się proszek, płyn do płukania, i potem już zapominasz, że masz to z lumpeksu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, wszystko zależy od podejścia. Znam takie kobiety, które bez obrzydzenia kupują w second handach buty i biustonosze. Ja znowu tego bym na pewno nie tknęła, chociaż zwykłe ubrania traktuję po prostu proszkiem i płynem i po problemie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananan
a ja dzis wygrzebalam cos fajneeegooo i modneeegooo :) tylko za 6zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil junky
moja kumpela non-stop w lumpeksach świruje i widać po niej, że można znaleść tam ciuchy dobre gatunkowo TRZEBA TYLKO CHCIEĆ ICH POSZUKAĆ, ja jednak rzadko tam bywam-i nie jest to przejawem mojego snobizmu lecz lenistwa! mam 153cm wzrostu i nie chce mi sie poprostu szukać nic w tym natłoku ciuchuw na każdą nutę, ale to samo można powiedzieć o "normalnych" sklepach, które g*wno oferują dziewczyną poniżej 36 rozmiaru P.S. do tych wszystkich lasek, którym godność nie pozwala patrzeć na lumpexy; jestem pełna podziwu dla was, że w dobie powszechnego obwiniania Muzułmanów, o terroryzm przeszłyście na Islam-w końcu tam nie wolno nosić ubrań po kimś he ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceflower
superowy lumpeks w wyszkowie na ul. pułtłuskiej 31 obok centrum chinka mozna kupic odjazdowe ciuchy markowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpy sa ok
a z nacie jakies fajne lumpeksy w Gorzowie Wlkp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebbellka
A w Szczecinie moze znacie kochane lumpeksowiczki?Chodzilam czesto do lumpeksu na Szafera ale zamkneli niestety a ciuszki byly tam calkiem ciekawe.Czasem mozna bylo trafic naprawde rodzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lUMPEKSIARA
Znam to, ja co piątek i co wtorek latam na lumpy i KOCHAM TO!!!!!!!! lUMPEKSIARY TRZYMAJMY SIE RAZEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elajza
Jeżeli chodzi o lumpeksy w bydgoszczy to gorąco polecam grzebaka na bocianowie. niedwano otworzył się pod moim blokiem. super ciuchy z angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaaiia
u nas w poniedz dostawa, ale musze jechac 30km, czasem sie oplaca :D osttanio kupilam spodniczke dzinsowa plisowana tylko z przodu, zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies second handy online? zaczelam z braku czasu szukac winternecie i zrobilam juz swoje 1sze zakupy w lumpeksie internetowym, czekam na przesylki z niecierpliwoscia :) macie jakioes sprawdzone stronki? pozdrawiamA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borykson
Odwiedziałam ostatnio przypadkowo mały lumpek, chyab prowadzony przez dwie siostry, znajduje się na Przymorzu, koło cukierni Stefanka, monopolowy Kaśka a nawet w ciągu pawilonów gdzie znajduje się lumpeks "nietoperz" taka sieciówka, Byłam miole zaskoczona małym lumpeksem "peweksem" pachnąco, ciuchy ułożone, posortowane wg kolorów, spora ilośc benettona, fajne ceny, spodnie, spódnice 5 zł, żakiety 10 zł, a nawet mają nowe buciki, kupiłam różowiutkie baleriny za 38 zł. Poinformowana zostałam, że towar dorzucany jest codziennnie małymi partiami, we wtorki wsyztsko - 50% polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiiaiiaia
moze powklejacie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w łodzi??????
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo kocham je ponad szystko... ale musze sie ograniczyc bo szafa peka w szwach... a polowy tak nie nosze bo nie mam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucholandia
uzależnia jak diabli :) mnie tylko na takie zakupy stać. Jak mam do wyboru nową bluzkę za 80 zł to wolę za 20 zł mieć 30 takich bluzek. Proste. Nie stać mnie na ciuchy w sklepach i bazarach. Poza tym ciuchy szybko się nudzą i szkoda kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w lumpeksie jest tak, że wszystkie rzeczy wisza na wieszakach i mają swoje ceny a w ostatni dzien przed nową dostawa wszystko jest po 1 zł :D juz udało mi się kupić spódnicę z wysokim stanem camaieu czarną widać że nie była noszona i to z 1 zł, do tego super koszula z vero mody kolor trochę nie bardzo bo jasny beż (wygląda jak by byla biała lub kremowa i w praniu poszarzała ale wrzucilam w perwolaa i kolor musze przyznać że znacznie się poprawił ale koszula świetna i również za 1 zł Ostatni mój zakup to spodnica z trolla taka bombka czarna (5zł) tunika z atmosphere cała w drobniutkie kwiatuszki... kosztowała 8 zł ale był dzień że wszystko na 50 % i dalam 4 zł:P Zwykły golf bawełniany z delikatnie marszczeniami przy golfie 4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzki które budują talię
a szwajcarskie ciucholandy rumia powariowały-wiekszosc na wycenie,dżinsy min 35 zł.ale za 65 też duzo takich ,plaszczyk sztruks trochę znoszony 89zl!!!pogięło ich,utworzyli troche tych sklepów w okolicy i teraz probuja nadrobić ,ale tego nikt normalny nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beebe
ja tez czasami chodze. moja najwieksza mega zdobycz to dzinsowy czarny zakiet-marynarka za 20 pare zlotych. nie jest firmowy, ale w stanie idealnym, cudny! poza tym masa t-shirtow (h&m, vero moda, itd itp), czarna spodnica olowkowa, spodenki z podwyzszonym stanem Dorothy P, rybaczki lniane Dorothy, sweterek bolerko szary, plaszczyk czarny wiosenno-jesienny... no masa, masa :) a gdzie moge wrzucic fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beebe
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4bdc144ab5ec24e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edd8abcc4cebdb6a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de4c53fe9e37602e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/490f116af4d5219e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a42550b9ee4384fe.html POROBILAM ZDJ M.IN TEJ EXTRA MARYNARKI, DALEJ CZARNA SZMIZJERKA, KOSZULA W KRATE Z ESPRIT, SZARY SWETEREK BOLERKO, SPODENKI Z PODWYZSZONYM STANEM DOROTHY. PIERWSZE LEPSZE RZECZY Z SZAFY, WIECEJ NIE CHCE MI SIE JUZ WGRYWAC, MOZE KIEDY INDZIEJ :] AAA, WG MNIE NA TYCH ZDJ TE CIUCHY WYGLADAJA MARNIE, WIADOMO JAK TO NA WIESZAKU I POZA TYM SLABA JAKOSC ZDJEC, ALE JAK JE UBIERAM, OHH :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beebe
nikt wiecej tu nie zaglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petit paris
Polecam lumpeks na rogu Długiej i Strzałowej. Nie smierdzi lumpeksem, super wystroj, rzeczy nie sa nawalowe wiec mozna ze swoboda je ogladac, ciuchy super a do tego dodatki jak kolczyki broszki. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scoti
W Bydgoszczy jest super na ul . Przyjazdnej czy jakoś tak to jest jeden z sieciówek FUKS jest super mają tam po 5 zł boskie lumpki ale tam zawsze jest 1 taka chuda laska ona poprostu wszystko chapie po trupach jest zawsze ma swój sklep i sprzedaje u siebie . Już mi się nie chce chodzić tam bo to dziewuszysko ma tam uszykowane i tylko wpada biegiem i łapie całe ręcę rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaa15
Moja mama zawsze lubiła grzebać w lumpach :D Ja nie byłam przekonana, ale odkąd skończyłam 15 lat bardzo lubię chodzić po SH. Nagle przestało mnie obchodzić zdanie głupich koleżanek a bardziej liczył się styl. Mam kupe ciuchów, których z niczym nie mogę dopasować. Biorąc do ręki zwykłe spodnie, planuje co by do nich pasowało. Załóżmy że marynarka i t-shirt. Idę do SH i odrazu znajduję to co jest mi potrzebne. Bardzo lubię szukać po promocjach, wyprzedażach. Np. dziś wszystko po 3 lub 5 zł.! biorę wszystko co pasuje. Bardzo polecam. Jeżeli dziewczyny wstydzą się, że ktoś je zobaczy, jedźcie do miasta w pobliżu, w którym nikt was nie zna dobrze i kupujcie ! POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnchsdkaowx
ja też przepadam za ciuchlandami , tylko w Rzeszowie mamy mały problem :( ceny są kosmicznie wysokie jak za nową odzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×