Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieziemska

COHEED_____________kochanie moje

Polecane posty

Gość nieziemska

czemu tu nie piszesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to myślicieli włóczykij:D ma swoje zdanie i chadza własnymi drogami nie przyjdzie tylko dlatego ,że go wołasz:) zjawi się gdy bedzie miał czas i ochotę. jak kot - indywidualista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kotkę i kocura. wolę jego - jest wypieszczony na maxa - kotka nie przeżyła po rodu i od 3 dnia życia byłam jego mamą:P karmiłam pipetą specjalnymi odżywkami od weterynarza, nosiłam w koszyczku na zajęcia na studia:D resztę rodzinki ma w poważaniu a za mną biega jak pies domaga się pieszczot i śpi ze mną w łózku bo tak go nauczyłam jak był malutki:P a teraz ma 10kg po tych odżywkach wyrósł na małego psa:P a kotka to mała uparta złośnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca - super:) Ja miałam kota i kocicę, potem ona dwa razy miałą małe, więc po dwa razy miałam 6 kotów w domu. ;) Jaki to był ból, kiedy trzeba je było wydać:( Teraz ostała się tylko ta kocica. Staruszka ma już 13 lat ale jest nadal malutka i szczuplutka. Bardzo przytulaśna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego ukrzywdziłam kastracją żeby znowu ich 14 nie było - ciężko znależć nowy dom dla maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się. dwa razy mialam kocury i dwa razy musiałam poddać biedactwa kastracji, ale coś im potem odbijało, traciły chyba zmysł jakiś równowagi czy oceny odległości i niestety oba kończyły za oknem 10 piętra:( brrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko:O no mój nie oszalał ale się nie potłucze bo to domekz ogrodem w lesie i nie ma skąd skakać:D chociaż już 2 razy z drzewa spadł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, coś jest na rzeczy z tym spadaniem...... ;( Z kocicami jest mniej kłopotów....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten coheed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ale się troche wczasuję i bywam tu................. i uwdzie........................ i pokazuję się w całej krasie oczywiście ale miło, ktoś choć trochę mnie lubi........ choć to niełatwe, mam trochę trudny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Tobie zaśpiewam
COHEED - ja z Tobą / i to już Ci powiedziałam/ Okudżawy utwory będę śpiewać ;) Kaczmarskiego też zresztą :D ale gdzie Ty jesteś jak Cię nie ma ? ta z gwiazd 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a co żal Ci? takie skurczybyki jak ja też maja prawo do chwili szczęścia ;) a poza tym co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd masz taki nick?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria24_80o2.pl
cierpliwi zostają wynagrodzeni nieziemska 🌼 coheed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×