Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100krotkaaa78

Uwierzcie,ze dostałam 1-wszy orgazm masturbując sie!Mam faceta 4lata!

Polecane posty

Gość basienka78
ehh spoko-próbowałas wkoncu??? udało Ci sie ??pisz jakie odczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesionalistka
Szanowne Panie!!! ołówki,długopisy i wszelkie inne przedmioty tego typu NA BOK! teraz zaproponuje Wam najlepszy,najbardziej sprawdzony,najszybszy i najprzyjemniejszy sposób na ORGAZM! Możecie to robic codziennie podczas kąpieli w wannie.Wystarczy położyc się w wannie, skierowac strumień prysznica (każdy dobiera sobie moc:P) w stronę łechtaczki,rozchylić palcami jednej ręki wargi sromowe ;) i nastepnie zataczać delikatne koła! Mówię Wam to naprawdę działa!!! po ok 5-10 minutach rozkosz i orgazm murowany.Kiedy juz sie wprawicie będzie Wam to zajmowało coraz mniej czasu!Powodzenia! Pozdrawiam!Piszcie czy poskutkowało ::D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do profesjonalistki i innych
nie zaczynajcie od prysznica lepiej! Jest to jedyny sposób masturbacji od którego łechtaczka może się uzależnic, tzn nie będzie w stanie odbierac bodźców z normalnych pieszczot. Oczywiście jak robi się to ręcznie a OPRÓCZ TEGO prysznicem to nie ma problemu - ja uwielbiam prysznic, tego typu orgazmy są najdoskonalsze technicznie. Zresztą na początek lepszy paluszek, z prysznicem początkowo jest trochę problemów, bo trzeba dobrze dobrac strumien, tak żeby był na granicu bólu, ale jeszcze przed nią, a zresztą jak się nie ma wcześniej doświadczeń "ręcznych" to nie wie się za bardzo "czego szukac":) Mnie pierwszy orgazm łechtaczkowy zajął chyba i pół godziny albo lepiej. Potrzebna cierpliwośc i duuużo czasu oraz świadomośc że na pewno nikt nie wejdzie. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczka24
Ja dochodze sama do orgazmu nawet podczas miesiączki zakładam tampon i jazda zaras to zrobie bo mam taką ochotę jak cholera oczywiście palcem nawet przy kompie to robie każdą wolną chwile poświęcam na orgazm a jestem jeszcze dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×