Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgosia0

Zaparcie....jakies domowe srodki na nie?

Polecane posty

Gość nic nie dziala
slyszalam ze lewatywa moze uzaleznic przez rozleniwienie jelit ale ja zaczelam ja stosowac jak juz moje jelita nie funkcjonowaly. Po dwoch tygodniach bez wyproznienia jest sie nie do zycia, przestaje sie odczuwac glod zupelnie, caly czas jest niedobrze,nie da sie spac. Wiec wtedy zaczelam robic lewatywy. Czasem jest tak ze zalatwiam sie sama codziennie przez 3 dni w miesiacu mniej wiecej ale potem znow dól i przez tydzien nic wiec zeby przezyc musze znowu zrobic lewatywe. Probowlam juz i tych sliwek, roznych herbat, zioł, kefirow, ziaren itp itd. Uprawiam sport, duzo pije ale nic na mnie nie dziala. Jedynie tego mydla nie probowlam ale nie zamierzam. Watpie czy sa jeszcze jakies metody ktorych nie znam. Czy komus udalo sie z takiej sytuacji wyjsc i wrocic do normalnosci? Jakies wyjatkowe te moje jelita...Pamietam ze na mnie kiedys podzialalo ostre przedawkowanie cukru np. jak zjem trzy czekolady pod rzad (jedna nie wystarczy). No ale tego sposobu z oczywistych wzgledow nie praktykuje czesto...a podobno czekolada powoduje zaparcia... Poza takimi problemami z jelitami nic mi nie jest. Wiec jedyna przyczyna tego stanu sa najprawdopodobniej czynniki psychiczne w moim przypadku bo ani mojemu odzywianiu ani stylowi zycia nie mozna zarzucic niczego co mogloby taki stan powodowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbaabba
Duzo wody niegazowanej dziala bszybko i dobrze. Pij dwa litry dziennie caly czas to nie bedzie problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze ....
idz do apteki i zapytaj o wegiel, podobno dziala, nie wiem jak sie dokladnie nazywa, oni tobie powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mysle ze>najpierwa dobrze sie dowiedz a potem pisz.Węgiel dziala wtedy jesli ktos ma klopoty z zatrzymaniem kupki a nie jesli ktos cierpi na zaparcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że proponowane przez was metody (picie szklanki ciepłej wody) są dobrym sposobem, żeby uniknąć zaparć bo stymulują prawidłową pracę jelit. Jednak czasem praca, stres, niezdrowe przekąski negatywnie wpływają na nasz organizm. Uważam, że w takich sytuacjach nie ma co czekać aż samo przejdzie. Ratuję się Dulcobisem. Jest to przebadany lek, który działa w jelicie i nie obciąża innych narządów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja12341234
Zmien diete, jedz glownie warzywa. Rano zalej 5 suszonych sliwek wrzatkiem, wieczorem przed spaniem wypij sok i zjedz sliwki. Zalej kolejne 5 śliwek wrzątkiem, rano wypij sok i zjedz sliwki. I tak dalej, przez ok. tydzien. Pij 2 l wody dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×