Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _po prostu_ja

ABERCROMBIE

Polecane posty

Gość _po prostu_ja

CZy w Polsce można gdzieś kupić ciuchy tej firmy....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze ....
ja sie nie spotkalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ostatnio
pytalam sie siostry zeby na miescie popatrzyla za ta firma i popytala to prawie nikt nie slyszalal o tym....ja jej dawno temu wyslalam dziny abercrombie to sie burzyla czemu jej levisow nie wyslalam bo to przynajmniej znane w polsce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AF to firma amerykanska
wiec w polsce nie ma sklepow z tymi laszkami!! a sa super! I w polsce nikt prawie tej marki nie zna, a w stanach ubieraja sie w te laszki najwieksze gwiazdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _po prostu_ja
No właśnie wiem, że w stanach są bardzo popularne, i najczęściej kupuję na allegro właśnie. Tyle że np. jeansów jeszcze nigdy nie kupiłam, bo trochę się boje tak bez mierzenia... Topy, bluzy czy spódniczki to co innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce
zaczyna byc ta firma coraz bardziej znana, mysle ze moze niedlugo pojawi sie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w angli nie ma w irlandii
jest jeden ale juz na wykonczeniu :( a na allegro radze uwazac bo 90% to podroby jak z targu , pamietajcie ze najpierw lepiej zobaczyc czy w ogole takie ciuchy sa w katalogu a dopiero kupic na allegro a i jeszcze jedno , bardzo zadko orginalny A robi rzeczy czarne ;) a ich na allegro multum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CChiquitaa
Nie wiem jakie sa te ubrania za granica w sklepach, ale te oferowane na allegro sa okropne. Wygladaja jak tandeciarskie szmaty - to tak samo jakbym poszla do House'a albo Croppa i wybrala najwieksze badziewie z dostepnego asortymentu. Juz na zdjeciach widac ze sie sa brzydko uszyte. Poza tym kosztuja duzo wiecej niz inne podobne ciuchy, a znacznie gorzej sie prezentuja. Az szkoda pieniedzy na takie cos chyba,ze ktos chce reprezentowac, niestety bardzo modny ostatnio, styl tzw "bogatego brudasa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w Polsce. Nigdy tam nie byłam, ale moja kumpela była. Ciuchy mają tam zajebiste. Szkoda, że fajne firmy są mało rozsiane po Polsce :( Np. taki Street. Albo Camden Town. Mało w Polsce tych sklepów, ojjj mało :( O, mam, \'zapadła dziura pod Krakowem\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fido dildo
mam dwie polówki z allegro i jestem zadowolony.....sa bardzo dobrze wykończone poza oczywiście kwestią nacięći , VINTAGE , które albo ktos lubi albo nie....zapłaciłem za ciuszki mniej niż na oficjalnych stronkach sklepów....a czy ja w tym dobrze wyglądam to już ocena innych..mi się podobają a jkość jest dobra...i mówię to z punktu widzenia użytkownika a nie widziałem nie macałem nie przymierzałem..a sklepów nie ma z tego co sie orientuję...mówie cały czas o kolekcji męskiej ,żeby nie było niedomówien.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczqamarcineq
Ja kupilam niedawno na allegro bluze abercrombie za 180 zloty.. Jest super. !! Ma wszystkie oryginalne metki.. W srodku pod ta duza naszywka jest "made in china" ale to swiadczy tylko o tym ze maja tam swoja produkcje.. bo jest tania i im sieoplaca.. nie musi byc wcale napisane ze made in np USA bo to i niczym nie swiadczy.. a moze ktos umie podac jakies roznice czym moga sie roznic..? (ja mam A&F helen ecru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emileckaa**
to ze pisze ze jest made in china to nie zawsze znaczy ze jest podrobiona....mi nieraz siostra przywozila ze stanow ciuszki abercrombie kupowane w oryginalnych sklepach i na wieszkosci jest np "made in phillipinnes" "made in cambodia" albo "made in china"...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczqamarcineq
hehh.. dziekuje bardzo za odpowiedz.. :) ja się bałam, że to może podróba bo kupowałam na allegro..ale nigdy i tak nic nie wiadomo.. :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczqamarcineq
A słuchajcie Wasze bluzy mają w rękawach futerko? Bo u mnie wszędzie oprócz rękawów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abercrombie nie ma w Polsce i prawdopodobnie dlugo nie bedzie. jedynym kraje europejskiem, w ktorym sa te sklepy jest prawdopodobnie Irlandia. wiec jesli ktos pisze, ze sa to sie myli, mozna sprawdzic nawet na ich stronie. ubrania sa dobrej jakosci, ja jestem bardzo zadowolona, ale fakt balabym sie je kupowac na allegro po pierwsze dlatego, ze ceny sa kosmiczne, a po drugie, ze sa podrobki marnej jakoscie co widac nawet na zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eavn
Mam 2 bluzy abercrombie i jedna Hollistera ze stanow na sell, wiec jesli ktos zainteresowany prosze o kontakt mailowy:) Bluzy ze stanow, mam na jedna paragon ze sklepu, a na reszte pelno kwitow z poczty wysylkowej abera/hollistera, dokladnie nie wiem czy znajde od tych bluz konkretnie, ale wystarczy spojdzec na wykonanie jak przesle konkretne zdjecia, widac ze orginal. Bluzy sa Męskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamg
zapraszam na polska strone o ciuchach AF www.affan.pl porady, ogloszenia... etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abercrombie fan
Moi drodzy Abercrombie niema w europie ani jednego sklepu poza Jednym Jedynym w Londynie ale ceny są takie że lepiej nie mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubam
jesli chodzi o te firme A&F to nie stety z przykroscią stwierdzam ze grubo ponad 90% co jest w polsce dostepne gdzie kolwiek to podruba latam do stanow na zakupy raz dwa razy do roku i wiem ile ciuchy tej firmy kosztuja ceny w polsce sa dwa razy nizsze niz w usa k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Jest mały sklep w Krakowie, który mam ubrania także tej firmy, sprowadzane z US, trzeba się wybrać na Kazimierz, ulica śmiesznie się nazywa Dajwór, nie pamiętam numeru, na przeciwko Muzeum... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×