Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiunia86

zakochalam sie w... LUMPEKSACH!!!!!

Polecane posty

Gość taka ja
Ja mam w mieście taki fajny lumpeks, w którym w poniedziałki płaci się 35 zł za kg, we wtorki 30 zł za kg i tak codziennie o 5 zł mniej :D:D Ogólnie to kocham chodzić po lumpeksach :D Tydzień bez kursu po lumpeksach w moim mieście to tydzień stracony. Gdybym miała tak latać po normalnych sklepach latałabym raz na miesiąc, czy raz na dwa, bo by mi kasy brakowało... Nie wiem, czemu niektórzy są uprzedzeni do lumpeksów. U mnie wszystkie ciuchy są zawsze wyprane, ładnie pachną. A najbardziej cieszy mnie to, że jak wyszperam sobie coś fajnego, to wiem, ze nie zobaczę za jakiś czas, że pół szkoły nosi to samo :D:D Bo takie ciuszki z lumpeksów są z reguły niepowtarzalne :D I dla mnie to nie jest siara. Co poniedziałek, albo co wtorek zbieramy sie z kumpelami w 6 i dzielimy się na grupki i śmigamy do lumpajów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonówka
Dziewczyny bardzo Was proszę dajcie namiar na jakiś lumpeks we Wrocławiu. Byle nie tych droższych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Wyszkowie
przy Al.Wojska Polskiego jest sklepik z odzieżą używaną, w którym ubrania pachną ślicznie. Są uprane i wypłukane w jakimś konkretnym płynie do płukania. Widać, że właścicielka stara się troszkę. Bo większość faktycznie wiesza w sklepach te ubrania prosto z transportu, często oblepione pajęczynami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
U mnie w mieście w każdym lumpeksie ubranka ślicznie pachną, są wyprane i wypłukane ładnie :) I wszędzie wiszą na wieszakach, nie ma czegoś takiego, że leżą jakoś i trzeba z nich grzebać :) Wszędzie porządek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNOOP AROUND
Lumpexy sa ok. Szczegolnie te z odzieza przywozona z Anglii. Uwielbiam angielska mode. Jak dla mnie pelen wypas. Nie za bardzo lubie chodzic po lumpexach bo niektore sa bardzo kiepsko prowadzone ale naszczescie jest inet:) na allegro itp mozna kupic naprawde xtra ciuszki...polecam szczegolnie uzytkownika "ciucholadeu" na allegro. Na bank prowadzi gdzies lumpex a na allegro sprzedaje sobie na boku...ale co mu tam...wazne ze fajne ciuchy i ceny lumpexowe :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaa
SNOOP AROUND -- jakiego uzytkownika na allrgro polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa Nishiwaki
już się nie mogę doczekac poniedziałku by ruszyć na łowy :D mam nadzieje, że znowu wrócę z czymś oryginalnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa Nishiwaki
jeszcze tylko 1 dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robbie williams
na allegro fajne rzeczy ma beatrix1000, spojzcie, ja tam wole na allegro kupowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAPETA
a ja nie bo trzeba płacić za przesyłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bydzi są najlepszejsze lumpki. Zawsze chodzę na wojska polskiego (koło małego tesco) w poniedziałki, na karpacką w środy a w piątki obowiązkowo na plac poznański he he A zapach łatwo usunąć, ja zawsze robie pranie z płynem na 2h, a potem dodatkowe płukanie z płynem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marktunia500
W Bydgoszczy jest sieć super lumpeksów. Zalicza się do nich m.in. ten już wyżej wspomniany na Wojska Polskiego, ale jest też taki sam w pobliżu Geanta, jeden na Osiedlu Leśnym (nie wiem dokładnie jaka to ulica) i był jeszcze na Przyjaznej ale zlikwidowali :(. Właśnie ide w poniedziałek na Wojska Polskiego bo jest nowa dostawa. Teraz mam wakacje to będę chyba chodzić codziennie :). A w sumie to fajnie że tak mało osób nie jest przekonana do lumpeksów. Zostaje więcej fajnych ciuszków dla nas :). Pozdrawiam wszystkie nałogowe lumpeksiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POdajcie adresy tych lumpeksów gdzie nie sa ciuchy na kilogramy jakies stare szmaty tyle te z zachodu gdzie jakies bogate snobki raz załozyły ciuchy i juz oddały je... i takich własnie lumpeksów szukam z ciuchami Tommiego Hilfigera i Lloyda i Lacoste !!!!!! Adresyy w poznaniu ja chodze do jenego na Swietym Marcinie jest w bramie w trzeciej bramie patrzac od dawnego miejsca gdzi ebyła terranowa !!! błagam podajcie adresy takich fajnych no... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płock
atomowka1987 pytanie mam tez jestem z płocka, co ztymi lumpeksami w Płocku sa jakiejs dobrej jakosci??bo od tygodnia rozkminiam czy sie tam nie wybrac.Serio ubrania sa orginalne??a mozesz mi podac przyblizony cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisu
Hej, jesli chodzi o Bydgoszcz to na Przyjaznej zlikwidowali ,ale teraz jest nowy z sieci Fuks - bardzo fajne ciuszki, tak jak w sieci Kola - na Wzgórzu i Placu Poznańskim. A na Wojska Polskiego strasznie sie popsuł od kilku miesiecy sam syf i nie warto tam już zaglądac. A było tak pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada92_bk
do lumpeksowej. nie wiem czy wiesz.. ale teraz to nie siara chodzić do lumpeksów, ponieważ nawet gwiazdy sie tam ubierają! xD prawda, prawda... teraz weszła moda na lumpeksy.. ja tam chodzę może nie co tydzień ale raz na 2-3 tygodnie się wybiorę.. nawet sama! a co.! nic mi nie zaszkodzi, nie ma się czego wstydzić.. niedaleko mnie jest taki jesten fajny ciuchland... no niektóre rzeczy to rewelacja! bardzo lubię się krzątać pomiędzy regałami.. :D ale najlepsze jest to.. że jak dwa kosze ubran sobie upatrzę.. to nie dość że nie mogę wyjsć z przymierzalni bo tyle tego jest, to i tak potem wybiorę jedną albo dwie rzeczy! xD a mam tylko 15 lat! w mojej dzielnicy i okolicach ciuchlandów jest masa!!! a najlepsze są soboty.. umawiam się z koleżanką i ruszamy na polowanie!! bo zawsze w soboty jest 50% przeceny i sa tez ciuchy po 1zł!!! a dziś sobie kupiłam za połowę ceny z 25zł na 12,50zł superancki sweter z golfem z GAP!!! i spodnie na wagę bo w środę jest 5zł/kg :D zapłaciłam za nie 3,80!! czyż to nie cudowne?? :D pozdrawiam wszystkie lumpeksiary ;P :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada92_bk
spodnie Dorothy Perkins.. :D a to zdanie ''a mam tylko 15 lat'' to umknęło mi gdzieś reszta zdania.. chodzi o to że jak na 15 lat to powinnam tone tych ciuchów kupować ale jakoś nie potrafię tak wziąć wszystkiego.. muszę przymierzyc itp.. i jeszcze się bardzo długo zastanawiam.. xD nom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad oni wlasciwie
biora te ubrania? :) ja jestem ze slaska, dokladniej bytom i nie wiem, czy gdzies w poblizu mnie sa jakies konkretne second handy..tzn jest kilka ale do zadnego jeszcze nie weszlam.. moze z uprzedzenia jezeli ktos wie to prosze o namiasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisu
w tych dobrych lumpeksach biora z Anglii. Najlepsze jest to, ze tam jest moda do przodu i cuchy sa modniejsze, bo u nas jeszcze takich nie ma w sklepach !!! Teraz pełno jest tych butow plastikowych, na Zachodzie modne od roku , a u nas jeszcze ich nie bylo latem! Butow na koturnach i ze zwezajacym sie obcasem tez Angielki sie juz pozbywaja, a u nas dopiero wchodza w mode, to samo z tunikami. Ja najabrdziej lubie ubrania Zary, Morgan de toi czasami, no i Benttona oraz Roxy i buty Clarks. Kupuję tez zajebiste ksiązki za male pieniadze. Wybieram ubrania nowe z metkami, albo w super stanie, no chyba ze cos mi sie czasami strasznie spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowa mścicielka
wolę sobie kupić dobry ciuszek z lumpeksu niż wydać kupę kasy w sklepie. Po pierwsze, można zobaczyć czy dana rzecz bobieje, czy tez sie rozciaga itp- bo skoro była używana, to i parę razy prana- więc mam pewność że nic sie z tym w przyszłosci nie stanie- a w sklepach wiadomo...Po drugie, tylu ludzi przymierza ciuchy w "zwykłych sklepach", że po pewnym czasie wygladją one jak uzywane. Więc jaki sens? lumpeksiary łączmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzenie do lumpeksów to siara? OWSZEM, ale dla ludzi ubierajacych sie chyba na bazarze i wygladajace jak kazda inna.. Kocham lumpeksy;) Zaczelam chodzic jakis miesiac temu.. i naprawde uzaleznilam sie;) Wydaje kuupe kasy tam, co nie znaczy ze nie chodze do normalnych:) Cenię oryginalność;) i ubieram sie zarówno w lumpeksie, kupuje bluzki po 15zl jak i w drogich sklepach wydajac za jedna rzecz 250.. ;) Wiec dla mnie to nie siara;) a oryginalnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka20
Dziewczyny powiedzcie gdzie w poznaniu są najlepsze lumpeksy, z firmowymi ciuchami-poproszę o dokładne adresy-Asia ratujj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.a
Nie chcę pić do nikogo, ani nikogo obrażać, ale: Amosphere, to żadna marka, ot takie ciuchy, jak w marketach. Radzę nie płacić więcej, niż 10zł/szt bo po prostu Was naciągają. W Irlandii te rzeczy w sklepie kosztują około 5-6 euro (najdroższą kupiłam kutrkę za 15. Większośc rzeczy marki Dunnes Stores, D. Perkins i właśnie atmosphere jest kradziona z pojemników akcji charytatywnych i wywożona do {Polski. Sorry, możecie na mnie naskoczyć, ale takie są realia. Poza tym rzeczy atmosphere są góra na jeden sezon, bluzki robią się szmatami po 3-4 praniach, raczej to są rzeczy kupowane po to, żeby mieć ciuchód dużo, tanio i wyrzucać po kilku ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxLaDyxxx
nawet mi nie mówcie o lumpeksach!!! NIENAWIDZE... raz byłam w lumpeksie i myslałam ze sie zerzygam... wszystko jebało jakby nigdy prane nie było a bluzki to od farby były brudne... ja wole kupić cos drogiego z czego sie bede cieszyc a nie cos za 5 zeta co bede miała na dwa razy... a to ze kasy nie macie to trudno nie polecajcie ludziom lupeksów...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksiara
Na Allegro polecam osobe dawidek1-d1 ma fajne ciuszki,tanio plus paczka kawy gratis!!!!Super rowna babka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinioszka
słuchajcie dzisiaj kupiłam swietne spodnie w ciuchu za 30 groszy z LEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwa pionda007
mi tez sie zdarza zajerzec do lumpeksiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thgtttttttttttttttttttttttt
ja chodze regularnie, teraz to juz chyba z połowe szafy mam z lumpeksów, można tam kupic na prawde fajne oryginalne ubrania za niewielką cenę. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×