Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sławunia

czy to możliwe?

Polecane posty

mam pytanie : test wyszedł pozytywnie, spóźnia mi się okres, bolą mnie sutki , czuję dziwne delikatne kucie w podbrzuszu i żadnych więcej objawów nie mam - czy to ciąża? po jakim czasie lekarz może to rozpoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly rose
po miesiącu a jak pojdziesz i powiesz mu to co nam to ci powie ze to ciąża :) gratulacje :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllaer
koło 6 tyg USG dopochwowe.. (tygodnie liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
test ci wyszedł pozytywnie, to chyba wszystko jasne, nierozumiem wiec pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) , tak tylko chciałam się upewnic a te dziwne kucie w podbrzuszu to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly rose
chyba tak :) ale jak sie boisz to do lekarza idz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne, zdarzają sie we wczesnej ciąży, najpierw zarodek sie zagnieżdza potem sie powieksza i tez poczujesz bóle przy rozciąganiu sie macicy.....GRATULUJE CIE KOCHANA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo się staraliśmy z mężem- jakieś 3 lata a tu taka niespodzianka, no nie mogę uwierzyć, chyba też jestem przerażona ale się cieszę :), dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE - jesteś w ciąży:) Takie kłucia na początku się zdażają - bo macica się zaczyna rozciągać, a jajniki też muszą większą ilość hormonów wyprodukować niż dotychczas, więc są powiększone i obciążone. Idz do lekarza ok.14 dni po terminie spodziewanej miesiączki - wtedy poprzez USG dopochwowe napewno już stwierdzi obecność zarodka w macicy:) Jeszcze raz gratuluje🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×