Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieziemska

COHEED_____________kochanie moje

Polecane posty

i na tym koniec musi być odrobinę tajemnicy...................... czuję się jak na seansie u psychoterapeuty.........a nie mam problemów..............o kilka słów za dużo.............. ale jestem jak każdy chłop łasy na damskie zainteresowanie......... odnoszę wrażenie jakbym publicznie ściągał bieliznę .............swoją..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie wcześniej wiedzieć co w majteczkach piszczy lubię poczekać i się tym czekaniem delektować............... aaaaa i jeszcze jedno dialog to piękna rzecz, monolog jest nudny.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten napis to miala byc zagadka :) ale nikt nie chce zgadywać a mnie tam nikt rozebrac nie chciał ..już dawno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:53 coheed co z tym napisem i skąd znasz mój uśmiech??????? ........... już sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszę tę bluzkę codziennie, juz mi się niedlugo spierze od tego noszenia... i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisałem, że chcę??? :) to sie nazywa nadinterpretacja............;) ] 21:07 coheed ja nie lubie wcześniej wiedzieć co w majteczkach piszczy lubię poczekać i się tym czekaniem delektować...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy od pukli Twoich włosów lub od stópek wdzięcznych poczynając długa czeka mnie wędrówka..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz duszę romantyka:) pytasz skąd Cię znam i sie boisz? Coheed co Ty masz na sumieniu? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kto wygra ten nie przegra taka szachów jest algebra.............;) będzie chciała napisze.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapomniałem buźki wstawić ale się czepiasz czy ja wyglądam na proroka??? skąd mogę wiedziec kim jesteś no i teraz buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może gejem jesteś? nic nie mam przeciw gejom ale jakbyś się do mojej dupki zblizył to............... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaduła jestem sorry....................nie mam czym ust zająć...............;) tylko te palce biegające po lawiaturze jakby ćwiczenia zadane na instrumencie wykonujące niby odrabiona lekcja rzemieślnika czy może ucznia jeszcz nie mistrza..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki to napis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do........... to sza.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalska,wyluzuj,mozna sie zakochac,w usmiechu,gescie a nawet w slowie ale trzeba byc pewnym ze warto:Da nawet jak nie warto to i tak niczego nie zmienia,milosc jest slepa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????? zabiję cholerę jedny strzałem ctr-alt-del ;) (tu jest buźka jakby co )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×