Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość danikami

jakimi ćwiczeniami wyszczuplić wewnętrzną stronę ud w domu?

Polecane posty

Gość danikami

mam taki przyrząd, ale jest niewygodny, dodatkowo robię takie "przysiady" z szeroko rozstawionymi nogami, ale chciałm wiedzieć co moge jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściskanie piłki udami, jest jeszcze takie ćwiczenie ale za cholere nie wiem jak wytłumaczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danikami
chodzi Ci o taką piłkę o średnicy mniej więcej 50cm? takie dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki masz ten niewygodny przyrząd ale ja mam agrafkę, zwaną też motylkiem i jestem zachwycona efektami:D No i tym, że mogę ćwiczyć przy kompie czy tv:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia: 1) Połóż się na boku i podeprzyj się na ugiętym łokciu. Obydwie nogi unieś nad podłoże. Następnie górną nogę unieś wyżej z palcami skierowanymi do góry. Wróć do pozycji wyjściowej, a następnie ćwiczenie powtórz w dwóch seriach po 8 razy z przerwą 15 sekund na obie strony. 2) Połóż się na plecach ze złączonymi nogami uniesionymi do góry i rękami rozłożonymi na boki lub wzdłuż ciała.. Ćwiczenie polega na rozsunięciu nóg jak najdalej na boki. Postaraj się jak najdłużej utrzymać zgięte biodra i wyprostowane nogi Ćwiczenie wykonuj w czterech seriach po 10 razy z przerwą 15 sekundową po każdej serii. Są naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siad płaski, nogi w lekkim rozkroku, stopami obejmujesz 2. nogi krzesła i mocno ściskasz, rozluźniasz mięśnie i ponawiasz, 100 razy :) tak jak motylek (agrafka) działa Bun&Thigh max, ale daje więcej możliwości, można z nim ćwiczyć też inne partie nóg i pośladki... właśnie sobie ćwiczę nóżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvthy6tiu7
Niezapominajko a ile cwiczysz dziennie na motylku?tez mam ten przyrzad i bardzo zalezy mi na spaleniu tluszczu z wewn strony ud.i mozesz mi dokladnie opisac jakie cwiczenia wykonujesz?z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvthy6tiu7
Niezapominajko bardzo prosze o odpowiedz.to wazne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jak dziewczyny...
ćwiczycie na agrafce?? bo ja za choler...kę nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie kupiłam agrafkę i nie bardzo wiem jak ćwiczyc. Myslałam, że na pudełku będzie jakas instrukacja albo chcoaiz rysunek, a tu nic. Ściskam go między nogami, ale jakos nie jestem przekonana, że to działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.22
A jak wygląda ta agrafka??? Ja znam takie ćwiczenie. Położyc się na lewym boku, tak, aby biodra były prostopadłe do podłogi. Lewą rękę wyciągnąć do góry i położyć na niej głowe (nie podnosić do góry tylko na ziemi skierować do góry tak, żeby była przedłużeniem ciała). Prawą rękę oprzeć na podłodze przed sobą (pomaga utrzymac równowagę). Prawą nogę ugiąć w kolanie i postawić stopę (całą) na podłodze, wtedy lewą nogę lekko zgięta w kolanie unosimy do góry. Jak się prawidłowo zrobi to ćwiczenie, to czuje się mięśnie wewnętrznej strony uda prawej nogi. Potem zmiana strony. Wiem skomplikowanie opisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.22
dziękuję za odpowiedź, xhyba sobie kupię :) a raczej na pewno kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adu
czy ta agrafka daje naprawde duzy efekt? chce wyszczuplić wewnętrzną strone ud a boje sie ze je umięśnie=pogrubie :P ile razy w tygodniu ćwiczyć ? ile czasu? po jakim czasie widać efekty? :P czekam na odp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqualia
Potwierdzam-agrafka to świetny przyrząd :) "Ściskam" od dwóch tygodni codziennie po 50-100 razy i widzę już efekty.Znika ta paskudna "galaretka" po wewnętrznej stronie ud. I fajne jest to,ze,jak napisala juz tu ktoras kobietka,że można ćwiczyć przed tv,kompem,ja ćwiczyłam nawet jadąc samochodem (oczywiście jako pasażer ;) ) Naprawdę polecam,śmieszne pieniądze,ale super efekty.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmnjukkkkkkkkkkk
tez mam agrafke ale nie potrafie z tym cwiczyc, nie mam tyle sly, strasznie ciezko sie ja sciska nawet rekami a co dopiero nogami :O moze mam jakas felerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka mała
Agrafka-Motylek...Tez z tym ćwicze...od dwoch tyg....i chyba nie widze zadnych efektów...!!! mierzyłam udo centymetrem...i NIc sie nie ruszyło:( poczekam jeszcze z 3 tyg. i zobaczymy!!! MAm nadzieje, ze cos tam sie ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orkita
Po 2 tygodniach nie zobaczysz efektu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orkita
a jak będziesz CZEKAĆ 3 tydzień a nie działąć to napewno efektów NIE ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
pewnie z agrafką trzeba poćwiczyć z miesiąc by były efekty a to też zależy od "stanu wyjściowego" czyli jeśłi mieśnie są słabe a nogi bardzo otłuszczone to niestety trzeba trochę powalczyć... też się wziełam za agrafkę i czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieganie rozciąganie ćwiczenia m: kładziesz się na podłodze na boku noga co leży lekko zgięta ta druga wyprostowana mięśnie napięte unosisz do góry lekko jakby wprzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super te ćwiczenia wyżej:) muszę je wyproboewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×