Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kuchniozmieniacz

Jakiej firmy sprzęt AGD do kuchni ?

Polecane posty

Gość gość
To przede wszystkim,kolejna kwestia to cena bo z tym również bywa przeróżnie. Czasem nie warto kupować tego najtańszego sprzętu,bo potem odbije się to na jego jakości orz wysokiej awaryjności. MaxQ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo sprzety sa dobre roznych firm, ja zawsze mialam problem co zrobic ze zuzytym sprzetem raczej. ale teraz juz znam firme http://agorecykling.pl/ i wiem ze zawsze moge na nich liczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okap mam od firmy http://www.gort.pl/ i nie wymienie na żaden inny :) najcichszy okap z jakim miałam do czynienia, swietnie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kuchni mam sprzęty różnych firm, tylko akcesoria do kuchni to Gerlach jestem im wierna i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trejenne
Mam lodówkę tej firmy w domu i jestem zadowolona. Tak samo jak pralkę , płytę i piekarnik. W najtańszej grupie cenowej jest to najlepsza opcja. Sama starałam się kupować do domu sprzęt jednej marki tak aby pasował mi wyglądem ( kolor inox przecież moze się rożnic odcieniami). Jeśli chodzi natomiast o zakupy to kupowałam w sklepie rtv Euro agd. Ze wszystkich sklepów chyba tylko tam są raty 0% na czym mi zalezało. W innych wymagają obowiązkowo dokupienia ubezpieczenia. Tutaj nie było to obowiązkowe ( zaproponowali oczywiście ale mogłam sie na nie nie zgodzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę wejść na electro.pl i zorientować się, jakie obecnie są ceny agd i co jest w modzie. Ja mam sprzęt różnych marek, więc nie polecę JEDNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom też mi się wydaję że nie ma co iść w jedną markę, chociaż na pewno teka bosch będą solidnymi markami, i też nie ma co się zamykać na jeden sklep bo ceny są różne :) ja część kupowałam w sferisie część w elektronicznym świecie a część w euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto brać Amici, bo lubi się psuć. Ja mam lodówkę Samsunga, indukcję i piekarnik Elextrolux a okap - Kernau. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia mogę polecić firmę kalorik. Mam wyciskarkę wolnoobrotową tej firmy i sprawdza się u mnie świetnie. Swoją kupiłam tutaj https://wyciskarkiwolnoobrotowe.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie zawiedli https://marketchrosciel.pl/ , którzy zaopatrzyli mnie w doskonałej jakości artykuły agd, nie tylko do kuchni ale również do łazienki. Bardzo atrakcyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamapsa
Jak chcecie skorzystać z dobrej promocji to teraz na media expert przy zakupie zmywarki siemens dostaje się Finish Quantum na rok :D Jak ktoś chce poczytać o tym https://www.mediaexpert.pl/lp,3030-siemens-wyjatkowe-szybkie-zmywanie Warto brać jak dają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam zmywarkę Siemens i trafiła mi się promocja do tego, za darmoszkę zapas tabletek do zmywania ;P nie narzekam ;) kupowałam na media expert, może jeszcze jest ta promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wiodących firm do Bosch, Electrolux lub Amica. Ta ostatnia to firma krajowa jeżeli zwracasz na to uwagę. Bardziej skupiłabym się na konkretnych parametrach sprzętu :) niż na samym producencie. Osobiście płytę mam z electroluxa, a piekarnik i lodówkę z Amiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allinna
My kupowaliśmy sprzęt samsunga i powiem, że na razie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam dziś sprzęt od BEKO- piekarnik i płytę indukcyjną na media expert w okazyjnej cenie :D mam nadzieję, że przysłuży mi się dobrze ta firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beko jest bardzo dobre. Jakie modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli myślisz o Beko to mogę polecić model BIR35400XMS, ma funkcję pieczenia 3d, więc jak ktoś duzo piecze to można włożyć nawet 3 blachy naraz i wszystko się dobrze upiecze, koniec z koszmarem, gdzie połowa upieczona a połowa nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noaśkaprzecież
Ja ze swojej strony moge polecić na pewno piekarnik i płyte indukcyjna od Beko :-) Obczaj sobie na youtubie, chyba media expert wstawilo jakies filmiki o ich sprzetach, to bedziesz miala jasny podgląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrozniczyko
Beko ma mnostwo ciekawych propozycji w tym roku, kupilem u nich indukcje i piekarnik który sie sam czysci, co bardzo ulatwia zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porilka
Jestem w trakcie remontu kuchni, sprzęt który wybraliśmy to samsung ,electrolux i bosch te trzy marki spełniały nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usza
Szukam zmywarki do mieszkania pod wynajem, proszę podeślijcie mi jakieś modele, przedział cenowy 800-1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrzcie na media expert ;) mają bardzo fajne ceny :D kupiłam u nich piekarnik BEKO BIR35400XMS i wygląda na to, że nie pożaluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piratka456
Ja przy wyborze to tak na prawde kierowalam sie troche rabatami xD np plyte wzielam w zestawie, z plyta indykcyjna Beko i akurat w media expert byla promocja gdy sie bralo razem, tak samo lodowke, zrobilam najpierw liste tych ktore mi odpowiadaja i wzielam ta ktora znalazlam najtansza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Ja mam Samsunga i Bosch , siostra chwali Electroluxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marka Kernau to zdecydowanie jeden z rozsądniejszych wyborów. Dwa lata temu kupiłam tutaj zmywarkę i jak do tej pory działa bez żadnego zarzutu. Sprzęt jest bardzo solidny, elegancki i niezwykle praktyczny, idealnie wpasował się w wystrój mojej kuchni. Ja kupiłam dokładnie tą zmywarkę: https://www.kernau.com/produkt/kdi-6951-zmywarka-60-cm.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie kenwood www.kenwoodworld.com/pl-pl/titanium#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×