Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewo

czy ktoś zna biuro pośrednictwa pracy ASSISTA z Opola??!

Polecane posty

Hej bardzo proszę o jakąkolwiek informacje o tym biurze może ktoś jechał z nimi do pracy do Holandii ????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaster
byłem an spotkaniu ale cienko gadali wogole firma wygląda na oszukańczą niewiedza nawet do jakiego miasta wysyłają pracowników!! Wgóle szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódż
czesc,wiem ze otworzyli swoja filie rowniez w lodzi; w prasie jest sporo ich ogloszen; ja nawet bylam u nich na rozmowie, wygladalo to calkiem konkretnie, przedstawiciel chwalil sie ze wyslali juz sporo ludzi do pracy za granice i zapewnial ze dla mnie tez cos znajda. niestety jak dotad cisza! niestety nie znam nikogo kto by juz znalazl prace dzieki tej firmie takze trudno mi jednoznacznie okreslic czy sa wiarygodni. aga z lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaprikornus
Tak pracowałem pół roku były na początku drobne niedociągnięcia, ale zostały naprawione.Firma uczciwa zawsze wypłaca na czas należne pieniądze. Spokojnie można z nimi wyjechać.Co prawda stawki nie są rewelacyjne ale mi nie brakowało. Tylko jakiś polski goguś mieszał w kwitach i to zapewne tylko jego wina. Warunki zakwaterowania w zależności od miejscowości i doststępnoći kwater w danym czasie czyli jedne super adrugie poniżej kiepskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik Assista Łódź
Nasza firma przeprowadza rekrutację i selekcję personelu więc niestety nie jesteśmy w stanie odzywać się do wszystkich odwiedzających nas osób szczególnie do tych bez znajomości języka obcego.. Zapraszamy fachowców ze znajomością języka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TONIEJA
PRACOWAŁEM DŁUGI CZAS PRZEZ TĄ FIRMĘ W S'HERTOGENBOSCH, ALE ZEBRAŁA SIĘ TAK ZWANA ,,ELITA'' CZYLI SAME DUPOWŁAZY-ZASADA JEST TAM TAKA -JAK CHCESZ PRACOWAĆ ,TO WEŻ WIADRO WAZELINY!;-)))RESZTA SIE NIE LICZY. POPSUŁY SIĘ STRASZNIE RELACJE MIEDZY LUDZMI,ZACZĘŁO SIĘ DONOSZENIE ,OCZERNIANIE, ITD.JEDNYM SŁOWEM -SZAMBO ! CÓŻ TACY LUDZIE........ JEŚLI CHODZI O SAMĄ FIRMĘ,TO WSZYSTKO GRAŁO JAK NALEŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszula
JEZELI CHODZI O AGENCJE PRACY W OPOLU TO BRAK WYKWALIFIKOWANYCH OSOB PONIEWASZ NIE UMIEJA NAWET LICZYC JEZELI JUSZ PODEJMIESZ PRACE LICZ SIE NA NIEPELNE WYPLATY GDY JUSZ PRACUJESZ TO DLUGO SIE NIE UCZYMASZ PONIEWASZ SA TAM SAME PRZYDUPASY Z WIOSEK WSZYSCY PO ZNAJOMOSCI SZEFOWEJ Z HOLANDII TRZEBA GLEBOKO WCHODZIC W DUPCIE NIE POLECAM POZDRAWIAM KOSZULA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sul
robie do teraz jest spoko ale trzeba pilnowac swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam oferte
to to firma zopola czy z lodzi?????jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duluk
Ja siedze sobie na islandii juz 6 mies.i jest ok !! Drobne niedociagniecia ale warunki płacowe jak nigdzie w europie Zatem powtarzam za kims jedzcie ale pilnujcie swojego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro łódź
Jesteśmy firmą z Opola. Mamy też filię z Łodzi. pozdrawiam wszystkich pracowników pracujących dla nas! biuro Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze
poprosze o adres strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik
www.assista.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam oferte
dzieki,a maja szanse ludzie co jezyka nieznaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNEDELEK
SUL, DULUK PROSZE O JAKIEŚ NAMIARY MEIL LUB GG CHCIAŁABYM SIE SPYTAĆ O KILKA SPRAW ...TAK PRYWATNIE. TO PILNE!! Z GÓRY DZIĘKUJĘ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieja1
to znowu ja,albo tonieja;-) masz rację Panie koszula ,w comserwie przy naprawie nawigacji pracują same zjeby ! bo czy to jest normalny człowiek żeby robić 250% normy więcej niż tego wymagają holendrzy.a to tylko dlatego żeby wleżć głęboko w dupę ,pozwoliliby sobie nasrać na głowę -żeby tylko mieć tam pracę!podpierdalacze i wazeliniarze !wszyscy którzy tam pracują zostali dzięki "uprzejmości" Krzysztofa C. włarzą mu tak głęboko w tyłek że im tylko nogi widać.ale to są ludzie bez ambicji! A jeśli ktoś spyta dlaczego to piszę,to dlatego że tam pracowałem ,i nie znoszę obłudy,i wazeliniarstwa ,a tam to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawialam 2 razy w zyciu
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedelek
TONIEJA, dzięki za info ;-) ale rozumiem, że problem dotyczył samych ludzi tam na miejscu? A co z Asiista? Piszesz, że "sama Firma ok". Czyli, że co do wypłat kasy, warunków zakwaterowania, pobytu itp nie masz żadnych zastrzeżeń? A swoja droga ja też nie znoszę wazeliniarstwa... ;-( W jakiej miejscowości byłeś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieja2
WITAM.JEŚLI CHODZI O PYTANIE OD KNEDELKA ,TO PRZYZNAJĘ ŻE JEŚLIO FIRMĘ ASSISTA TO WSZYSTKO W PORZĄDKU,NA POCZĄTKU BYŁY POMYŁKI Z KASĄ ,ALE WSZYSTKO BYŁO WYJAŚNIANE I OGÓLNIE NIE MOŻNA NIC ZŁEGO POWIEDZIEĆ.TAKŻE CHCESZ TO JEDŻ, ALE UWAŻAJ NA DUPOLIZÓW;-).POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtom
NO MASZ RACJĘ ,PRACUJE TAM PARE ZRYTYCH DUPKÓW I NAWET KLIENTEK ! PORĄBANI NA MAKSA ROBIĄ WSZYSTKO ŻEBY WLEŻĆ GŁEBOKO W DUPĘ WIATRAKOM,A FAŁSZYWI SĄ NA MAKSA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedelek
Tomtom a Ty pracowaeś dla Assista? Jeśli tak to przy czym i w jakim miescie? Troche się zastanawiam nad tym wyjazdem dlatego wszelkie info są dla mnie bardzo istotne... Jak możesz napisz cos więcej o samej pracy i panujacych tam warunkach ;-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydupasy
TAK PAN TO NIE MA RACJE SA TAM LUDZIE FALSZYWI ZA EURO ODDALI BY WLASNE MATKI PRACOWALEM JAKIS CZAS W HERTOGEN BOSH PRZYDUPASY MAJA KAMPINGI MUROWANE NIE WCHODZISZ W DUPCIE DOSTANIESZ KAMPING DREWNIANY I BEDZIESZ MIESZKAL RAZEM Z CPUNAMI A TAM ICH NIE BRAKUJE MUSICIE UWARZAC NA PSEUDO CICHY MA JEZOR JAK STAD DO AMSTERDAMU CICHA WODA BRZEGI RWIE JEZELI CHODZI O HOLENDROW TO SA OK JEST TAM PARE PSOW POWIESZ COS NIE TAK OD RAZY MYRDAJA JEZORAMI POZDRAWIAM PANA TO NIE JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaydermen
no ładnie pojechaliście z tymi przydupasami;-)))). a ja wam powiem że też tam pracowałem,także uważajcie na parę osób,bo fałszywi są na maxa! np.cichy ,łysy ,mega chuda,peegerówa ,profesorka,sprzedają polaków na każdym kroku, żeby tylko się utrzymamać w stadie dupowłazów. Pozdrawiam resztę .S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja2
a teraz jeszcze obniżyli dupowłazom w hertogenbosch stawkę ,650 euro na godzinę;-))) a było robić po 600 sztuk i więcej- dupolizy??? to teraz macie:-) tak to jest jak jest się głupkiem jeden z drugą .i robi więcej niż tego wymagają !!! hahaha ,popieram assistę ,ja bym im dał 4,50 na godzinę, i tak nic tam nie robią,tylko ściemniają przy naprawie nawigacji (nie ma kontroli jak kto naprawia) pojechały gamonie bez języka i udają że potrafią naprawiać! a tak naprawdę to wymieniają co popadnie ,żeby tylko była sztuka !albo wysyłają urządzenia z powrotem zepsute ! bo skąd gamoń ma wiedzieć co jest zepsute ? a jest napisane najczęściej po angielsku . A holendrzy za to płacą! sorry ale tak to się tam odbywa (może w końcu dotrze to do nich) że ci co najwięcej "naprawiają" to co drugą nawigację puszczają -NO PROBLEM FOUND.Mogę jeszcze dużo pisać o pracy w COMSERWIE tylko po co....wszyscy mają to w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupowłaz z comservu
Czytałem wypowiedzi na temat hertogenbosch i stwierdzam, że osoby którym podziękowano za współpracę, musiały sobie znaleźć na to jakieś wytłumaczenie.Większość osób które się tu wypowiedziały, to albo złodzieje,albo lewusy które myślą, że wyjechały do holandii na dobrą zabawę i jaranie trawy 24h (bo tam to dozwolone!!!). Większość osób które wyleciały to tumany z mózgami przedszkolaków. Niektórzy nawet nie wiedzieli co to prysznic i pranie ciuchów, więc można sobie wyobrazić zapach ciągnący się za niektórymi. Większość polaków wyjeżdżających za granicę myśli,że jadą się dobrze bawić, a nie pracować. Nie znający języka przychodzą pytać o pomoc tych znających, a za plecami gadają na nich dupowłazy, bo nie rozumieją o czym się rozmawia (trzeba się było uczyć!!!).Myślę, że Assista jest nie najgorszą firmą i warto z nimi wyjechać. UWAGA, jeżeli nie jesteś ćpunem, złodziejem albo pijakiem i ewentualnie znasz jakiś język obcy TO ZOSTANIESZ MIANOWANY DUPOWŁAZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja 3
dobrze napisałeś-dupowłaz z comservy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik z comservy
napisałeś że jak ktoś nie jest złodziejem ,pijakiem lub ćpunem to będzie mianowany dupowłazem.;otóż jesteś w błędzie-znam wielu którzy pojechali robić i zarobić! i nie jarają trawy ,czy piją bez ustanku,poprostu robią swoje a i tak "ktoś" decyduje czy będzie dalej pracował czy nie-a to tylko dlatego ,że miał swoje zdanie ,nie dał sobie w kaszę dmuchać, nie pozwolił by inni nim szmatlali-a więc był nie na rękę "komuś"{domyślam się że pisząc to jesteś jednym z nich-dupowłazem } i zrobiłbyś wszystko żeby tylko pracować za te euro!a znam tam takich-sprzedali by własną matkę!ja poprostu mam swój honor i gardzę takimi ludzmi . w jednym się tylko z tobą zgadzam- co niektórzy powinni częściej korzystac z prysznica .i uzywać antyprespirantów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos z Comservy
Widze po twojej wypowiedzi,ze nie jesteś jeszcze dojrzala,dorosle myslaca osoba. Bo wiesz sa takie sytuacje w zyciu kazdego czlowieka, ktore zmuszaja do roznych postepowan. Od kad pracuje w comservie to nie zauwazylem, zeby ktos komus wlazil do dupci.Jedynie nie wszystcy kumpluja sie z wszystkimi, no bo ciezko by bylo,rozni ludzie, rozne haraktery.Kazdy kumpluje sie z osobami ktore jemu odpowiadaja. Jeszcze nawiaze do osoby o pseudo CICHY: stara sie kazdemu pomoc a jesli nie wyjdzie, to od razu jest oczerniany.Poprostu jest tam duzo osob, a wiec nie kazdemu mozna dogodzic. Mysle, ze i tak opieka i warunki w tej firmie sa na duzo wyzszym poziomie niz w innych firmach. Wiekszosc osob ktore tam przyjechaly do pracy sa poraz pierwszy w pracy za granica, wiec nie maja poruwnania do innych firm i gardza tym czego inni nie maja. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH Z COMSERVY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż wyżej
dojrzały ? człowieku!znam dobrze cichego-to zwykła ciota ! a ty pewnie jesteś jego adwokatem? a propo włażenia w dupę; nie zauważyłeś(aś) bo nie nie chciałeś(aś)! bo samemu właziło się bez wazeliny !co? dla mnie firma assista jest OK! tylko ludzie którzy dla nich pracują to zwykłe przydupasy !a ty jednym z nich! ,bo niby dlaczego tak ich bronisz?pracujesz dzięki znajomościom? kto ci to załatwił? a zresztą h.... z wami !róbcie tam do śmierci , nawet za 4 euro !ludzie bez ambicji i honoru ! PS.JAK MASZ OCHOTĘ POLEMIZOWAĆ TO ZOSTAW SWOJE NAMIARY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydupasy
wiem kto tak wielce chwali wszystkich lysa pala z plaskodupcem jak by mogl to by wepchal tom lysizne w dupe cichemy ciota nauczyl sie troche po angielsku i zgrywa wielkiego kierownika a w polsce by zamiatal chodniki odradzam kazdemu wyjazdu do pracy do hertogen bosh skierowana przez assiste pozdrawiam ten to mial glowe na karku wiedzial jak wykorzystac koncern pozdrawiam rowniez wszystkich przydupasow z koncernu i psow gonczych holendrzy z was sie smieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×