Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mona83

modzele

Polecane posty

mam problem z modzelami, czy da się je usunąć laserem i czy ma to sens? czy nie będą odrastać? może ktoś miał taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...widzę, że prowadzę monolog więc dodam, że modzele to takie większe odciski....pomocy...co z nimi zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuuunia
Na modzele to do ORTOPEDY idz. Ja własnie tez mam ten problem i byłam nawet u chirurga. U mnie jest to wynikiem płaskostopia. Więc może warto by było odwiedzić lekarza. Pozdrawiam i życze powodzenia i wam i sobie z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgosia
Guzy na piętach..........obrzydlistwo, czerwone, a własciwe sine. Zzdroszczę każdej kobiecie w klapkach. Może jest na to sposób, próbowałam, ale narazie moje łazienkowe zabiegi nie przynoszą efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modzel
tak możesz i ubierz skarpetki na łokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tez miałem problem z tymi modzelami przez około 2 miesiące próbowałem wszystkiego ścierania wycinania natłuszczania i tak dalej a miałem ich na prawdę dużo na jednej stopie o kolo 10 w niewielkich odstępach a na drugiej coś kolo 8 i były na prawdę doże ale któregoś dnia moja mama kopiła mi taki środek na kurzajki nazywa się "Wartner" i zamraża on to cholerstwo a po około 4 dniach juz wogóle nie czuć żadnego bólu podczas chodzenia. sa go dwie wersja jedna jest do rąk a druga do stup ( praktycznie bez znaczenie ktora kupicie ja mialem ta do rak i zadzialal swietnie wszystko zniknelo ) tak jak mwie po 4 dniach przestalo bolec a po okolo 2 tygodniach samo odpadlo tylko najwazniejsze t wyrzucić buty przez ktore nabawiliście się tego cholerstwa obydwie wersje tego preparatu dzialają i szczerze polecam wszystkim cierpiącym nie kosztuje to jakiejs tam fortuna a dziala juz po pierwszym uzyciu, tylko dobrze przeczytajcie instrukcje. ja pozbyem sie ich kilka miesiecy temu i nie mam zadnych nawrotow. zadnych masci zeli i innego gowna nie stosujcie wartner zamraża modzele i same odpadaja a najwazniejsze to wyrzucić te buty przez ktore to macie polecam wszystkim i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuuunia, ja tez mam modzele na stopach jako wynik plaskostopia poprzecznego. Co twoj ortopeda ci powiedzial na temat modzeli i jak kazal leczyc? Moj lekarz kazal nawilzac i nawilzac, i nie scinac bo bedzie narastalo tylko ewentualnie delikatnie scierac. i moczyc nogi. oraz kupic wygodne miekkie obuwie....albo wkladni na plaskostopie. ale to wszytsko to takie ogolne info i nie wiem ani jakie kremy ani ile moczyc ani jakie buty...a stosuje sie do lekarza zalecen i widze wiekszy komfort ale modzee jakie byly takie sa...i problem nie znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a tak wogole widze,ze wiele ludzi myli modzele z kurzajkami a to dwie kompletnie rozne rzeczy. zaden modzel ci nie odpadnie po zastosowaniu plynu na kurzajki...a szkoda...modzel to gorsze cholerstwo niz kurzajki.... Tez chcialabym wiedziec co jeszcze moge zrobic by sie pozbyc tych modzeli bez interwencji chirurga - o ile to mozliwe.... tu macie link do mojego photobucket konta i zamiescilam foty moich stop z modzelami...... http://s129.photobucket.com/albums/p208/Majandra1/ALBUM%20i%20share/ Czy wasze stopy wygladaja podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA1969
Wypróbowane lekarstwo na modzele Moja córka dostała na stopie 3 naprawdę paskudne i bolące modzele. Udaliśmy się do naszej pani doktor homeopaty która przepisała córce lekarstwo thuja occidentalis 15 (koszt 12,00 zł za opakowanie) (4 x dziennie po 2 granulki pod język) leczenie trwało 6 tygodni i POMOGŁO !!!!! TYLKO UWAGA TRZEBA NAPRAWDĘ PRZESTRZEGAĆ ZALECONEJ DAWKI I SUMIENNIE JĄ PRZYJMOWAĆ (jeszcze jedno podczas kuracji zero kontaktu z miętą,ani pasta do zębów, ani guma do żucia). Modzele się wysuszyły i odpadły jak zwykłe strupy,stopa wygląda zupełnie normalnie jak gdyby nigdy na niej nic nie było. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA1969
W POPRZEDNIM POŚCIE CHYBA ŹLE WPISAŁA MI SIĘ NAZWA LEKARSTWA PRZEPRASZAM TO MA BRZMIEĆ THUJA OCCIDENTALIS 15 JEŻELI ZNÓW BĘDZIE ŹLE TO PROSZĘ IŚĆ DO APTEKI I POPROSIĆ FARMACEUTA NA PEWNO BĘDZIE WIEDZIAŁ O CO CHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modzele, bardzo częsta przypadłość, która szczególnie w lecie sprawia mi ogromny dyskomfort. Najważniejsza jest profilaktyka, o której możecie przeczytać tutaj http://odciski.com.pl/modzele-czym-sa-i-jak-powstaja/. Gdy zaczęłam się stosować do tych zaleceń, to problem się zmniejszył - mam coraz mniej modzeli. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosła
Na szczęście już jest rozwiązanie problemu modzeli. Więcej informacji na stronie http://modzele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że najlepiej z takim problemem zgłosić się do podologa (np. http://www.zdrowe-stopy.com/). Ja bym na własną rękę nie próbowała się tego pozbywać, tylko zaufałabym specjaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina12398
Ja z kolei tego problemu z modzelami pozbyłam się bardzo łatwo, choć znalezienie tego wcale łatwe nie było. Znalazłam maść z komórkami macierzystymi, która działa rewelacyjnie: http://modzele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na specjalny pedicur podologiczny do Poradni Stopy w Warszawie dzięki któremu moje modzele są coraz mniejsze i nie boli tak podczas chodzenia. Pani podolog podczas takiego zabiegu zajmuje się całymi stopami a nie tylko paznokciami jak kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do podologa z tym - http://zdrowe-stopy.waw.pl/ i to samo polecam Tobie, dopiero tam udało się zadziałać tak że teraz mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość76543
mi usuwano modzele w Centrum Podologicznym w Tarnowie, odkąd byłam na zabiegu nie ma po nich ani śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to polecam wam wybrać się do gabinetu podologicznego www.podologgliwice.pl Tam zajmują się leczeniem modzeli oraz innych schorzeń stóp. Mają w tym spore doświadczenie, więc można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na obu stopach wielkie modzele na śródstopiu. Powodowały ból przy chodzeniu. W moim przypadku pomogło regularne nawilżanie stóp. Po prostu co dziennie, a latem 2 razy dziennie smarowałam stopy kremem do stóp, nawet nie jakimś wyszukanym tylko takim z promocji z Aldika. Modzel z jednej stopy zniknęła zupełnie, na drugiej stopie jest jeszcze taka mała pozostałość ale to nikt nic w porównaniu w tym co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

skutecznie się pozbyłam modzeli w Instytucie Podologicznym w Tarnowie, samemu nie ma co kombinować tylko iść do specjalisty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Modzele są straszne, coś o tym wiem. Powiem wam co mi pomogło: nawilżanie, wygodne buty, wkładki stepforward i cierpliwość bo nie od razu przechodzi to dziadostwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikko

mnie pomogła pomogła dopiero wizyta w profesjonalnym gabinecie podologicznym, zobacz sobie tutaj w Warszawie w Gabinecie Zdrowej Stopy. To sady żoliborskie, przyjmuje tu pani Joanna Kowalewska, rewelacyjna jest. Leczył mi tez wrastający paznokieć http://zdrowe-stopy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na odciski, modzele, haluksy i inne dolegliwości to najlepiej sobie chodzić wkładki ortopedyczne. Nie wierzyłam w to a jednak to najlepsza pomoc ja od kilku miesięcy noszę wkładki stepforward i teraz już sobie nie wyobrażam żeby ich nie zakładać. Odciski mi się nie robią , kręgosłup przestał mnie boleć więc sporo plusów jest.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Usuwanie modzeli- pedicure leczniczy www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja usuwałam w Instytucie Podologicznym w Rzeszowie, osobom z okolic i z Rzeszowa bardzo polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana78

Modzele wyleczyłam dzięki pani Asi kowalewskiej z naszego Warszawskiego Gabinetu Zdrowej Stopy. Wspaniała podolog http://zdrowe-stopy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×