Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kuchniozmieniacz

Jakiej firmy sprzęt AGD do kuchni ?

Polecane posty

Gość lulluu
Na morele jest wiele takiego sprzętu, chociaż ja go bardziej znam jako sklep komputerowy, podobnie moża szukać na agito. Z innych sklepów jeszcze taki udało mi się znaleźć http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/electro-pl/ ma całkiem sporo opinii. Kiedyś był też avans, ale chyba już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delphinem
A co do tego pureegreen, ktoś się tam zopatrzył w jakiś sprzęt? bo ja myślę nad kupnem wyciskarki, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vertima
Ja mam wyciskarkę Huroma, w mojej opinii jak najbardziej warto - co do tego czy zamówisz z jakiegos sklepu czy od producenta to ju sprawa drugorzędna bo sprzęt dokładnie taki sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję w sklepach internetowych sprawdzonych. ostatnio rzeczy z agd kupuję w agito, duży wybór, dobra cena i bez problemów http://www.agito.pl i można wiele produktów zamówić więc taniej przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darosc
Agito? Się doprosić nie mogę towaru, ja zamawiam na avans.pl jedyny słuszny chyba internetowy sklep nie portal ;/ ale do tematu. Ja polecam wszystko co jest z Elektroluxa, serio nierdzewne materiały, kolorystka dowolna, na zamówienie, zmywarka, (pralka w moim przypadku również w kuchni), lodówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaQ
Producentów jest naprawdę mnóstwo, nie dziwie się, że nie wiesz co wybrać :) Również w kuchni mam sprzęt od różnych producentów: Whirlpool, Beko, Samsung, Polar ;) ale nie biegałam po sklepach, tylko zamówiłam wszystko na jednej stronie: https://www.maxelektro.pl/agd-do-zabudowy/ Było mi tak łatwiej i szybciej. Szczególnie, że lubię się zastanowić nad zakupem 3 razy zanim wcisnę "zamów" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy sprzęt to Amica, gorąco nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o płytach gazowych Solgaz? Przymierzam się do zakupu 4-palnikowej. Opinie są pozytywne. Czy ktoś z Was posiada i jest zadowolony? Jak wygląda sprawa z czyszczeniem? Czy rzeczywiście mimo nagrzewającego się palnika nie ma problemów z jej czyszczeniem po ostygnięciu? Proszę o poradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beko i amica też maja całkiem dobry sprzęt agd i nie ma problemów z dostępnością części,zresztą ja zawsze zamawiam na CzesciAGD.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna55
Postawiłam na coś nowego w wyborze sprzętu do kuchni, mianowicie kupiłam wyciskarkę do soków i nie mogę się teraz bez niej obyć :) Tutaj macie ogromny wybór wyciskarek http://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html jakościowo są super, mam jedną z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czajnik zelmer, piekarnik electrolux, lodowka i mikrofala amica, zmywarka bosch. wszystko kupilam w media expercie, bo mieli promocje. sprzety od 3 lat bezawaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa841
czytajcie Biblię ludzie, zmieniła moje życie, to nie jest nudne, to jest niesamowite, to że to teraz czytasz to znak, pójdź za tym, zanurz się w to, Biblia zmieniła moje serce, dusze i przywróciła mi wzrok, wszystko zmieniło się na lepsze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe propozycje sprzętu ADG znajdują się na stronie electro.pl Ja zastanawiam się nad sprzętem pod zabudowę. Są i takie propozycje. Zostaje mi tylko czekać na koniec remontu by móc urządzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, akurat kto jak kto ale Amica robi świetne sprzęta jak kuchnie, lodówki czy płyty indukcyjne. My ostatnio zakupiliśmy płytę gazową właśnie Amici na 5 palników z elektronicznym zapłonem i płaskimi palnikami. Płyta oczywiście cała na szkle i działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogziaaa
No z Amici to ja mogę od siebie też polecić akurat płyty gazowe. Przymierzam się do zmiany po paru już latach na nową na szkle i bankowo zostanę przy jednej marce. Ma ktoś może których z tych nowszych piekarników Amici? Chętnie bym zmieniając postawiła na jedną markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwd
Palson Polska - według mnie ten sklep internetowy jest bardzo dobry, sam tam regularnie robię zakupy. Przede wszystkim dlatego, że wprowadzili sprzedaż ratalną, a to bardzo duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym sklepem jaki znam, ale też szanuję, jeżeli chodzi o wyposażenie AGD, RTV, sztućce, etc., jest sklep internetowy palson-polska pl. Przede wszystkim szacunek za świetną ofertę i dobrą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniaa1
postawiliśmy z mężem na Firmę samsung i na electro.pl zamowiliśmy lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, mikrofalę, okap. ;) Meble kupiliśmy na wymiar, drewniane i z blatem z solidnego drewna. Kuchnia oczywiście cała w bieli bo kocham ten kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christena
Amica ma dobry sprzęt. Najważniejsze,że jest to polska marka tak wieć wspieramy nasz polski kapitał. Mam od nich piekarnik i płytę. Najbardzije jestem zadowolona z gazowej szklanej płyty. Jest biała tak więc czyszczenie jest banalnie proste. A i jakbyście zastanawiały się jeszcze gdzie kupić sprzęt to polecam zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd: http://www.euro.com.pl/ Mają tam dużo promocji na sprzęty oraz wszystko można kupować tam na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robicie ze sprzetem starym? oddajecie w sklepie? sprzedajecie? ja ostatnio wszystko oddalam do www.agorecykling.pl i fajne jest to ze przyjezdzaja pod wskazany adres po wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam lg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie w kuchni mam sprzęt kuchenny różnych marek, ale jeśli miałabym cokolwiek polecić to byłaby to marka Kernau, ponieważ mam u siebie lodówkę, zmywarkę oraz płytę indukcyjną właśnie od nich. Ze wszystkich tych rzeczy jestem zadowolona, a do tego dochodzi także przystępna cena i długa gwarancja, która w przypadku niektórych produktów wynosi aż 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×